Домакини - първи сезон/петнадесети епизод

  • 35 500
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 265
Ще се пробвам...

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Привет!
Марче, браво! Сега остава  едни палачинки да врътнеш и закуската готова.
Смърфи, ако идваме може да се разберем, зависи, за колко време ще сме в Бургас.
Стади, това е нормално при децата, особено, ако си включила нещо ново в захранването. Но за ваксината задължително да бъде здрав!
Другите няма да изброявам по именно.... Hug Hug Hug Hug
Ядоса ме една съфорумка ....Абе, като ти е неинтересна тема не пиши, не чети....елементарно.
Но влизаш и да пишеш, че във въпросната тема се пишат глупости....айде, да си имаме уважението.
Мога да пиша още....., ама накрая ще ми писне.
Аман от философки и професорки.

# 692
  • София
  • Мнения: 11 749
Ако искаш, няма лошо. Ще ти кажа всичко. Сега започват и малините и аз ще направя, въпреки че имат семчици. Ухае прекрасно. Лошото е, че боровинките са много скъпи, по 12 лв за килограм. Но, аз се прежалих, че моя любимец обича много.   Simple Smile Аз сладко не ям, заради тях го правя. Може и в някой сладкиш на сложа, палачинки, в сладолед...избор много. Много хубаво става в сладкиш, най-вече в чийзкейк. Перфектно е!!

# 693
  • Мнения: 644
О Марчелке нямаш ли кво друго да кажеш? А сладко .Ся като ми се надуе корема за сладко и хващам пътя Варна-София и идвам на сладко. Joy
Не за друго ама от тези плодове е превъзходно.
Аз съм се навила за компоти от дюли,но незнам къде да ги диря ?
Не е ли късно.Баба ми правеше.Като дете много ги обичах.
Днес цял ден решавам тестове за утре .Избодаха ми се очите.Мрън!
Тоя човечец не е наред.Праснал е въпрос за адвокатура и държавен изпит.
Намирисва ми на късане яко ама да видим .

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 199
titi888, успех утре! Стискам палци! Praynig
Честито и на студентката! Simple Smile

# 695
  • София
  • Мнения: 11 749
О Марчелке нямаш ли кво друго да кажеш? А сладко .Ся като ми се надуе корема за сладко и хващам пътя Варна-София и идвам на сладко. Joy

Идвай, душа-камбана!! Нямаш проблем. Всички елате, сладко ще ядете!  Simple Smile Ама нямам си едни такива малки чинийки, дето бяха едно време на баба ми...аз ги хвърлих. Но, вие ще си донесете, нали?  Laughing
Стискам палци за утре!! Успех на изпита!!
Ваничка, ти защо се ядосваш на разни форумни принцеси, я ги пусни покрай ушите си... Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 2 265
Аз мноого обичам от касис и кайсии, но касис няколко години подред не мога да намеря... Confused

# 697
  • София
  • Мнения: 11 749
Аз мноого обичам от касис и кайсии, но касис няколко години подред не мога да намеря... Confused
Сега започва и касиса. Ще купим и направим, ще видиш. От кайсии ми е сложно и става като конфитюр, а не сладко. Разкашкват се. Не умея да го приготвям. Ще пропусна, но сини сливи правя разкошни и малко орехи им слагам, ей така, за красота и разкош.
Отивам да се храня, гладна съм. Вас ви няма, само малка част са тук, затова ще си пусна един филм да изгледам. Ако някой дърпа филми, нека да ми каже ще му препоръчам нещо хубаво за гледане. Определено!!
 Hug

# 698
  • София
  • Мнения: 2 265
Ще лягаме с Петьо.

Марче, моля те, като се появи касис - кажи ми! Praynig Hug

Лека нощ на всички!

# 699
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001

# 700
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро на всички!

Мари,  Hug

ММ ще готви, децата все още спят, аз съм с кафе пред компютъра...

Петьо започва да кашля все повече и повече....

# 701
  • Мнения: 644
Здравейте домакини мой!
Изпита утре ще разбера как е минал.
Лус защо не пробваш с хомеопатия за кашлицата?
Марче прати ми рецепта за сладко от бели череши и малини.мерси
Почвам да чистя и се качвам да си взема детето от майка ми.

# 702
  • София
  • Мнения: 2 265
Кажи какво - ще пробвам

# 703
  • Мнения: 843
Здравейте,момичета.Аз досега чистих вече ще почивам,че се изморих.За бебо-до петък беше на Нан,сега е на Нан сенситив по съвет на педиатърката.Утре сме на преглед и консултация и ще искам да му пусне изследване на акото.Четох из интернет,че може да е от млякото,да се е пренаситил с желязо и тем подобни,ама пак се притеснявам.За колики му давам Експумизан и мисля,че му действат добре,защото почти няма.Ще видим утре,дано не е нещо сериозно.
И аз си мисля да не е нещо алергичен към белтъка на кравето мляко,че и това можело да е.Мрън-мрън-мрън....

# 704
  • Мнения: 964
Ста-ди, защо не пробваш с друга марка? Аз от Нан съм абсолютно недоволна. Каката и със сензитива повръщаше и акаше зелено, почти черно. Смених на Милумил и за три дни всички мъки свършиха. Малката пък от Милумила се спече и акаше зелено. Опитай нови марки и ще откриеш точната, не се вкарвай във филми!
Как карате в тия жеги, момичета?
Аз мисля вече утре да напълня на дребните басейна и да цопат. Може и аз да се топна с тях:-).
Мари, как сте, мила?
Целувки!

Общи условия

Активация на акаунт