Самоделни бижута 4

  • 148 756
  • 725
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Здравейте! Наскоро се престраших и се научих да плета гривни тип Шамбала. Купувам мънистата от един магазин за хоби материали ,но там няма подходящ конец. Търся си по-тънък, от изкуствена материя. Там се продава доста дебел и не ми е по вкуса.
Питах и в няколко кинкалерии, но нямат.
Откъде да намеря, може ли да ме посъветвате? От София съм.

# 556
  • Варна
  • Мнения: 63
А някой знае ли от къде да поръчам, правоъгълни основи за кабошони или пък такива за обеци? Но на нормална цена, а не по 3 лв чифта. Също и посребрени синджирчета и накрайници за обеци. Изобщо нещо по-качествено, което да задоволи и хората с алергии към определени метали. Склонна съм и да се съберем да поръчаме заедно от някой сайт, защото аз само експериментирам и раздавам и за това разходите ми се ще да са по-малко (естествено). Приемам идеи всякакви!

# 557
  • Мнения: 5 508
облачето хей, в Ем Арт имат. Това е сайта им, търси в "АКСЕСОАРИ за НАНИЗВАНЕ"  Peace Ако искаш може да си набележиш нещата, да си запишеш кодовете и да ги продиктуваш в магазина им (в случай, че не ти се поръчва от интернет). Дори да ги нямат предполагам, че ще ги набавят без да искат да заплащаш допълнително Simple Smile

RockTheJewel, една мацка във фейсбук беше споделила, че прави кукички от дентална хипоалергенна тел. Не знам колко струва, но предполагам, че ще излезе по-евтино от това да вземеш по-голям брой готови кукички Simple Smile
В Марабу един чифт посребрени кукички е 72ст.
А за основите не мога да помогна. Порових из нета, но масово са по около 3лв.

# 558
  • София
  • Мнения: 500
Момичета намерих си магазини за мъниста, камъни и всякакви неща. Вече поръчвам 2 пъти ето ги :
http://www.martenici-burgas.com/
http://www.andy-biju.com/
И дори и с поръчка, пак ми излизат по-евтини от магазина за мъниста до нас!  Whistling
Дерзайте и снимайте какво сте си направили и аз скоро ще ви покажа Wink

# 559
  • Пловдив
  • Мнения: 4 540
Сайта на Мартеници Бургас го има в първия пост при БГ онлайн магзините.Ако бяхте кликнали в скрития текст, щяхте да го намерите отдавна Simple Smile

# 560
  • Мнения: X
г-ца Зизу , много благодаря!   bouquet Не се отваря този линк, но ще опитам пак по-късно. Аз исках ако има как лично да си ги купя, че да съм по-сигурна, но май че това е варианта - онлайн. И в Мартеници Бургас открих, но само черен и бял шнур, а аз искам и други цветове.

# 561
  • Мнения: 5 508
облачето хей, сайта е този март-бг.ком (на латиница) и имат физически магазин в София, дори май бяха 2 Simple Smile
В Баба Марта Бургас има и други цветове  Peace

# 562
  • София
  • Мнения: 500
Сайта на Мартеници Бургас го има в първия пост при БГ онлайн магзините.Ако бяхте кликнали в скрития текст, щяхте да го намерите отдавна Simple Smile
Аз от там го видях, но пиша по повод на това, че търсех специално магазин в Люлин, но се отказах  и ги пробвах тези  Laughing

# 563
  • Мнения: X
облачето хей, сайта е този март-бг.ком (на латиница) и имат физически магазин в София, дори май бяха 2 Simple Smile
В Баба Марта Бургас има и други цветове  Peace
Еее, прекрасно, много благодаря!   bouquet Много ми е удобен магазина в подлеза на пл. Баба Неделя.  Heart Eyes

# 564
  • Мнения: 502
Имате ли представа тези "шапчици" от тел върху мънистото изработват ли се или се продават и готови?
Скрит текст:

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 4 540
Имате ли представа тези "шапчици" от тел върху мънистото изработват ли се или се продават и готови?
Скрит текст:

Това на снимката е изработено, много лесно се прави.
Ето един подходящ видео урок:
https://youtu.be/oci1eWbxK-w

# 566
  • Мнения: X
А вие как се научавате, от курсове или от интернет уроци?   bouquet

# 567
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз гледам курсове с техники и после си измислям разни работи с нея Wink А понякога просто взимам някакви неща и си измислям разни работи с тях Wink

# 568
  • Мнения: 141
Аз гледам курсове с техники и после си измислям разни работи с нея Wink А понякога просто взимам някакви неща и си измислям разни работи с тях Wink

И аз така  Peace Peace

# 569
  • Варна
  • Мнения: 63
А някой да знае техника за плетене с тел, но не на една кука, а със станче. Много си харесах една гривна и искам да си направя. не можах да намеря в нета такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт