MAC & Sephora - 14 тема

  • 45 483
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 214
Къде в Пловдив да търся Make Up For Ever?
Герлен май има в Мола.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 611
MUFE има само в Сефора София - Дъ Мол и Парадайз Център.

# 17
  • Мнения: 31 237
Денси, да ти е честита новата пудричка Беж  Heart Eyes
Ти къде я търси, в някой Прити Шоп ли?
Да и в Лерото.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 626
Благодаря, освен да скокна до Престиж, ама много ме е яд като трябва да ходя по-разни такива места и паркирането е  ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 10 324
Тая Беж и аз май ще я погледна следващия път като ходя в Мола.. Simple Smile)

Това ми намирисва на метеоритната мания  Laughing

Пудрата наистина е фина, приятна, но чак такова търсене  newsm78

Ето моята любима пудра, предупреждавам, не матира а създава точно фотошоп ефект, като Беж  Laughing
Smashbox Halo Hydrating Perfecting Powder


Кутията е много удобна, завърташ леко и се освобождава точно количество за едно нанасяне. Много подходяща за такива като мен със суха и чувствителна кожа.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Пепелно-розовият лак на Диор много ми харесва, както и Герленските продукти  ooooh!
Мерси за темата, Дени!  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз не съм особено впечатлена от Беж, взех си я от лигавщина общо взето  hahaha Още мисля, че проблемът е в мен и търся различни начини за нанасяне и ползване, но усещам, че ще се окаже, че това просто не е моята пудра.

Наде, внимавай с думата "Фотошоп" - като я чудя и  Crazy Искам всички такива продукти. С истинската програма не мога да работа, та поне ако с грим постигна подобни резултати би било чудесно Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 10 324

Наде, внимавай с думата "Фотошоп" - като я чудя и  Crazy Искам всички такива продукти. С истинската програма не мога да работа, та поне ако с грим постигна подобни резултати би било чудесно Simple Smile[/color]

Чакай да те зарибя тотално  Mr. Green
A powder that reduces fine lines & wrinkles in 10 minutes?
It's not magic, it's new Halo Hydrating Perfecting Powder. HALO is the first anti-aging powder with the science of skin care built right in. It's advanced formulation of pure gold, 48 minerals, 11 amino acids and a powerful peptide deliver powerful anti-aging benefits while the patented hydration system continuously revitalizes skin for a brighter, more radiant complexion all day. HALO’s innovative built in shaver gives you the perfect amount of luminous loose powder every time with no mess. Finally, a powder that multi-tasks as much as you do.

Clinical studies show:
•After 10 minutes there is a 33% decrease in the appearance of wrinkles around the eyes.
•After 6 weeks of use, there is a 67% decrease in the appearance of fine lines and wrinkles overall.

# 23
  • Мнения: 2 214
MUFE има само в Сефора София - Дъ Мол и Парадайз Център.
Благодаря!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 611
Crazy ами освен да помоля да ми я покажеш *прави мили очички*  Flutter

# 25
  • София
  • Мнения: 10 324
Crazy ами освен да помоля да ми я покажеш *прави мили очички*  Flutter

Ще ти отсипя Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 70
Ааа, аз съм далеч от мисълта да я купувам .. само ще я разгледам .. имам свободната и съм много доволна от нея.. засега ми е добре ..
Но и тази ми хареса като описание.. откъде си я купувала???

# 27
  • Мнения: 3 342
Аз продължавам да си мисля, че Беж е по-подходяща за минимални корекции през деня, отколкото като основен продукт. На мен поне така ми пасва отлично. Но сутрин, нанесена над ФДТ, буквално се губи.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 324
Ааа, аз съм далеч от мисълта да я купувам .. само ще я разгледам .. имам свободната и съм много доволна от нея.. засега ми е добре ..
Но и тази ми хареса като описание.. откъде си я купувала???
От boots може да се купи, но цвят трябва да тестваш на място, погледни я другия месец.

http://www.boots.com/en/Smashbox-Halo-Hydrating-Perfecting-Powder_1272272/

# 29
  • София
  • Мнения: 70
Вземи я на срещата да я видим .. Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт