ЯНУАРСКОТО дете се готви за море! (49)

  • 50 263
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 192
Здравейте момичета Hug
Влизам набързо да БЛАГОДАРЯ на всички които честитиха именния ден на моята малка Буба Heart Eyes Да ми е жива и здрава!
Честит Имен Ден /на патерица Embarassed/ на всички Вяра, Надежда, Любов и София / и техните производни/ Hug Да се гордеете с имената си!

Адис - ех,че кофти работа... дано след вентолина Марти вече е ОК! Hug

Бонболина Бързо оздравяване Praynig Peace

Ще се включа пак като мога Hug

# 721
  • Мнения: 455
Мимичета,кажете нещо против разстройство, опитах да дам смекта, той опищя света и не искада я изпие изобщо...

# 722
  • Мнения: 205
Мимичета,кажете нещо против разстройство, опитах да дам смекта, той опищя света и не искада я изпие изобщо...

Еми, и вие ли сте хванали тоя гаден вирус. Егати всичко живо се изпонатръшкаха. Разтвори му я в млякото, няма и да и разбере, че има смекта. Или в сокче, аз така правя. Може и в храната да му я разбъркаш

# 723
  • Варна
  • Мнения: 1 103
Хидрасек и Ентерол бебешки. И капки Иберогаст разтворени в сокче.

# 724
  • Мнения: 58
Хомеопатично - Арсеникум албум 30-ка, или Арсеникум..(другото)- на 2часа
Сок от компот от дренки
Хидрасек прахчета

Аз лично , след като малкия не искаше по никакъв начин да приеме прахчето,и компота и всичко друго, му дадох Суметролин. Това по принцип е сироп за ...други болести, но става и за диария. Купува се с рецепта, но аз се примолих в аптеката. Консултирай се с ЛК за този сироп,може да се получи обратния ефект- запек,като при нас.

# 725
  • Мнения: 1 687
чопи, добре завърнала се! как да не те помним! Simple Smile
много се смях с твоя емо, защото и дара често брои "едно, пет, осем" Laughing иначе ако се съсредоточи си брои нормално, но като си говори сама... и когато иска да каже, че има много от нещо казва, че са пет. явно това й се вижда като най-голямо Simple Smile

емили, давай и запичащи храни - картофи, моркови, банани и т.н.

# 726
  • Мнения: 251
Зън, сироп на 8часа по 5мл., но е казала, че може и на 6часа да се дава, за да няма нощен прием. това първите 3 дни, после 2 пъти по 5мл. Само че, той е 19кг., вярно, че тя жената е питала за кг., но въпреки всичко, нещо се притесних, още повече като съм чела тук отзивите за вентолин-а. Благодаря за бързия отговор  Hug

емили, дано бързо премине, много са неприятни тези вируси  Hug
емили, може и малко насилствено да звучи, но при проблем ползвам спринцовка, може и тази на панадол или нурофен, приклещвам и изстисквам във устата.

елч, какво стана с къпането при вас, има ли още драми?

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 10:17 от адис

# 727
  • Мнения: 748
Емили, давай Рекомфорт. Дъвче се и е приятно на вкус.

Димара, в Хасково ли си правихте фотосесията?

Дария знае цветовете на теория  Laughing т.е знае имената, но не ги свързва с конкретен цвят.

# 728
  • Мнения: 455
Благодара ви много за бързите съвети, момичета, безценни сте! Hug

Аз докато чаках някой да пише, се сетих, че Фея препоръчваше Ре комфот. Взех го и сдъвка 2, защото приличат на бонбони естествено. Но ако няма ефект ще опитам с друго от препоръчаните. Ходихме до педи, тя пък днес отсъства. Примолих се в работата да отсъствам, утре ММ ще го гледа.

Chopi, радвам се, че писа!

Бонболина,адис да се оправят децата! Hug

Отивам да варя картофи!

И при нас започна драма с миенето на косата и влизането на вода в очите. Всяка вечер като влизаме в банята ми казва да не мием косата. А как продължава да се тръшка понякога...

