как беше онази хитринка

  • 1 651
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
 А кога слагате ракията - като изхвърлите и трите води  в четвъртата или изквърляте и ракията или как? newsm78

# 16
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
А кога слагате ракията - като изхвърлите и трите води  в четвъртата или изквърляте и ракията или как? newsm78
Като изхвърлиш водите слагаш в постоянната вода  Laughing и не изхвърляш повече.

# 17
  • Мнения: 1 809
не, някой каза, че се слагало сода и алкохол, но не мога да си спомня точно това ли беше. а и количеството не си спомням  smile3538

Не си го чула от мен,ама не си ме и питала. WinkАма и аз го знам това. PartyНо моят вариант е,слага се алкохол в тази вода ,в която го вариш първо и която изхвърляш. PeaceСода не слагай,че има един кофти дъх после Naughty
  chef  bouquet

# 18
Абе аз си го изкисвам от предишната вечер, после му хвърлям първите 2 води. Нито сода, нито нищо - единственото е - БЕЗ ЗАПРЪЖКА! Така е по-вкусен, но не стомашни проблеми, а цяла революция после newsm48

# 19
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Да се включа и аз. Grinning
До скоро правех боба по традиционния начин: от вечерта го накисвам във вода, в която съм сложила сода, сутринта сменям водата и вечерта го готвя, но не съм забелязала от содата нещо по-различно. Въпреки, че е стоял накиснат и със сода - пок имахме в повечето от случаите стомашен дискомфорт.

Скоро разбрах от баба ми, че се слага СОЛ. Пробвах и НЕ СЪЖЕЛЯВАМ. От този момент - бобчето става страхотно и не се чувстваш като напомпен след това Laughing

# 20
  • Мнения: 1 190
Аз слагам сода и го изварям 2-3 пъти и хвърлям тези води, като и трито пъти слагам сода по една кафена лъжичка и като че ли стомашния ефект е по-малък тогава Wink

Общи условия

Активация на акаунт