КГБ = Клуб на Готините Баби - 136.

  • 45 514
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Айша,имаш стиснатите ми палци,резултата да е добър.Поемата си е много точна и вярна Heart Eyes,моля те не се черви.Заслужаваш го.
Янче,то големите сме в потрес,при мисълта за пробождане,а какво остава за Анжелка.Всеки си има страхове.
Днес  съм много активна.ПУ ПУ,чак не мога да се позная.
то и сама почти си говоря,но може и да съм Добре newsm78,знам ли?Повредата може да е и в моя телевизор. newsm62 newsm62 newsm62

# 721
  • Мнения: 77

Айша, червиш се, не се червиш, за теб съм го написала! Laughing
Не само аз казвам, че е вярно, вярвай и се радвай! Hug
Ето, Фурийка и Роси също мислят така! Heart Eyes Hug Laughing
А аз доволна-доволна си глееееедам "Памуковата принцеса", после ще гледам и другия сериал!   hahaha
Стискам ти палци!  fingerscrossed thumbsup Flowers Four Leaf Clover


Фурийче, забелязах, че в последно време си активна, но си трая, да не те урочасам, че доста време липсваше, ти сега просто "избиваш предишна пасивност"!
Пиши си миличка, хубаво е когато има маТриал за четене, пък и да знаем коя "как е- що е"! Heart Eyes
И ти си мъничка, младичка, но много разумничка, има какво да научи човек и от теб! Hug


Да ви се похваля, днес си купихме надуваем басейн, разчистихме плочата на "върхът на къщата ни", утре преди обяд ще го монтираме и дано да си реша въпроса с плацикането в морето!  tooth
Няма поне да има вълни, водорасли и буболечки!
Дано да излезе сполучлив и да не ми прави мизерии! thumbsup
Имаме и два чадъра, ще ги разпънем и ще си представяме, че сме на ...... Френската ривиера или Карибите! Joy   grinning039


Не знам дали сте правили, но днес за вечеря направих баница и в поливката й сложих и една кутийка майонеза "Краси", стана чудесна, дори и дядо Стефчо-кусурджията я хареса! hahaha
Ако не сте, опитайте, ще ви хареса, като ходихме миналата седмица на "дамско" гости, домакинята беше приготвила, изядохме я с апетит! eat



ЛЕКА  НОЩ ! luvbed

# 722
  • Мнения: 1 563
Айша Hug палците още от сега съм ги стиснала hahaha Споко ! С теб сме и всичко ще е наред! Важното е ти да се чувстваш добре ! Ще чакаме утре рапорта . newsm10
Янче Hug така са дечицата. Всеки й се радва ,че е още мъничка, а и е много сладка. Що се отнася до инжекцията , напълно разбирам , детето изпитва ужас от тази мисъл. Като се наложи друг път , по- отрано се опитвай да я подготвяш психически, та да може да свиква с всичко. Отстрани лесно се дава акъл ,но нали искаме по някакъв начин да ти помогнем  Grinning
Фури Hug много ти се радвам днес на настроението. Така да си всеки ден като днешният Laughing Що се отнася до писането ,не си сама ..newsm62, от тук от там все се обаждаме newsm62
Танче Hug честито ви басеин! Много е хубаво , но иска и сериозно подържане.Може би сте разучили за подръжката му. За баницата от много години я правя с майонеза. Нареждам корите една върху друга, като между тях слагам сирене. Нарязвам я и отгоре я заливам -5 разбити яйца ,1 газирана вода от малките и 1 кутия майонеза ",Краси."След като я залея , оставям я  5-10 минути да попие малко заливката. Пече се като другите баници. Става много мека и вкусна.
За днес стига толкоз , а то и темата свърши вече. Ще чакаме ново включване.
Лека и спокойна вечер момичета !!!  love001  love001  love001 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524

# 723
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291

 Аз пък никога не съм правила такава баница, но ще пробвам. Правя я по нашенски: насипвам разтрошено сирене на всяка кора, малко олио и я сгъвам като розичка....и така една до друга. Запичам до покафеняване на листите и после заливам с полива - 3 яйца+ 1 к мляко и половина с лъжичка сода+ малко вода. Запичам първо отдолу 15 мин, после отгоре и отдолу и обръщам върху кастронче, след като съм я напръскала с вода.

# 724
  • Мнения: 1 024
Много интересни баници правите! С обикновени кори ли се правят или си ги точите?
Аз имам един пакет "Белла" и бях решила да го правя утре на локумени сладки, но току-виж съм спретнала една баница с майонеза.
Казвам ви "лека нощ" с една стара, но много нежна песен от западната ни съседка - Сърбия.

# 725
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Заповядайте в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=729097.new#new

Общи условия

Активация на акаунт