Черешката на тортата - 4 сезон - 2 тема

  • 44 645
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
И аз очаквах да е "ощипана мома", а тя толкоз манджи извъртя...
Изненадата беше оригинална, подаръците - домашни. Готина е мацката.

 newsm10

Много светло чувство ми остави нейната вечер.

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 22:46 от Radika

# 691
  • София
  • Мнения: 11 739
Изпуснах готвенето, но като гледам доста неща е поднесла. Даже ми стана симпатична, видя ми се доста оправна.

# 692
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 925
И бърза, браво. Личи си че разполага с малко време да наготви. От общи познати съм чувала, че доста често закъснява за ангажименти заради децата, но в кухнята се справя перфектно.

# 693
  • София
  • Мнения: 232
Страхотна е тази Милянкова!
Ще й пробвам разядката с чушките и да попитам някой знае ли каква е тази игра, която им подари и къде може да се намери?

# 694
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Никога не съм я харесвала, заради цялата й история, децата и т.н. Прекалено ми е мудна и флегматична. Освен това ми е  откровено грозна, но сега ми хареса. Даже ми стана симпатична  Simple Smile

# 695
  • София
  • Мнения: 1 891
Оправда ми очакванията Ирена,още в Къртицата даде заявка,че е оправна,не мрънкаше,втурваше се във всяка мисия.
Отрупа масата с вкуснотийки,харесаха ми и изненадите и цялото настроение тази вечер.
На нейно място бих си писала 5 Simple Smile

# 696
  • Мнения: 170
Честито бебче Юлия на мама Пина! Живо и здраво да
и е детенцето и да расте под щастлива звездичка! Peace Hug

Вечерта на Милянкова ми хареса! Компанията определено
е много по добра от досегашните в този сезон. Peace

ПП Манчо се разтопи направо...даже племенницата вика, ама на тоя к'во му става, досега все намира с какво да резне участника, да го захапе, да пусне някой не дотам мил коментар, а сега  направо се разтече... Laughing

# 697
  • София
  • Мнения: 15 507
  Добре се справя, но аз и не очаквах друго, все пак има 4 деца и тя си се грижи за тях.

# 698
  • Мнения: 3 502
В този сезон на Черешката тази петица ми е най-забавна досега. Много ми хареса Милянкова, от всичко, което поднесе, бих хапнала. И самата вечер беше много приятна, Мистър Равда Второ място просто ме разби Simple Smile. Всички са готини, никой не ме дразни.

# 699
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Измъчена вечер, за мен. Може да готви, но кухнята беше мърлява. Само като се сетя за онова "нещо" с цвят...  Sick, в което сложи да изцеди млякото... Накрая пак "се сложи" на Сираков.

Продължава да ми бъде адски антипатична.

МанДЖев се уля.

# 700
  • Мнения: 836
При условие, че сготви всичко едновременно, нормално да е ползвала кухнята на някое заведение. Иначе, вкъщи, толкова храна ще сготвя за два дни! Особено боба! Браво за организираността! И всичко от село. А онова "нещо" сигурно е било тензух. Едно време, на село, баба ми така правеше кашкавал. Нормално е да придобие цвят, ако се ползва често. Въпреки, че се пере, самото мляко оставя жълтеникав цвят.
За старанието и вкусотиите й давам и аз 5.
Че и картофени кюфтенца... Кога ги направи и тях... От кога ми се хапват... Ммм...

# 701
  • Мнения: 221
Излишна скромност-постави си 3.На мен много ми хареса  всичко което приготви и заслужаваше 30 точки.

# 702
  • Испания
  • Мнения: 37 503
...А онова "нещо" сигурно е било тензух. Едно време, на село, баба ми така правеше кашкавал. Нормално е да придобие цвят, ако се ползва често. Въпреки, че се пере, самото мляко оставя жълтеникав цвят.
...

Естествено, че знам. Всяка седмица правя домашна извара. Да, оцветява се, но не в синьо-сиво. Освен това, не само се пере, а се използва нов тензух след определено време.  Wink Peace

# 703
  • София
  • Мнения: 15 507
   Аз на нейните години тепърва започвах да се уча да готвя!

# 704
  • Мнения: 9 865
Не знам заведение ли беше или 'домашната' им кухня, но пипаше много уверено и чевръсто, сякаш и друг път е била там.
От вечерята не съм впечатлена, да сготвиш много и различни неща, не е равносилно на добро меню. Боб, картофени кюфтета и баница не е моята вечеря.

Общи условия

Активация на акаунт