още прави ли се клизма преди раждането

  • 19 003
  • 178
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 513
Леле какъв развален телефон  Joy

Просто защитих Мтве, защото не видях нито присмех, нито цинизъм в поста й, просто се пошегува, а пак се намери някоя ощипана мома да се обиди.

Тони, мисълта ми беше, че ти си отказала да се съблечеш, но има много притеснителни жени и момичета, които ше го изживеят като абсолютен ад, но ще си мълчат. И докторът е този, които трябва да се погрижи за техния комфорт.

# 151
  • София
  • Мнения: 23 120
Тони, мисълта ми беше, че ти си отказала да се съблечеш, но има много притеснителни жени и момичета, които ше го изживеят като абсолютен ад, но ще си мълчат. И докторът е този, които трябва да се погрижи за техния комфорт.
Ахахаха, предлагам да го ударим на релакс, че кой кого разбрал, не разбрал, недоразбрал...  Joy

Джейн, помислих си, че според теб съм яростна защитничка на клизмата и че ще си я отстоявам на всяка цена.   Mr. Green

И докторът е този, които трябва да се погрижи за техния комфорт.
Докторите като цяло са много цинични същества, особено в мъжката си част.  Peace Затова не трябва да им се мълчи.

# 152
  • Мнения: 836
Ох, успокоих се, че най-накрая грешката стана вярна. Дойде ми сърце на място  Grinning

# 153
  • Мнения: X
И докторът е този, които трябва да се погрижи за техния комфорт.


Това да не казвам как ми прозвуча.  Embarassed Joy

# 154
  • Мнения: 42
Разбрахме се....  Laughing а Ние с Mtve в най-скоро време ще разберем от първа ....ръка какво е усещането  Wink

# 155
  • Мнения: 513
И докторът е този, които трябва да се погрижи за техния комфорт.


Това да не казвам как ми прозвуча.  Embarassed Joy

Пък аз как невинно споделих  Laughing

# 156
  • Мнения: 836
Разбрахме се....  Laughing а Ние с Mtve в най-скоро време ще разберем от първа ....ръка какво е усещането  Wink

Аха! Съвсем скоро! Ама чакането вече ме изнервя! Моя приятелка щеше да си роди вкъщи, за малко. Нямаше контракции и докато разбере, че ще ражда...

# 157
  • Мнения: X
Нямаше контракции и докато разбере, че ще ражда...

Много искам и на мен да ми се случи така.  Mr. Green Ще преживея и без клизма.

# 158
  • Мнения: 513
Нямаше контракции и докато разбере, че ще ражда...

Много искам и на мен да ми се случи така.  Mr. Green Ще преживея и без клизма.

Наскоро се запознах с една майка, която е родила в банята вкъщи, точно така, без контракции. Аз предпочитам в болница, пък било и с малко повече болки Simple Smile

# 159
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 812
Нямаше контракции и докато разбере, че ще ражда...

Много искам и на мен да ми се случи така.  Mr. Green Ще преживея и без клизма.
Сестра ми точно така роди втория път - нямаше даже време за клизма...

# 160
  • Мнения: 836
Нямаше контракции и докато разбере, че ще ражда...

Много искам и на мен да ми се случи така.  Mr. Green Ще преживея и без клизма.

Тя ми пожела такова, леко раждане. Роди буквално за 15 минути  Simple Smile

# 161
  • Мнения: 8 242
И аз родих така 2рото си дете Simple Smile
Докато разбера че имам контракции и чакам да се засилят (че нали знаех какво е от баткото) - взеха, че ме погнаха напъните и едвам се закарах до болницата.
Приеха ме 13:20 - 13:30 беба изплака Simple Smile
Нямаха време да ми сложат абокат, доктора едвам си надяна мантата - вика чакай  Laughing

Та с клизма или без - изобщо не ми е пукало  Crazy

# 162
  • Мнения: 285
Стана малко объркване май , защото наистина малко обърках цитатите ...после редактирах , както и да е не съм се обиждала , исках уж да защитя някаква свое разбиране ...няма значение вече -мир да има !  Peace
А за клизмата -що бе тя темата може и неизчерпаема да бъде  Mr. Green

# 163
  • Мнения: 836
Малко извън темата, на да попитам, дали мога да си извикам линейка като тръгна да раждам или такси? Защото нямаме кола, а и да имаме, мъжо докато дойде... ще реже пъпната връв   Mr. Green

# 164
  • София
  • Мнения: 44 271
Такси по-добре, ще стане в пъти по-бързо... а и при първо раждане ще имаш вероятно пре достатъчно време...

Общи условия

Активация на акаунт