90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 228

  • 28 383
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 330
Тинки, благодаря за новата тема   bouquet

# 16
  • Мнения: 99
Момичета видях ,че много я говорите тази рецепта "ориз на Савина" . Ще може ли линк към нея ,че търсих назад по темите и не я намерих Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета видях ,че много я говорите тази рецепта "ориз на Савина" . Ще може ли линк към нея ,че търсих назад по темите и не я намерих Simple Smile

Сварен бял ориз във вода. Без подправки, без олио, без нищо. Може само настъргана краставица към него.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 884
Нямате изчитане,ей Laughing

Поздравления на всички за добрите резултати,обнадеждавате HugИ балгаодаря за ценните съвети!

Не знам дали е възможно,но само за първите 2 дни от началото на диетата днес се измерих -800гр, Shocked,направо нямам думи за добрия резултат,при условие,че даже не съм била 100% стриктна.Лошото обаче е,че се събудих със силно главоболие и световъртеж,които не ми минават даже след кафето със захар тази сутрин.Днес съм на въглехидрати.
з:диня
о:макарони със захар
в:спагети с доматен сос Peace

# 19
  • Мнения: 6
Момичета видях ,че много я говорите тази рецепта "ориз на Савина" . Ще може ли линк към нея ,че търсих назад по темите и не я намерих Simple Smile
Нана  описа рецептата. Аз дори не го и варя, а след като заври водата слагам ориза 3 към 1  и изключвам котлона. Без сол, без мазнина. Ям го студен  с настъргана краставица. Не е кулинарен връх, но чисти всичко що е токсин, вода и т.н.

# 20
  • Мнения: 6
Нямате изчитане,ей Laughing

Поздравления на всички за добрите резултати,обнадеждавате HugИ балгаодаря за ценните съвети!

Не знам дали е възможно,но само за първите 2 дни от началото на диетата днес се измерих -800гр, Shocked,направо нямам думи за добрия резултат,при условие,че даже не съм била 100% стриктна.Лошото обаче е,че се събудих със силно главоболие и световъртеж,които не ми минават даже след кафето със захар тази сутрин.Днес съм на въглехидрати.
з:диня
о:макарони със захар
в:спагети с доматен сос Peace
Правилото е обяда солен, вечерята сладка.

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
з:диня
о:макарони със захар
в:спагети с доматен сос Peace

Още вчера ти написах, че не можеш да ядеш макароните със захар на обяд. Коригирай си менюто. Те са за вечеря.

# 22
  • Мнения: 301
Добро утро и от мен. Тинки, благодаря за темата   bouquet

Вчера имах много късна вечеря и днес съм +200грама, но ще го преживея  Laughing

Днес варива:
З: ягоди
О: боб яхния (без запръжка или брашно) със салата краставици
В: 1/2 от обяда, но с домати

# 23
  • Мнения: 4
Днес 12 ден  белтъчини
З 3-4 Кайсии
О и В омлет със салата домати и краставици

# 24
  • Мнения: 258
Нова тема  bouquet
за днес-варива
з-обичайният банан-най ме засища
о-ориз със гъби и краставичка
в-картофено пюре и салатка

# 25
  • София
  • Мнения: 4 884
Нана,Нелката,мерси за корекцията Peace

# 26
  • Мнения: 3 961
Салем, ще дадеш ли рецепта за картофеното пюре? Досега не съм правила, но си мисля, че в класическата рецепта се слага и прясно мляко.

# 27
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Салем, ще дадеш ли рецепта за картофеното пюре? Досега не съм правила, но си мисля, че в класическата рецепта се слага и прясно мляко.
 Прави си го по класичеката рецепта, само вместо мляко , сложи от водичката , в която са ти врели картофките . Гарантирам , че повече няма да помислиш за мляко  Laughing                                                                                                                     Тинки - голяма китка за теб    newsm51    И добър ден на всички . Планът ми от вчера е в ход , днес съм доволна от кантарото , ще видим и утре как ще е , още повече , че ще ям белтъчни  Simple Smile Та  отчет за днес - закуска - 2 нектарини , обяд кашкавал и кисело мляко на айрян , че от работа не съм пила вода  , само на кафето бях+ салата от 1 домат и 1 краставица  , и за вечеря - половин кило кайсии. Да видим утре дали ще танцувам танца на радостта   261uu

Последна редакция: вт, 18 юни 2013, 13:16 от bobybonta

# 28
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Салем, ще дадеш ли рецепта за картофеното пюре? Досега не съм правила, но си мисля, че в класическата рецепта се слага и прясно мляко.
Аз много рядко слагам прясно мляко...разреждам с водата, в която съм варила картофите, пропускаш маслото, овкусяваш и готово. Не знам дали е позволено и дали по-скорпо ще евкусно, ко вместо масло сложиш примерно малко зехтин/олио.... newsm78

# 29
  • Мнения: 11
Цоп, ето ме и в новата тема.
Hrisi, аз правя режимно картофено пюре по следния начин:
пюрирам сварените картофи и добавям малко зехтин. Нищо друго.

Утре съм на варива и смятам да опитам този "Ориз на Савина".
Аз правя една салата по подобен начин. Само че добавям и копър.

Общи условия

Активация на акаунт