"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~3

  • 50 742
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 787
За Мериемдже писах снощи. Не оправдавам постъпките й, а и май не се опитвам да я разбера, защото аз съм човек с друг характер. И в работата и в семейството и в живота винаги съм си признавала грешките. И както се казва признат грях е половин грях. Във всеки епизод чакам Мериемдже да сподели с Мустафа за проблемите, които й създава човека с който е била свързана в миналото. Но изглежда надеждите ми са напразни. Вече нито Мериемдже нито Мустафа са същите, както в началото - щастливи и влюбени. Сянката на съмнението стои между тях. Много унизително ми се вижда мъж да следи жена си. Но Мустафа имаше ли друг избор newsm78 Той искаше да разбере какво се случва с Мериемдже. Мисля, че в стремежа си Мериемдже да предпази Мустафа имайки предвид буйния му характер при всеки опит на някой да напомни за миналото на любимата му, Мериемдже ще му създаде много проблеми....., много повече от тези, които би имал ако знаеше истината.

# 691
  • Мнения: 36 787
Юмер влюбен, че чак загубен. Всеки мил жест на Джерен приема, като сигнал, че и тя изпитва същите чувства като него. А колко е далеч от истината. Представям си какво разочарование ще последва, когато Юмер разбере, че Джерен го използва. Ще се почувства излъган...употребен. Не знам. От излъчените епизоди - в мен се получи една деградация по отношение на Джерен. В началото ми беше много мила, мнаго обичлива, много изстрадала. Дори се дразнах от Дияр как понякога й викаше. Едва ли не започнах да не харесвам Дияр, защото понякога се държеше повече като професионалист, отколкото като приятелка. Сега в последните епизоди се получи точно обратното. Харесвам повече Дияр от Джерен.

Последна редакция: чт, 27 юни 2013, 16:41 от MAMA-AN

# 692
# 693
# 694
# 695
  • Мнения: 36 787
Зад кадър...

# 696
# 697
# 698
# 699
# 700
  • Мнения: 885
Здравей те памукови принцеси  Hug
Руми Сиси много ви благодаря  Hug
Ани много хубави анализи  Hug
Сиси и твоите са супер  Hug
Обожавам да чета дълги постове  Peace
До 9 чеса момичета че имам работа  Hug Hug Hug Hug

# 701
  • Мнения: 12 008
Здравейте!

Джерен започна много да изпростява в стремежа си да отмъщава /на кого и за какво, май сама не е разбрала/...не мисли, действа импулсивно...Къде остана онова момиче, целеустремена,мислеща....

Диар и тя така се оплете ....

Мериемдже от истината за себе си не може да избяга, поне да сподели,има любовта на Мустафа ,а това никак не е малко

Гюлизар, е тая ми иде да я пратя на Северния полюс по лятна рокля да взема интервю от белите мечки

Халил,май зад простодушната маска се крие доста интересен човек...

Юмер...Амур така го е цапардосал, че е получил амнезия с розови видения...

И щерката на Халил, голЕма е работа с парите на тати,но то пари само не трябват,ами и пане малко акъл,както бях казала -фръцла,но поне е хубавица/малко сладникава според сина ми който е на нейните години/

Последна редакция: чт, 27 юни 2013, 17:42 от Slawena

# 702
  • Мнения: 7 044
 Момичета, нещо за миналата серия....

 Вие всичките много правилно сте схванали развитието на сценария. Точно така е.

 До сега чувахме гласа на сутеньора на Мериемдже, виждахме посредника му - сега го виждаме лице в лице - това е Азис Кудрет -   неуморната наша - Мамчето още в първата серия ни го сложи и го знаем. Снощи го видяхме колко е нагъл, долен, мръсен - идва от затвора и я изнудва само за пари.  Това е идиота, който трови живота на Мериемдже и я кара да лъже и краде до сега.....

За Джерен - спомняте си как тя подмени семената на памука и как убеди Йомер да засее всички ниви с него. Не й мръдна окото.......какво значи това - някое от момичетата го беше написало...да допълня....Хората, които работят за Асланбаш са 60-80 хиляди - целите семейства на полето, там се раждат...как Зеки каза, че бабата е изродила там всички хора на полето....това е техния живот като земеделци и производители. След това идват фабриките - памукопредачни, текстилни, шивашки, ами транспортните фирми, които разкарват  готовата  продукция и не знам какви още - видяхме картата на Европа и Близкия изток. Видяхме как Халил обясняваше и сочеше Русия, Азербейджан, Пакистан, Киргизстан, близкия изток и Италия...това е техния търговски район.
      Нашата изключително красива Джерен не се спря пред тези хиляди и хиляди труженици и посегна да им отнеме хляба....глад, мизерия, загуби за милиарди, особено ако се засеят всички ниви, както тя иска само с това семе и само с памук.  Ето..затова в Турция са я кръстили "Бялата невестулка" ....затова.
Тя каза на Дияр, че се е изложила със семето и комбайните пред Халил и нарочно покани Йомер посред нощите на среща, не че го обича и иска да е с него, а за да го омотае в мрежите си за пъкления си план.
Спомнете си как Джерен бръкна и хвана колана на панталона му през кръста и той - влюбеният Ромео започна да я прегръща...това сценаристите не напразно за го заснели, без да се замисли.....

  Така, планът на Джерен да  омотае още повече Йомер се увенча с успех.....Тя ликува.....

# 703
  • Мнения: 7 044
  Поетесата ни Славена - много хубаво пишеш.....пиши....пиши.....пиши и пак пиши....

# 704
  • Мнения: 7 044
  За Халил - наглед невинен, прави си дървени играчки за децата....ала...бала.....много е умен и му сече пипето за тримата братя взети заедно.

Вече е абсолютно сигурен, че зад това красиво лице и очи на Джерен се крие  някакво тъмно минало или тъмно настояще, което той трябва да открие непременно. Неговите полицейски очи и маниери, скрити под маската на  невинния добряк Халилчо са отворени на "ер голям" и той започва да проучва.
Не знам дали е така, не съм го чела никъде....и аз като вас се питам нещо - Халил искаше от секретарката на Йомер да го свърже с някакъв си мъж - Зюбеил или нещо такова.. Мисля, си че този човек  ще получи задача от Халил да проучи миналото на Джерен.....така си мисля......Моля....изкажете се.....защо Халил толкова много се ядоса, когато секретарката му каза, че не го е намерила???

      Халил каза на Йомер - поемаш страшно голям риск......После....Ще доведеш и памуковата принцеса у нас в чифлика ли???........Внимавай....не хлътвай прекалено много!!!

        Халил вече знае точно 2 неща: 1. Йомер е влюбен до полуда в Джерен и не може да мисли адекватно......значи, Халил не може да вярва на Йомер. И... 2. Не трябва да изпуска Джерен от очи.


      Чашата на очудването на Халил преля, когато Джерен посегна да взема ключа  от кутията.За него вече съмнение нямаше. А пък по-рано изречението, казано от Джерен - памука е много нежен и трябва да се бере с нежност и любов/нещо такова/. Спомняте ли си Халил какво каза: Тези думи ги казваше само нашият дядо, от къде ги знаете???? И тя пак ни в клин ни в ръкав нещо избоботи, че навярно на полето ги е чувала.  ДА.....ама.....НЕ!!!  На Халил такива не минават!!!

Общи условия

Активация на акаунт