Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 20

  • 93 656
  • 787
  •   1
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 61
Нови са, но имат някои дефекти. Въпросът е дали дефектът е само козметичен или уреда е тотално негоден за употреба, защото веднъж това ми се случи и оттогава купувам само like new. Сега ми се иска да взема този моп в състояние " good", ама като не зная какво ще получа се притеснявам. Ако някой е получавал домакински ел.уреди в състояние "good", моля да сподели дали уреда е в изправност? Praynig

# 766
  • Мнения: 1 346
Нови са, но имат някои дефекти. Въпросът е дали дефектът е само козметичен или уреда е тотално негоден за употреба, защото веднъж това ми се случи и оттогава купувам само like new. Сега ми се иска да взема този моп в състояние " good", ама като не зная какво ще получа се притеснявам. Ако някой е получавал домакински ел.уреди в състояние "good", моля да сподели дали уреда е в изправност? Praynig
А ако е тотално негоден какво правиш?
Не ми се вярва да са негодни...

# 767
  • Варна
  • Мнения: 61
Напр. получих счупена на две части кана брита, платиха ми я и ми я подариха, ама не става за нищо. Та сега тези мопове са малко по-скъпи и сигурно ще трябва да си плащам транспорта до UK, за да им до върна.

# 768
  • Мнения: 740
Здравейте,
Опитах се да намеря отговор на въпроса си , но така и не успях.
Имам желание да се регистрирам в Amazon Family, където има намаление за различни бебешки продукти. Въпросът ми е: След изтичането на тези 3 безплатни месеца членството автоматично ли се прехвърля на платено или искат съгласието ти с e-mail например? Питам, защото при регистрацията ми искат № на картата точно с обяснението, че след 3 месеца ще искат парички.  Mr. Green Но никъде не намерих дали това става автоматично или не.
Благодаря предварително.   bouquet

# 769
  • Мнения: 6 350
Mona Liza2013 не ми се вярва те счупена да са я пратили. По-скоро при транспорта е станало. Аз доста неща имам от там получени и са си ОК. Може по някога да има дребни разминавания между картинката и това, което получаваш. Обикновенно по-нова модификация на модела, а ти да получиш по-стария вариант. Нещата описани като USED ако са ползвани, като обувките например, изрично пише че са пробвани и наистина само са пробвани. Другите са все нови, с повредени понякога кутии или драскотини... Имат си и гаранция. Разликата е че ако нещо стане ти връщат парите, а не заменят уреда. Ако е купен от редовните стоки макар и много намален ти правят заманя или по твое желание ти връщат парите, но имаш избор все пак! Peace
Имах с един курс на един от превозвачите 5 повредени неща от различни места купувани и всички повредени. Така че всичко става...

# 770
  • Мнения: 1 346
Mona Liza2013 не ми се вярва те счупена да са я пратили. По-скоро при транспорта е станало. Аз доста неща имам от там получени и са си ОК. Може по някога да има дребни разминавания между картинката и това, което получаваш. Обикновенно по-нова модификация на модела, а ти да получиш по-стария вариант. Нещата описани като USED ако са ползвани, като обувките например, изрично пише че са пробвани и наистина само са пробвани. Другите са все нови, с повредени понякога кутии или драскотини... Имат си и гаранция. Разликата е че ако нещо стане ти връщат парите, а не заменят уреда. Ако е купен от редовните стоки макар и много намален ти правят заманя или по твое желание ти връщат парите, но имаш избор все пак! Peace
Имах с един курс на един от превозвачите 5 повредени неща от различни места купувани и всички повредени. Така че всичко става...
Но не употребявани, нали? Т.е. това което се продава е да кажем с фабрични дефекти или драскотини и счупвания, но не да са били ползвани.

# 771
  • София
  • Мнения: 8 306
А аз сега се сетих за ютията да питам, като е от англ. амазон, ще дойде като за техния ток и ще ми трябва преходник нали? Т.е. да проверя имаме ли ако не може би да поръчам, да пристигат заедно?

И тук ги има. Във всяка железария струват 2-3 лева. Ако си в София - от Конрад електроникс в района на 5-тте кьошета също има.


С техния ще е. И в Плезиото има накрайници.

Преди седмица получих така един диспенсер за вода с Брита филтър.
За малко да се разплача като видях накрайника....(исках веднага да я пробвам машината)... добре, че мъжо извади някакъв стар.
Нали съм Андрешко в УК-ския беше с по-ниска цена и доставка.


Като споменахте ученически раници да попитам.
Скаут или Лего?  

Проучването ми е за следващия 15.септември.
Опит имам с Легото, синът ми ще я носи 3та година, но се чудя за щерката за догодина.

