Кранево

  • 54 060
  • 154
  •   1
Отговори
# 120
  • В реалността
  • Мнения: 214
Широка е ивицата, та няма да е проблем Simple Smile

Благодаря Hug

# 121
  • София
  • Мнения: 3 166
Бихте ли ми препоръчали хотел в Кранево. Пътуването е служебно и спа процедури, басейн, не са необходими. Важно е да е чисто, прилични стаи и място за паркиране. Добре би било да имат и добра кухня.

# 122
  • Мнения: 657
Аз сьм доволна от хотел Маргарита. И в близост до него Бел вю 1 и 2.

# 123
  • София
  • Мнения: 3 166
Благодаря Nia7, веднага започвам да разглеждам.

# 124
  • Варна
  • Мнения: 700
Здравейте, как стои въпросът с паркирането близо до плажа? Има ли места, плаща ли се?

# 125
  • В реалността
  • Мнения: 214
Здравейте, как стои въпросът с паркирането близо до плажа? Има ли места, плаща ли се?

Улицата, която излиза точно на плажа в събота и неделя е пълна с паркирали коли още от 09:00 сутринта. В 10:00 е трудно да се намери и място на самия плаж. През седмицата е по-спокойно, но колкото по-рано отидете, толкова по-добре.
Тази година забелязвам, че навлеците/нахалитетите, дето и да има място по плажната ивица, се навират на половин метър празно място само да са по-близо до брега, са мнооого повече.
Малко офф, но все пак полезно - за тоалетна препоръчвам заведението Палма, а за кухня - съседното.

Дано не съм закъсняла с инфото, но докато бяхме там дори нямаха време да си включа нета Simple Smile

# 126
  • Варна
  • Мнения: 700
Благодаря за информацията, а няма ли някъде платен паркинг, близо до плажа? Не ми се обикаля с детето и един куп играчки, чадъри и т.н.

# 127
  • В реалността
  • Мнения: 214
Аз не съмсе оглеждала точно за платен,  но дори и по-късно да отидете все ще се намери място на до 50-100-200 метра. Ние също ходим с много багаж - три големи чадъра, три торби с играчки, три торби хавлии, надуваеми, хладилна чанта и др.

# 128
  • Мнения: 5 680
Мисля, че на Кранево няма платен паркинг...

# 129
  • Мнения: 45
Здравейте, а може ли да препоръчате заведения за хранене за обяд и вечеря в Кранево. Благодаря

# 130
  • Мнения: 112
Здравейте! Имаме резервация за Кранево от 23 август, но чух, че имало много завърнали се туристи със стомашен вирус наскоро Sad Някой да има информация за тази година как е положението? Има ли някакъв проблем с отходнити води? Има ли действаща пречиствателна станция в района?
Благодаря предварително за отговора!

# 131
  • Мнения: 5 680
И миналата и тази година се завърнахме БЕЗ стомашен вирус от Кранево. Лично мнение, че е въпрос на късмет, кой да го лепне и кой не. Юни месец детето се завърна с вируса от Варна. Рядко ни се е случвало през годините, но определено не е всяка година.

# 132
  • Мнения: 5 508
Не пийте вода от чешмата, само бутилирана, и вероятността за вирус ще е малка. Е, разби се, има и доза късмет Simple Smile

# 133
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Редовно го пипваме ние този вирус на черномирието, рядко ни пропуска Sad

# 134
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Някакви отзиви от тази година?

Общи условия

Активация на акаунт