Бременността повлия ли Ви върху секса ?

  • 3 506
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 097
Споко, после ще ти се появи  Wink
До 3-тия месец и аз нямах, после ми се появи ОГРОМНО. Обаче и да не ти се появи - както казаха и другите, после ще си наваксате  Wink  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 376
Определено. От едн страна - въобще не ми се прави, а от друга много ме е страх за не стане нещо на бебето... вече съм 5 мес. почти и никакво желание, а още по - голям страх....таткото зцяло ме подкрепя и дума не е казал, ама все пак - 1г без секс.....  Sick

# 47
  • Мнения: 5 391
Почти никакво желание няма за секс, но знам че е временно и скоро нещата ще се променят.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 164
Повлия отрицателно. Отначало нямах желание, после мъж ми го беше страх да не направи нещо на беба, а последните месеца хич не ми беше до секс  Confused

# 49
  • Мнения: 59
С моята безкрайно лека браменност имах ужасен апетит за секс, ама половинката го хвана шубето! Rolling Eyes
...и само се гледахме..с едно-две изключения... #Crazy
УЖАСЕН АПЕТИТ меко казано.Иначе и при мен така се получи.

# 50
  • Мнения: 1 503
През цялата си бременност бях хиперсексуална. Никога преди не бях изпитвала такова желание за секс Mr. Green Мъжо се беше видял в чудо  Heart Eyes Mr. Green
Peace PeaceДаже слагам и краката Peace Peace Joy.Моят мъж каза ,че едва ли има друга бременна с такива мераци.Той обаче  е изгубил всякакво желание и май вече и на мен се предава това му състояние newsm78

# 51
  • Мнения: 1 341
Желание имам и то огромно,но до 3 месец ме беше страх за бебето.Но сега не се притеснявам.

# 52
  • София - между принцеса и...диваче!!!
  • Мнения: 69
Kakto maja mi kazva seksa po vreme na bremennost si 4 4ista podigravka s dumata sex

# 53
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Повлия и още как Close Close
Преди да забременя сексът ми доставяще невероятно удоволствие, но след като забременях - край, никаква тръпка, никакво желание. Направо мъжът ми сепобърка. Чудеше се това жена му ли или не.
Ее, лека-полека нещата си идват на място Peace

# 54
  • Мнения: 27
При мен желанието беше подтискано от страха да не навредя на бебчето.
И при мен така!

# 55
  • Мнения: 75
здравейте на всички.много се радвам че съм сред вас и че ще мога да споделям мнението си.По отношение на секса и аз имам същия проблем.Нямам желание, но изведнъж,но рядко се появява огромното желание.Все едно е за наваксване.Надявам се с течение на времето да си дойде всичко наред. Grinning

# 56
  • Мнения: 63
Здравейте мамчетa, аз също съм лишена от всякакви сексуални желания(в края на 7 месец съм) и от 2 месеца не сме се "гушкали" с татито, даже се чудя дали не са го променили(секса), luvbed ама после ще наваксваме. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3 550
И при нас беше същото.

# 58
  • Мнения: 1 934
При мен сексуалното желание заприлича на сексуален глад.До последно докато родя,че и даже веднага след като родих. Но при всеки е различно.

# 59
  • Мнения: 1 190
При мен като, че ли беше на моменти Wink

Общи условия

Активация на акаунт