Бледа втора чертичка на теста за бременност - бременна ли съм?

  • 5 168
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Лаф да става, времето да минава и форумът да се пълни.
Иначе не разбрах как може жена, която е правила опити една година!!!да не знае какво означава втора бледа чертичка.

Последна редакция: вт, 31 яну 2006, 16:35 от Lali

# 16
Съжалявам че толкова сте се засегнали от ника ми и от въпроса ми, въобще не е било целенасочено. Аз знам много добре какво би означавало бледа чертиака, но на кърмачака бледа чертичка си нямам и представа какво значи. Благодаря на jam че разбра какво имам предвид и ми отговори конкретно, както и на всички останали разбира се. Изчетох библиотеката и препоръките преди да пиша, но там не се споменава нищо по моя въпрос. В тестовете за бременност още по - малко (да не коментирам че този който си направих въобще нямаше упътване вътре). Наистина направих грешка че не пуснах търсачката преди да пусна темата, но час по скоро исках да чуя мнение на минали по този път или знаещи нещо по въпроса. Това че не съм писала тук преди не значи че не съм била на ваше място и моля да бъда разбрана. И моля пак да споделя че не съм имала нищо лошо предвид и не е нужно освиркване от ваша страна, задала съм обикновен въпрос и моля тези които имат да кажат нещо по зададения въпрос да го направят, а не само да си "чешете езиците" на мой гръб

# 17
  • Мнения: 9 094
Мила, мисля че с отговора на jam темата се изчерпа и ти научи това, което ти бе неоходимо. Надявам се че се радваш и че бебчето е желано... Все пак след ден-два повтори теста. Желая ти успех   bouquet
И не се засягай от написаното, нищо лично- напоследък тука е така Crazy

# 18
Здравейте..и аз имам такова чувство, че доста хора остават неразбрани в този форум и са често освирквани. Разбирам и хората, които освиркват все пак те са в този форум дълго време и някои неща са им до болка познати даже банални. Може би заради това така лесно избухват и се дразнят, но моля да бъдат разбрани тези, които имат проблем. Недей да мислите,че някой проблем е маловажен..може би маловажен за вас, но не и за този, който пуска темата. Щом пуска темата значи се нуждае от нечие мнение, а не от нападане, което ще го направи още по-уязвим. Не е необходимо и ние (слагам и себе си в това число) да създаваме проблеми, след като не можем да помогнем. Дано съм била достатъчно ясна. Аз лично не мога да дам съвет по темата, но мисля, че написах смислен постинг. Вслушайте се в него, нервачки:))

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Това опит да разгониш духовете ли е неможах да разбера...спокойната.

# 20
е определено човек не може да разговаря нормално с някои хора. Явно има много неразбрани хора. Както и да е. Не е мястото за спор тук, а и нямам желание да споря. Весел ден.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
е определено човек не може да разговаря нормално с някои хора. Явно има много неразбрани хора. Както и да е. Не е мястото за спор тук, а и нямам желание да споря. Весел ден.
Наричай хората с никовете им...за това съм положила труд да го измисля Simple Smile. Във всичко съм съгласна по принцип...дори това, че често избухвам....но се дразня на теми, които просто не са тук или са от потребители, които могат да си служат с търсачката...просто за мен въпрос дъвкан по няколко пъти ми е досаден.
И мисля, че като всеки нов потребител /ако е нов/ първо трябва да се прочетат правилата...после ще си види библиотеката и АКО и там не се намери питай. Ако е стар потребител..нямам коментар просто....
Лек ден и от мен.

# 22
Виждаш ли Хера..значи бях права като написах,че някои потребители на форума са им до болка познати някои неща и доста теми са им досадни, но не при всеки е така. Незная от колко време влизаш в този форум, но да те питам..когато беше в началото тук не ти бяха досадни някои теми нали..а доста  интересни?!

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Виждаш ли Хера..значи бях права като написах,че някои потребители на форума са им до болка познати някои неща и доста теми са им досадни, но не при всеки е така. Незная от колко време влизаш в този форум, но да те питам..когато беше в началото тук не ти бяха досадни някои теми нали..а доста  интересни?!
Тогава я нямаше библиотеката, която сега съществува и там са събрани толкова много теми.......
В случай жената, която пита е стар потребител на форума...вече мама....
Повече няма да коментирам.....

# 24
  • Мнения: 809
Два пъти се правих тест от различни марки и двата пъти бяха с бледа втора чертичка. Бледата чертичка утре навършва 2 години. newsm44

# 25
е определено човек не може да разговаря нормално с някои хора. Явно има много неразбрани хора. Както и да е. Не е мястото за спор тук, а и нямам желание да споря. Весел ден.
Наричай хората с никовете им...за това съм положила труд да го измисля Simple Smile. Във всичко съм съгласна по принцип...дори това, че често избухвам....но се дразня на теми, които просто не са тук или са от потребители, които могат да си служат с търсачката...просто за мен въпрос дъвкан по няколко пъти ми е досаден.
И мисля, че като всеки нов потребител /ако е нов/ първо трябва да се прочетат правилата...после ще си види библиотеката и АКО и там не се намери питай. Ако е стар потребител..нямам коментар просто....
Лек ден и от мен.

Че тогава защо правите форум наречете го читалня, а повтаряните въпроси не са по-банални от едни и същи потребители, според мен то затова си остават едни и същи защото не се допускат нови потребители,някои се мислят за страшно компетентни и едва ли не се присмиват на някои въпроси честно казано този форум с всеки изминал ден става егати депресарското място, а уж е създаден да се даде подкрепа на тези, желаят да си имат бебе Thinking

# 26
  • Мнения: 3 154
Хайде престанете да се джафкате!!!
Ако имате да казвате нещо по темата, моля заповядайте...

# 27
  • Мнения: 686
Red, абсолютно си права! Аз от скоро съм във форума, и почти избягвам потребителите от "искам бебе"! Виж "майките (бъдещи и настоящи)" са много внимателни и отговарят търпеливо и внимателно на всеки един въпрос!
По темата - щом има втора чертичка със сигурност има оплодена яцеклетка. Стискам палци да се превърне в малко сладко бебче!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Не исках да се намесвам и аз, но предлагам модераторките да заключат темата.
И моля не слагайте всички потребители на "Искам бебе" под общ знаменател  Hug
Аз лично мисля, че с такива въпроси надценявате форума - ние не сме лекари, нито ясновидки, а момичета с проблеми, след като толкова сме се задържали тук  Tired и знаем някои неща само защото сме препатили. Помислете над това... Наистина не ви го пожелавам!

# 29
  • Мнения: 9 990
Не забравяйте,че форумът е "Искам бебе".Няма значение кой колко дълго прави опити.В съседният форум се коментират нещата по-задълбочено,там такъв въпрос би бил неуместен.Никой не очаква да му хвърляте боб,но който се дразни от подобни теми-да ги отминава.Библиотеката наистина не е форум,не споря,че не е полезна,напротив.Но всички искат пресни мнения...сега
Бледа втора чертичка означава бременност според мен.

Общи условия

Активация на акаунт