Чук с ръчичка, бум с краченце, обажда се НОЕМВРИйското детенце... Тема №9

  • 27 065
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • На десетия....
  • Мнения: 371
 Rony_Bs зависи от бактерията / аз стоях 5 дена в болница за да ми бият венозно антибиотик/ сега я няма, но поне два месеца трябва да пия хомеопатични за цялостно изчистване. Лекарите ще преценят кой е най удачният вариант за теб има бактерии, които не изискват "болнично" лечение. Не трябва да се пренебрегват болежките, защото бременността отключва разни неща.....

# 61
  • Мнения: 520
Вампи   bouquet
Мен не спря да ме боли зъба цяла нощ , а зоболекарката ми ме взе чак в 17 . Е простих се и аз с един зъб, добре че беше мъдрец. Упойката ме пусна вече и сега определено боли. Отивам да се пробрам да спя, че на бебока не ми се мисли какво му е било днес.

# 62
  • Мнения: 90
 newsm30 , с това темпо....цоп..на 5-та страница. #Crazy
Рони, скъпа....тъкмо днес се зарадвах, че се оправяш....сега пък бактерийки ли на хоризонта? Док какво каза?
Относно така бленуваните ви колички Мима, онази за 5000$ и тем подобни......и да ги имах....щях да ги сложа на влог, ами то ще започне милото образование в Чужбината с тез пари smile3521
Предишната бременност изкарах с Chipolino за 250лв...да не съм умряла Joy беше толкова лека, че я мятах като прани гащи smile3502
Лека ви вечер мамита, от мен толкова, че ме боли гърба от този комп вече Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 6
Момичета, някоя от вас случайно да влиза през профила на мъжа си и да иска да се включи в групата ни във фейсбук, че има един кандидат дето ме съмнява да е бременен  Laughing

# 64
  • Мнения: 9
Simple Smile) zzzzzzzzzzzzzz

# 65
  • Мнения: 29
Да ви кажа- толкова ми се спи, че чак ме мързи да си оправя леглото. А който не е гледал видеото за Господин млад меринджей да си го потърси в гугъла. Много смях  Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 107
Цитат
Момичета, някоя от вас случайно да влиза през профила на мъжа си и да иска да се включи в групата ни във фейсбук, че има един кандидат дето ме съмнява да е бременен  
xaxxaxaxax
Цитат
А който не е гледал видеото за Господин млад меринджей да си го потърси в гугъла.
това го гледах миналата седмица  Laughing 
лека нощ момичета   smile3524

# 67
  • Мнения: 90
Момичета, някоя от вас случайно да влиза през профила на мъжа си и да иска да се включи в групата ни във фейсбук, че има един кандидат дето ме съмнява да е бременен  Laughing
Казвай бързо в кой се съмняваш, че пусто женско любопитство ме изяде smile3508

# 68
  • Burgas
  • Мнения: 37
Хайде и аз на 5-та страница да се запиша в новата тема за да ви следя.
Благодаря ти Вамп за старанието  Hug ще стискам палци и аз в сряда преди обяд  newsm10

# 69
  • Мнения: 14
Бързам да се разпиша, че никога не смогвам преди средата на темата  Mr. Green

При мен всичко е ок, отшумяха и досадните болки в кръста дори и сега ми е толкова хубавоооо! Е, разбира се, за да не забравям, че съм бременна, започнах да не си намирам удобно местенце като спя, ама това е, защото само за една седмица коремът ми така порастна!
В събота ще ходя на сватба и си бях решила, че ще си облека една много семпла и хубава рокля, която ми беше леко широка преди и до миналата седмица си влизах идеално в нея...
Е, не за дълго очевидно  Mr. Green Наложи се да ходя да си търся нещо ново с точен размер, което се  оказа страшно голямо предизвикателство. Намерих! Ама да видим дали до събота няма да се издуя още и да скоча на размер 7-ми месец  Rolling Eyes

Както винаги преди да почна да пиша имах няколко неща, по които исках да напиша по 2-3 думи, ама пустата ми бременна глава пак остана празна докато стигна до момента с писането  Joy