# 729
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен
Чопи  Hug

За цветовете,Нели знае със сигурност лилавия- от кравата на Милка,даже като го казва цвета винаги добавя"като лилавата крава" Не помня дали ви разказвах веднъж я мажа с крем,че дупето се беше зачервило и съответно и обяснявам докато я клепам.След ден-два си беше взела сама крема и идва при мен и ми казва"Мамо трябва да намажем шушата,че е станала зелена" Laughing
Нели брои до пет,после си ги съчинява.

Емили
аз давах Хидрасек за деца ,разтворен в съвсем малко вода/не повече от 5-7мл/ и със спринцовката на Панадола  го набутвах,давах и Линексбейби-пробиотик,ако имаш нар можеш да свариш чай/дали студен или топъл/от кората му,това много помага и не е гадно.Аз също го карах,три дена не знаех на кой свят се намирам/децата бяха герой пред мен/Бързо да се оправяте  Hug

# 730
  • Мнения: 16
Chopi  55

Бонболина, бързо да се оправяте.

Дейзи, да, в Хасково я правихме фотосесията.

Адис, ние скоро пихме вентолин, дозата беше 3 пъти по 5 мл.

Елч, начална учителка съм.

Петър пък брои от 6 до 10  hahaha

# 731
  • Мнения: 205
Марти пък брои от 10 надолу през 1 Laughing Цветовете не са му силна дисциплина, но пък и не виждам някаква драма. Много ми е кофти, че напоследък не дава да го гушкам, да го водя за ръчичка. Всичко е "сам". Искам още поне няколко години да си го гушкам и мачкам и да си ми е на мама бебето, обаче май няма да стане.

# 732
  • Мнения: 183
Емили няма да съжаляваш за ре комфорт-а. Кажи как сте?  Hug

Бързо оздравяване на всички болнички  Hug

Тути  hahaha  Joy  Joy  Joy зелената шушка  Joy

Имам да се оплача за недоспиване , ама айде утре  Mr. Green

Хубава вечер от нас и здраве.  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 19:59 от фея зловеща графиня

# 733
  • Мнения: 81
Здравейте! Успешна учебна година на всички и малки и големи!
Нещо не ми стига времето Embarassed
Вики в понеделник вечерта вдигна Т погледнах и гърлото цялто в налепи. Доктор и АБ. поне и действа бързо- може би защото и е втория. Иначе не спря да дивее и да яде. дано все така да боледува. Ставам че дребното пристигна

# 734
  • Мнения: 496
Хелоу, момичета!

Откъде да почвам да се оплаквам направо не знам...  ooooh! ooooh! ooooh!
Такаааа... В понеделник Зори тръгна на ясла. Пълен шок, естествено. Не че съм очаквала друго. Плакала сутринта, после много слушала лелите и всичко си изяла, нали ми е ящна миличката. Много бяха доволни от нея. Вторник биваше горе долу завеждането сутринта, но после големи драми, в сряда също. Аз до обед я оставях и после я взимах. Но през целия ден една такава супер тъжна миличката, супер тревожна и все залепена за мен. Та точно 3 дни ни бяха необходими, за да забършем първия вирус, който се оказа и от най-качествените за разкош. Херпангина с много висока Т, разтройство и течащ нос. Нищо не иска да яде естествено, поне пие течности. Днес вече по личицето избиха и обривните пъпки. На всичко отгоре вчера бях сама и с двамата ми се разказа играта. За късмет нашите са в Гърция, добре, че поне днес ММ си взе отпуск. Бебето от вчера го държим в отделна стая, дано поне на него му се размине.  Praynig
Иначе бяхме при ЛЛ, която прасна веднага АБ, без да мисли изобщо, тя даже не разбра и че е херпангина. Добре, че си я водя при нашата педиатърка. Изписа ни изопринозин и тантум верде. Предупреди ме и за Т, че ще е много висока, но това го разбрах още вчера следобед, когато чукна 39,5.
Едва ли изненадвам някого, то беше ясно даже и за мен, че ще се почне от самото начало...  Tired Помня, че голяма част от мишоците изкараха херпангина, но не помня дали някой я е карал с разстройство. За него давам ре-комфорт и взех и ентерол. Колко време ще се влачим, имате ли идея?

Общи условия

Активация на акаунт