# 772
  • Варна
  • Мнения: 61
drago_2008, Благодаря за информацията. Значи ако поръчам ел.уред в състояние "good" ще е  годен за употреба.

# 773
  • Мнения: 6 350
Ако продавач е АМАЗОН, нищо не е употребявано. С USED само се маркират стоките на Амазон, които са от Warehouse deals, за да се различават от другите - новите. Това са стоки, върнати от клиенти, които не са употрбявани или при складиране/транспорт са получили наранявания на опаковките или драскотини по самите артикули. Амазон не предлага като цяло стоки с фабрични дефекти, защото не отварят всеки артикул за да го преглеждат... Никога не съм попадала нещо с продавач Амазон, което да е употрбявано. Съвсем точно си описват забележките: Драскотини по артикула, Като ново, Преопаковано, Може да дойде в неоригинална опаковка (но може и да си е оригиналната), Може да дойде с повредена кутия (тези често идват без повреди по кутийте или с нещо съвсем незначително и то САМО по външната опаковка), Повредена опаковка (съответно на артикула нищо му няма, но не е подходящ за подарък например!)

# 774
  • насън...
  • Мнения: 234
Здравейте,
Опитах се да намеря отговор на въпроса си , но така и не успях.
Имам желание да се регистрирам в Amazon Family, където има намаление за различни бебешки продукти. Въпросът ми е: След изтичането на тези 3 безплатни месеца членството автоматично ли се прехвърля на платено или искат съгласието ти с e-mail например? Питам, защото при регистрацията ми искат № на картата точно с обяснението, че след 3 месеца ще искат парички.  Mr. Green Но никъде не намерих дали това става автоматично или не.
Благодаря предварително.   bouquet
според мен ги теглят автоматично...и си пишеше някъде мисля...преди месеци предлагаха 10 паунда или евро от 50 отстъпка...така напазарувах някои неща изгодно за бебето... Peace

# 775
  • Мнения: 6 350
drago_2008, Благодаря за информацията. Значи ако поръчам ел.уред в състояние "good" ще е  годен за употреба.
Ами аз имам и всичко е наред с тях. Купувала съм: Сокоизтисквачка - с описание Много добро тя не беше в оригиналната си кутия, но беше чисто нова със всички аксесоари и т.н., Ютия - пишеше, че има драскотина някъде, а дойде без забележки, но без оригинална опаковка, Слоу кукър - префектен в оригиналната опаковка с описание състояние Много добро, Сешоар - като нов, Тенджера под налягане - имаше леко разминаване в окомплектовката, моята беше без таймер, който на същия модел няколко месеца по-късно си влизаше в комплекта, но не ми беше фатално. И още много неща имам от там. Проблем съм имала с липсваща част от една играчка, за което поисках частичен рефънд и си я поръчах от и-бей само нея за същата сума, за да можем да я ползваме...

# 776
  • Мнения: 6 350
Здравейте,
Опитах се да намеря отговор на въпроса си , но така и не успях.
Имам желание да се регистрирам в Amazon Family, където има намаление за различни бебешки продукти. Въпросът ми е: След изтичането на тези 3 безплатни месеца членството автоматично ли се прехвърля на платено или искат съгласието ти с e-mail например? Питам, защото при регистрацията ми искат № на картата точно с обяснението, че след 3 месеца ще искат парички.  Mr. Green Но никъде не намерих дали това става автоматично или не.
Благодаря предварително.   bouquet
Автоматично ги взимат. Уловката е да забравиш, че си се абонирала и после те ти имат вече данните и ти теглят парите. Има все пак вариант да им пишеш, ако след 3-ия месец са ти изтеглили вноска, че не си ги ползвала (ако наистина не си) и да ти възстановят парите и да прекратят абонамента...

# 777
  • Мнения: 740
Amen и drago_2008 благодаря ви!   bouquet

# 778
  • Мнения: 1 163
Нови са, но имат някои дефекти. Въпросът е дали дефектът е само козметичен или уреда е тотално негоден за употреба, защото веднъж това ми се случи и оттогава купувам само like new. Сега ми се иска да взема този моп в състояние " good", ама като не зная какво ще получа се притеснявам. Ако някой е получавал домакински ел.уреди в състояние "good", моля да сподели дали уреда е в изправност? Praynig
Аз си взех от жълтите метли триъгълните електрическите  ОТРЕМОНТИРАНА. От тогава минаха четири пет години и още си работи. Ще метна сега един стиммоп, че моя изгоря.

# 779
  • Мнения: 0
 Здравейте, според вас тази чанта от естествена кожа ли е? Не намирам в описанието никъде да пише leather newsm78

Общи условия

Активация на акаунт