До скоро  Hug

# 70
  • Мнения: 0
Значи аз се разрових да видя какви са тея бактерии, защото пише урати...Еми нищо ново под слънцето, песъчинки са...явно ще си я карам тая бременност с постоянни изхвърляния на песъчинки...Чакам си микробиологията и др понеделник съм на док да видим и той какво ще каже, но ако е това...нищо ново под слънцето за Рони...пийте вода и се изследвайте Wink

# 71
  • Мнения: 5 468
Предишната бременност изкарах с Chipolino за 250лв...да не съм умряла Joy беше толкова лека, че я мятах като прани гащи smile3502
И аз смятам с нещо такова да изкарам няколкото месеца. Като гледам, има и в Продавалника бая колички за никакви пари, които реват- купи ме, купи ме ...

Не се разбра, някой пусна ли го онзи младеж в групата ни или го изхвърли?!? Защото изчезна безкрайно newsm78... Тъпо е да стои при нас. Там си споделяме далеч интимни неща, за да ги чете някакъв юноша бледен..... и със сигурност ще ни се подиграва.


Благодаря ти Вамп за старанието  Hug ще стискам палци и аз в сряда преди обяд  newsm10
Hug Hug Heart Eyes newsm51

# 72
  • London
  • Мнения: 73
Аз също смятам че младежа не е за нас... Нещо се е пообъркал.
При мен от два часа се раздават ритници, та си сложих слушалките на корема и му пускам джаз на бебо, да се разпуска и образова едновременно. Mr. Green
Може би се размърда така понеже аз имам тук една тераска и взех та се разградинарствах днес и 6 саксии засадих, и беше доста прегъване, та може да ми е сърдит.. Ама какво да правя като свекито идва от Нова Зеландия след седмица и къщата трябва да придобие вид, че нейната свети като бутиков хотел винаги  Shocked
Лека нощ мамчета, надявам се утре да е по здравословен ден за всички! Аз отивам на остеопат за прещипания нерв следобеда, дано да ми помогне та да спра да се бабосвам.

# 73
  • Мнения: 931
Добро утро тумбачета,
Ики вчера не ти е бил ден , дано днес е по - добре, пък и ще си идваш в Бг , това трябва да те радва най - много сега и всичко с бебо да е наред.
Жени и ти ще си узнаеш пола на бебето скоро, то да не мислиш че и нашата е много сигурно , вече сменихме няколко цвята на няколко момичета , пък и не е гаранция че ще е за последно, така че има време. Относно урината , може да е по - тъмна и от това че не приемаш достатъчно течности , цистит е трудно да се каже че имаш , трябва да има парене , болки при уриниране , но мн често и при мен ми се прихожда и като ида количеството е минимално.
Саше сега да те ритна по Д-то и другия път да не съм чула такива мисли от тебе  Naughty Радвам се че всичко е наред с бебо  Hug
Относно количките и по - точно Мимата , и на мен ми харесва на външен вид , виждала съм я тази количка , и даже със зимно бебе беше единия път, бебето беше в костмонавче облечено и седеше като препарирано. Общо взето всички деца които съм видяла в такава количка имам чувството , че им е супер неудобно. Лично мнение не искам да обиждам никой  Peace, но за мен не само дизайна е важен.
Рони айде да минават твойте болежки вече , че идва време за сватба , трябва и на теб да ти е добре.

При мен нищо ново, вчера малко на гости , после до никоето време гледах Къртицата и днес съм зомби , ама сега като си пийна кафето ще съм 6 точки. Абе верно корема за една нощ ми порасна , тая сутрин имам по - голям от вчера и даже ММ каза , че вече ще ми казва - "Шишковци" еми депресиращо ми е , не стига че съм си шишкава , ами сега и да ми го натяква , еми не е познал  Crossing Arms.


# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Здравейте момичета! Аз докато се запиша, вие доста сте изписали. Вампи, благодаря за темата, страхотна е както винаги!
При мен нищо ново и за това не ви пиша, но ви чета. Лек и прохладен ден от мен в тея жеги.

Общи условия

Активация на акаунт