WIZZ AIR 10

  • 56 550
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 180
Е не ... няма такава минавка Cry  След като се оказа , че детето 12г.6м. не може да лети само и  не мога да го чекирам н Исках да  доплатя за придружител(стюардеса) УИЗ не предлагат такава услуга.

Сега горя с парите ли?!
Някой да помогне   Praynig връщат ли пари или ...

# 16
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Пинко, точно щях да те питам как успя да  купиш билета на само дете, като няма опция ''възрастни 0 броя''? После се върнах назад и прочетох.
Това не те ли наведе на мисълта, че сами деца не могат да пътуват?

На сайта на Изиджет излиза предупреждение, на Уиз-не, но все пак би било добре да се хвърля по един поглед на Общите условия при такива специфични ситуации.
Никоя нискотарифна компания не разрешава пътуването на деца под 14 г. без придружител.

При нормалните компании- незнам при всички как е но при някои има промяна, т.е. трябва да платиш билет на стюардеса, която да пътува с детето и да го предаде на ръка, т.е. ''вътриш се'' с още един билет.


При Уиз, не само, че детето трябва да е с придружител, а и трябва да са на една и съща резервация.

Така, че или ''изгаряш'' или купуваш още един билет за теб и ''молиш'' да ти направят промяна, ако може да се направи. Питай на телефона им.

# 17
  • Мнения: 36
здравейте,

каква е тенденцията при билетите? в момента дестинацията, която ме интересува е много хот и цените са високи, еднакви с БГ еър примерно. евентуално ако изчакам с няколко седмици би ли спаднала цената или няма шанс? знам, че е малко ясновидски въпросът, но все пак, някакво мнение?

# 18
  • Мнения: 6 031
здравейте,

каква е тенденцията при билетите? в момента дестинацията, която ме интересува е много хот и цените са високи, еднакви с БГ еър примерно. евентуално ако изчакам с няколко седмици би ли спаднала цената или няма шанс? знам, че е малко ясновидски въпросът, но все пак, някакво мнение?

Тенденцията никой не я знае, но поне можеш да дадеш дестинацията и ориентировъчен период за да изкажем мнение за цената.

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте! Шансът цената на билета да падне е много голям, защото често се случва някой от пътуващите да се откаже ( това се случва на почти всеки един отделен полет ). Тогава за да се запълни мястото, а и компанията да не губи, пускат много евтини билети.

# 20
  • Мнения: 49
Хоп и аз в новата тема.

# 21
  • Мнения: 36
Ларнака - София, края на юли. много се надявам да сте прави!

# 22
  • Мнения: 4 325
При нормалните компании- незнам при всички как е но при някои има промяна, т.е. трябва да платиш билет на стюардеса, която да пътува с детето и да го предаде на ръка, т.е. ''вътриш се'' с още един билет.
Не е цял билет, а някаква допълнителна такса. Няма човек, който да седи с детето през цялото време, само го водят за ръчичка през летището.

При Уиз, не само, че детето трябва да е с придружител, а и трябва да са на една и съща резервация.

Така, че или ''изгаряш'' или купуваш още един билет за теб и ''молиш'' да ти направят промяна, ако може да се направи. Питай на телефона им.

Доколкото си спомням, може и отделни резервации, но лицето за контакти да е едно (възрастният). Обаче както е с билет за възрастен, не можеш да направиш он-лайн чекин, и трябва сигурно да отидеш на летището да ...
Те пари не връщат, обаче може да се променя пътуващият, срещу такса, разбира се.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 282
Благодаря за новата тема.

И да попитам 2 см над размера на куфара (от колелцата) дали са голям проблем?

# 24
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
благодаря за темата  Hug

# 25
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Като съм купувала билет съм писала сина ми възрастен - няма 14. И не мога да го чекирам. Какво да предприема? Моля ви, за първи път ще пътуваме с уиз.

# 26
  • Мнения: 6 031
Като съм купувала билет съм писала сина ми възрастен - няма 14. И не мога да го чекирам. Какво да предприема? Моля ви, за първи път ще пътуваме с уиз.
Обадете се по телефона да направят промяна.

# 27
  • Мнения: 76
Благодаря за новата тема.

И да попитам 2 см над размера на куфара (от колелцата) дали са голям проблем?

Може и да е проблем... Ако има строг контрол, всичко се свежда до това да  напъхаш багажа в клетката. Ако не успееш - лошо... Няма значение 2 или 20 см.

# 28
  • Мнения: X
Сега прочетох тук за количката за бебето, а тя как се чекира през сайта?

# 29
  • София
  • Мнения: 5 193
Предстои ми пътуване другия месец, та да ви следя. Hug

Общи условия

Активация на акаунт