"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~3

  • 50 687
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Ани много страхотни клипчета благодаря  Hug Hug Hug

Стана време за обяд да ви поканя хайде де къде сте момичета  newsm78



# 616
  • Мнения: 36 751
Руми като казваш, че е станало време за обяд, ето и аз се включвам с нещо вкусно да ви е сладко  Peace

Дали защото огладнях, че си мисля за Кираз. Когато отвори хладилника, май се изненада колко храна имаше там. След това когато видя подредената маса съвсем се стаписа....Режисьора много добре ни представя паралела между богатите и бедните. Но щастието и нещастието и при двете групи е едно и също. На Мериемдже щастието се е усмихнало. Срещнала е любовта на живота си, обичана е, но дали щастието й е пълно. Сянката на миналото непрекъснато я дебне и напомня за онова време, когато е била бедна и е била принудена с тялото си да изкарва прехраната.

Мисля си и за Мустафа...как преби брокера и защо го направи. Според мен, Мустафа вижда в брокера човека, който кара Мериемдже да страда, който открадва усмивката на любимата му жена. Когато Мериемдже "говори с брокера" се натъжава. Мустафа вижда  брокера като заплаха за щастието им.....Мериемдже не споделя проблемите, които има с никой, дори и с Мустафа, опитвайки се по този начин да го предпази. Но точно тук е голямата й грешка.

# 617
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
още малко до повторението на серията.....Мериемдже май ще си пати много взе да лъже което не е добре и за двамата

# 618
  • Мнения: 4 381


Привет..за днес! newsm51 newsm51 newsm51
Новите ми опити, преди малко..да гледам повторението от снощи, разбира се...неуспешно, беше! ooooh! ooooh! ooooh!
Еркан си гледа часовника и пита като мен, дека сте... hahaha Joy Joy Joy Joy smile3521 newsm47 newsm47
Благодарение на една млада дама, обаче...съфорумка, която и тя като мен...по чужбините, има ..проблема, по-точно от Германия...разбрах за възможности ..още две, за гледане..за което й благодаря! Тя си знае, коя е...и благодарности, че си е направила труда на лични....да ми пише! Hug Hug Hug
Пиша го това тук, понеже...ме информира..че ни чете... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Възможностите за гледане, които ми дадоха са: asi-bg.net  и  Dailymotion.com
Имало качени сериите и там..в тези два сайта! bowuu
Надявам се, не се счита за реклама...това! newsm78
Хубава вечер..момичета, до по-късно..надявам се! newsm78

# 619
  • Мнения: 4 381


..и си пуши,, докато..ви чака! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Thinking

# 620
  • Мнения: 4 381


...и един Юмер, готов...за вечерта ви! hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Mr. Green

# 621
  • Мнения: 4 381


..надписи, които трудничко се четат: "Хубав, харизматичен...всичко има у него!"...написал, автора на..колажа! - колко е познал, мисли...като ..нас, нали?  Embarassed Embarassed Embarassed

# 622
  • Мнения: 4 381
....подготвям ви за дозата ви..Юмер Асланбаш, тази вечер...усещате ли? smile3506 smile3503 smile3521
Какво по приятно занимание..в очакване на...поредната ни такава доза...надявам се, нямате..против?! newsm53
Като не мога да гледам...с нещо, да допринеса.. да се погрижа...за вашето..удоволствие...от това, поне!  smile3521 smile3521    remybussi Flowers Rose  typeuu

# 623
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
И аз неуспях да гледам повторението довечера ще се тегли серията няма как много добре ни подготвяш за довечера KraLeva66  Hug

# 624
  • Велико Търново
  • Мнения: 7

# 625
  • Мнения: 36 751
Добър вечер момичета.
Снощния епизод все още не е качен. Надявам се това да се случи скоро. Проверявайте тук

http://vbox7.com/collection:1915890

# 626
# 627
# 628
# 629

Общи условия

Активация на акаунт