Как и с какво перете бебешките дрешки?

  • 5 720
  • 178
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 031
Пера с Тео бебе и слагам омекотител, който ми донесоха от Турция, специален бебешки. Пускам с допълнително изплакване. Досега съм нямала проблем.

# 16
  • Мнения: 410
От самото начало пера дрешките на беба с Тео бебе и съм много доволна.Омекотител не ползвам.Всичко що е нейно, пера на ръка hang

# 17
  • Мнения: 666
В началото с Тео - бебе , не ползвах омекотител от 6 - тия месец нататък ползвам Persil Sensitiv и омекотител Silan Senzitiv

# 18
  • София
  • Мнения: 44 122
сано максима - без омектител, ама не се справя добре с петна от аки - трябва да ги переш предварително, мисля сега да пробвам тео бебе, а такива теми има  само че май в на пазар съм виждала....Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 447
Sano Maxima прах и омекотител. За петната - Vanish, аки-маки, всичко изчезва newsm10

# 20
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Всичко пера в пералнята с Персил и Силан, на ръка нищо Naughty. От към третия месец на бебо пера общо неговите с нашите дрехи. 

Последна редакция: вт, 24 яну 2006, 16:29 от Presi

# 21
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
прах за пране Тео бейби и омекотител Силан сензитив -бял

# 22
  • Мнения: 1 259
С Тео бебе,но не съм доволна и ще го сменям.

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
До 6-я месец - бебешкия прах на Роса и омекотител Силан, а сега с Бонукс и Силан Sunglasses

# 24
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Когато  се  роди  до към 7мия  месец  с  Тео бебе , а  после  с TIDE i  ARIEL  какъвто  ползвам  за нас . Не  разбирам  защо  някои  мами  перат  на  ръка  дрешките  на  децата newsm78

# 25
  • Мнения: 529
Аз съм с ТЕо бебе (и на ръка и в пералня). Омекотител, какъвто ми падне. ПЕра му дрешките и одеалцата от втория месец заедно с нашите.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 259
В началото - Тео бебе, след това малко Бебе на Роса, но минах на Персил сензитив (гела) - той най-добре ми изпира петната. Омекотител ползвам след 8мия месец, слагам от нашия - Бинго сензитив, но само по 1 капачка.

# 27
  • Мнения: 78
До втория месец перях дрешките на ръка с бебешки сапун. После на пералнята като нагласям допълнително изплакване. Ползвам прах Тео бебе. Омекотители не слагам. Нина е много алергична и не смея

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Сано Максима за бебета, Бебе Роса, Тео Бебе (преди да го направят с алое вера), понякога купувам и Персил Сензитив за бебета Peace
Омекотител не съм ползвала до сега, а и за напред не смятам да ползвам

# 29
  • Мнения: 2 000
С Тео бебе перях на Митко дрехите, без омекотител. Вече пера неговите дрехи заедно с нашите и ползвам Tide.

Общи условия

Активация на акаунт