Раничка на шийката на матката - 5 част

  • 166 889
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Преди около 3 месеца ми изгориха раничката с ток след неколкократни неуспешни опити с ваготил. От тогава обаче всеки месец ми закъснява с поне 5 дни. Случвало ли се е и при други? Опитвам се да разбера причината за честите закъснения изгарянето ли е или е другаде? Благодаря ви предварително.

Обгарянето с ток в никакъв случай не е пличина за закъснение на МЦ ,моен също са ме обгаряли така да се каже с Ваготил по скоро ми тушираха кървене след биопсия , причината вероятно е от другаде. Съвет- задължителен Ултразвук за да се види състояние на матка и яйчници , както и хормонални изследвания.

# 31
  • Мнения: 2 820
Преди около 3 месеца ми изгориха раничката с ток след неколкократни неуспешни опити с ваготил. От тогава обаче всеки месец ми закъснява с поне 5 дни. Случвало ли се е и при други? Опитвам се да разбера причината за честите закъснения изгарянето ли е или е другаде? Благодаря ви предварително.

И според мен не е причината в обгарянето на раничката. Горили са ми ранички и не съм имала закъснение на МЦ. Направи ли консултация с гинеколога?

# 32
  • Мнения: 1
 Въздържането от секс след изгаряне на раничката само за вагинален секс ли важи или изобщо?

# 33
  • Мнения: 367
Здравейте. Преди една седмица ми махнаха раничката с лазер. Лекарката ме предупреди, че е възможно да имам някакви течения. За сега имам само малко по-засилено бяло течение, но нищо кой знае какво Simple Smile Каза ми също така без сексуални контакти 15 дни, но аз се чудя дали да не чакам докато ми дойде и съответно свърши. Друго, което искам да ви попитам е цикълът след премахване на раничката нормално ли си идва и това изобщо влияе ли му Simple Smile

# 34
  • Мнения: X
Малко по горе съм го написала,но ще го спомена, мисля че закъснението на Мц и грене на раничка нямат общо , по какъвто и да е метод да е обгарянето смятам че то няма как да повлияе върху яйчници и матка. Според мен не влияе и няма общо.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 849
Здравейте. Преди една седмица ми махнаха раничката с лазер. Лекарката ме предупреди, че е възможно да имам някакви течения. За сега имам само малко по-засилено бяло течение, но нищо кой знае какво Simple Smile Каза ми също така без сексуални контакти 15 дни, но аз се чудя дали да не чакам докато ми дойде и съответно свърши. Друго, което искам да ви попитам е цикълът след премахване на раничката нормално ли си идва и това изобщо влияе ли му Simple Smile
Редно е да изчакаш да ти дойде и след това може да подновите положите контакти.  Peace

# 36
  • Мнения: 2 820
Здравейте. Преди една седмица ми махнаха раничката с лазер. Лекарката ме предупреди, че е възможно да имам някакви течения. За сега имам само малко по-засилено бяло течение, но нищо кой знае какво Simple Smile Каза ми също така без сексуални контакти 15 дни, но аз се чудя дали да не чакам докато ми дойде и съответно свърши. Друго, което искам да ви попитам е цикълът след премахване на раничката нормално ли си идва и това изобщо влияе ли му Simple Smile
Редно е да изчакаш да ти дойде и след това може да подновите положите контакти.  Peace
И моят съвет е такъв  Peace

# 37
  • Мнения: 367
така ще направя, момичета, благодаря ви за съвета  Hug

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 72
Здравейте и от мен! И аз съм с таз гад раничка. Имам я отпреди да родя. Отглеждам си я, но дойде време  да я махна. И така след като ходих на лекар ми потвърдиха, че не се е оправила след раждането. Най-лошото е, че имам дискретна дискариоза и лекарката ме праща на биопсия, а съм пар 2 а. Обаче аз много се притесних, че ми казва ще отидете еди къде си и ще струва 150 лв. ем с направление. Кат прочетох в коя болница пък и ми каза с пълна упойка, а аз упойките ги понасям зле ми стаана мисля да я зарежа и да поискам 2 мнение. Таз лекарка никой не ми я предложи и аз реших да отида. Та сега ще ходя при друг гинеколог да видим. Та винаги ли при дискариоза /ако имам такава/ се налага биопсия. Много се притеснявам.

# 39
  • Мнения: X
За пръв път чувам биопсия с пълна упойка и освен това 150 лева ми се струва много скъпо за такава.

# 40
  • Мнения: 1 849
Биопсията струва макс. 30 лева, ако не е с направление, не се прави с упойка и трае 5 секунди.  Peace

# 41
  • Мнения: X
pepitastar1 смени си лекаря, но цената много си зависи от това къде правиш биопсията , но е максисмум до 50 лв , а болката е краткотрайна и след секунди вече си забравил всичко. И на мен са ми предлагали, обезболяващи особено когато правих 4та биопсия но пък  не е болка за умиране  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 34
За пръв път чувам биопсия с пълна упойка и освен това 150 лева ми се струва много скъпо за такава.

Ужас, как пълна упойка за биопсия!! Shocked Shocked За цената пък думи нямам. Отивай веднага при друг... и пиши какво е станало.

# 43
  • Мнения: 44
Здравейте мили дами! Моля ви да ми отговорите на един въпрос, имам бодежи във влагалището, но само от едната страна и се чудя, ако имам раничка на шийката този дискомфорт ще се усеща ли постоянно или само при полов контакт, нощем не усещам нищо, само през деня и то на моменти, преди два месеца бях на гинеколог, каза ми че нищо ми няма, че шийката ми била добре, била гладка но се намирам в чужбина и се притеснявам дали пък да не е сгрешила, да не би да не е видяла, кажете ми моля ви при раничката дискомфорта постоянно ли се усеща? благодаря ви!

# 44
  • Мнения: 367
Здравейте мили дами! Моля ви да ми отговорите на един въпрос, имам бодежи във влагалището, но само от едната страна и се чудя, ако имам раничка на шийката този дискомфорт ще се усеща ли постоянно или само при полов контакт, нощем не усещам нищо, само през деня и то на моменти, преди два месеца бях на гинеколог, каза ми че нищо ми няма, че шийката ми била добре, била гладка но се намирам в чужбина и се притеснявам дали пък да не е сгрешила, да не би да не е видяла, кажете ми моля ви при раничката дискомфорта постоянно ли се усеща? благодаря ви!

 аз имах раничка, но дискомфорт никога не съм усещала, пък и доколкото знам раничката не се усеща Simple Smile Може друга да е причината

Общи условия

Активация на акаунт