Самоделни бижута 4

  • 148 682
  • 725
  •   1
Отговори
# 495
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Част от моите гривни  Grinning





 Без гривната Шамбала

# 496
  • Варна
  • Мнения: 63
Тук темичката доста замря. Явно всички се трудят здраво преди празниците. А някой знае ли от къде се взимат тези ластични дантелки за изработване на ленти за коса? Искам да направя нещо за моята бебка, която е на 2 месеца и е време вече да започвам да творя красотички и за нея.

# 497
  • Мнения: 1 692
Здравейте,
в някой сайт има ли материалите за изработката на тази гривна:
Скрит текст:

# 498
  • Мнения: 1 298
Големите топчета са порцеланови, виждала съм такива в Мартеници-Бургас, мисля че и в Ем-арт имаше.
Тези чипсовидните обаче не са ми попадали.

# 499
  • Мнения: 1 692
А може ли линк за големите, защото аз доста търсих и нищо не открих.

# 500
  • Мнения: 1 298
Ето ги сайтовете, като напишеш Порцелан и излизат всякакви топчета.

# 501
  • Мнения: 3
Красавици, представям ви моята страница за ръчно изработени бижута от минерали и кристали

https://www.facebook.com/RallyHandmadeJewellery

Ще се радвам да я посетите и споделите с вашите близки и приятели. Сигурна съм , че в нея ще намерите по нещичко както за вас, така  и за любимите си хора! А ето и няколко от моите произведения. Поздрави!





# 502
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 62
Здравейте и от мен 😎 имате ли опит с епоксидната смола за бижута и коя марка има най-кристална чистота ... трябва ми прозрачна и първо реших да се допитам до вас Simple Smile
Иначе нещичко и от мен https://m.facebook.com/photo.php?fbid=4197491393351&id=17667 … 721&source=43 Peace

# 503
  • Мнения: 12
Здравейте! Преди време бях писала, но никой не се отзова и вероятно нямаше информация. Сега пак пиша с молба, ако някой знае места откъдето мога да си поръчам стъклени сфери за бижута - български и чужди сайтове, на сносни цени! Благодаря предварително!

# 504
  • Варна
  • Мнения: 63
Здравей, mariqnka66

Аз не съм се интересувала, но бях видяла този линк в една от темите. Дано ти свърши работа:
http://www.aliexpress.com/item/Free-Ship-set-10sets-lot-25mm-15m … e/1540968890.html

А иначе, мисля, че никой не чете тази тема вече. Вероятно защото от тема за обмяна на идеи е станала рекламна такава Simple Smile

# 505
  • Мнения: 5 508
Аз все още само чета, не съм показвала нищо мое, но ще се радвам ако темата отново се превърне в посещаема Simple Smile
Между другото имам въпрос Thinking С какво лепило мога да залепя кабошон върху основа за пръстен, например. Искам да "хваща" здраво за да нямам притеснения, че може да се разпадне. И по възможност да е нещо, което може да се намери в България. Второто е по повод на едно лепило (забравих вече как се наричаше), което се споменаваше много в предни теми, но което не се продава при нас.

Едит: А ако знаете и сайт (отново по възможност български, но в краен случай и от чужбина мога да поръчам), в който се предлагат повечко материали от стомана или друг материал, който не потъмнява ще съм благодарна да споделите Hug

Последна редакция: чт, 22 яну 2015, 12:27 от г-ца Зизу

# 506
  • Мнения: 1 298
За съжаление няма толкова неща на пазара от стомана или това, което има е на цени, с които после или трябва да занижиш собствената печалба или да продаваш твърде скъпо. Аз съм в процес на издирване на спрей за метал. В Уолмарт ги продават по 3-4 долара, което аз намирам за доста повече.

# 507
  • Варна
  • Мнения: 63
Ellah, в какъв смисъл спрей за метал? Какво му прави на метала този спрей?
А за лепилото, бих искала и аз да зная. Моментните лепила не стават ли? И от къде си вземате кабошони с основи? Искам и аз да си купя, за да правя на двете ми малки племеннички разни шаренийки.

# 508
  • Мнения: 1 298
Създава филм отгоре върху метала, който го предотвратява потъмняването.

# 509
  • Мнения: 5 508
Идвало ми е на ум да пръскам елементите с някакъв лак, но не съм попадала на нещо специално за бижута, а едва ли лак, използващ се за нещо друго ще стане  Thinking
Кабошони и основи за пръстени общо взето има във всеки един магазин за мъниста. Дори съм засичала молдове в такава форма, та може и сами да си ги отливаме. Тук също има доста голям избор. А относно лепенето - не съм пробвала все още с нищо, защото не искам да експериментирам, но ако никой не каже сигурен начин за залепване с нещо, което се намира на българския пазар може би ще се принудя да опитам сама Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт