WIZZ AIR 10

  • 56 538
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Milano
  • Мнения: 3 649
Сега прочетох тук за количката за бебето, а тя как се чекира през сайта?

Не се чекира през сайта.
Или на мястото за предаване на багаж или при ''отвеждане'' ти слагат етикет на количката.



При нормалните компании- незнам при всички как е но при някои има промяна, т.е. трябва да платиш билет на стюардеса, която да пътува с детето и да го предаде на ръка, т.е. ''вътриш се'' с още един билет.
Не е цял билет, а някаква допълнителна такса. Няма човек, който да седи с детето през цялото време, само го водят за ръчичка през летището.


И двамата имаме право. Аз - за деца от 3 до 5г, ти - за по-големите.

http://www.air.bg/bg/special-assistance

# 31
  • Мнения: 934
Здравейте!
Прочетох за новите правила за багажа,но все пак се притеснявам.Не съм пътувала с Уиз от януари 2011 и нещата много са се променили.
Смятате ли,че ръчен багаж,който е минал при Раян еър,ще мине и при новите изисквания на Уиз?Старая се винаги да е гъвкаво,за да може да минава,но ще сложа и компютър.
Изходното ни летище е Шарлероа...

# 32
  • Milano
  • Мнения: 3 649
Ще мине - да, ако става въпрос за големия (платен) салонен багаж, този на Раян даже е с по-малки размери.

# 33
  • Мнения: 6 031
Здравейте!
Прочетох за новите правила за багажа,но все пак се притеснявам.Не съм пътувала с Уиз от януари 2011 и нещата много са се променили.
Смятате ли,че ръчен багаж,който е минал при Раян еър,ще мине и при новите изисквания на Уиз?Старая се винаги да е гъвкаво,за да може да минава,но ще сложа и компютър.
Изходното ни летище е Шарлероа...

Под минал се разбира какво: отговаря на изискванията или не ви направиха проблем?

# 34
  • Мнения: 3
Здравейте,

Имам нужда от помощ за бордната карта. По време на онлайн чек -ин на мястото на номера на ЛК на единия от пътниците е излязъл номера на резервацията.

Звънях на телефона , казаха ми 2 часа по рано на летището и 40 лв за нов чек ин .

За пръв път летя с WIZZ и ниско тарифна компания като цяло , моля за мнение дали наистина липсата на ИД на ЛК е причина да не се допусне пътник в самолета.


На някой случвало ли му се е нещо подобно?

# 35
  • Milano
  • Мнения: 3 649
Здравейте,

Имам нужда от помощ за бордната карта. По време на онлайн чек -ин на мястото на номера на ЛК на единия от пътниците е излязъл номера на резервацията.

Звънях на телефона , казаха ми 2 часа по рано на летището и 40 лв за нов чек ин .

За пръв път летя с WIZZ и ниско тарифна компания като цяло , моля за мнение дали наистина липсата на ИД на ЛК е причина да не се допусне пътник в самолета.

На някой случвало ли му се е нещо подобно?


Абсолютно не е така. Казали са ти го, за да платиш. Пътниците трябва да имат редовни документи за пътуване в чужбина.

Тъй като много хора тук са писали, че са се чекирали прим. с ЛК, а после са пътували с паспорт и обратно, и аз миналия месец се пробвах и минах без никакъв проблем.
При това се бях чекирала с Бг ЛК, а използвах чуждестранна, където даже бащиното име го няма, както беше по резервация.

Гледат само името и фамилията да отговарят.

# 36
  • Мнения: 1
Момичета може ли малко инфо от кога се плаща комисиона в ДСК при плащане на билет на Wizz??? Благодаря предварително Simple Smile

# 37
  • Мнения: 6 031
Момичета може ли малко инфо от кога се плаща комисиона в ДСК при плащане на билет на Wizz??? Благодаря предварително Simple Smile
Не се плаща.

# 38
  • Мнения: 914
Момичета може ли малко инфо от кога се плаща комисиона в ДСК при плащане на билет на Wizz??? Благодаря предварително Simple Smile
Не се плаща.
Не се плаща, но някои от служителите не го знаят! Честно казано от както направиха таксата една (от 15 лева), не зависимо с какво плащаш, аз предпочитам да си плащам с кредитната карта!

# 39
  • Мнения: 1
BG37STSA93000010455248 нали това е сметката им в ДСК... Работата е там че майка ми е ходила днес до банката да си внесе парите за билет и са и взели допълнително 6 евро някаква си такса...... Да ходя ли да взривявам банката   #2gunfire newsm78 

# 40
  • Мнения: 914
Как 6 евро Shocked? Тя валутен превод ли е правила?

# 41
  • Мнения: 1
Избра да си плати билета в евро

# 42
  • Мнения: 914
Честно казано за валутните преводи не съм наясно как стоят нещата  Rolling Eyes! Нека каже някоя девойка, която е правила такъв към Уиз!

# 43
  • Мнения: 934
Ами ако е като при теглене в чужбина - процент от сумата плюс фиксирана такса.

За багажа - да,за разрешеният.Номерът си беше винаги да успееш да го напъхаш в решетката...Имам си специална чанта,която мина преди 3 години,сега си минава редовно при раян еър...

# 44
  • Мнения: 164
Здравейте , имам един въпрос към вас момичета.Утре имам полет и за първи път си взех билет с уиз премиум .Там е включено две чанти , и чекиране на летището.Та въпроса ми е някой пътувал ли е без да прави чекирането онлайн.Тъп ми е въпроса но искам да съм сигурна.Не искам утре да доплащам там.

Общи условия

Активация на акаунт