Отговори
# 720
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Да загрозява снимката само Mr. Green

# 721
  • Мнения: 141
Аблова там е в ролята на талисман, за да не уручасате Чаги като се прехласвате по красотата му. Joy Joy Joy Joy Joy

# 722
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Бибони Hug щях да ти отговарям вчера и изключих ooooh! Описвах роклята на Аблата от ревюто което дадоха в един от епизодите, накрая Емир като държеше децата и тя излезе на подиума,много интересно защо,при положение че тя беше организатор на самото представяне,как да вървят,как да застанат, на репетициите това плещеше,и накрая тъпосана отпред все едно тя е дизайнерката,да влезе и тя в кадрото,че да не остане по-назад с тая опъната по-нея рокличка  ooooh!
Сега гледам последните серии на 1-ви сезон,и много смешни гафове виждам,например когато се гушна Фериха в него и му каза сега съм там където искам да бъда,те станаха и тръгнаха с колата някъде,и оп в колата Емир подстриган,ееее кога свари докато влезна в колата и косата къса вече  Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 11 820
Бибони Hug щях да ти отговарям вчера и изключих ooooh! Описвах роклята на Аблата от ревюто което дадоха в един от епизодите, накрая Емир като държеше децата и тя излезе на подиума,много интересно защо,при положение че тя беше организатор на самото представяне,как да вървят,как да застанат, на репетициите това плещеше,и накрая тъпосана отпред все едно тя е дизайнерката,да влезе и тя в кадрото,че да не остане по-назад с тая опъната по-нея рокличка  ooooh!
Сега гледам последните серии на 1-ви сезон,и много смешни гафове виждам,например когато се гушна Фериха в него и му каза сега съм там където искам да бъда,те станаха и тръгнаха с колата някъде,и оп в колата Емир подстриган,ееее кога свари докато влезна в колата и косата къса вече  Joy Joy Joy
ами фери го постригала на бържи,той машинката за постригване му е вечно в джоба кво се учудваш  Mr. Green

# 724
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ми тя на РД на Корай,когато тръгнаха към летището и в самолета беше с едно късо якенце,бежаво,и когато отидоха в вилата оп с една бяла жилетка дълга,ееее от къде я изкара бе,и гардероба ли си носи с нея Mr. Green

# 725
  • Мнения: 34
ей джанъм гюрушуруз Stopотивам на зъбар Hug

# 726
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Този е правен специално за Халилчо,че човека нали е фен на пеперудите,пратих му го у Психото да се надъхва  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 11 820
Снежи,честит рожден ден,жива и здрава и си чакам уйскито  Peace

# 728
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ми тя на РД на Корай,когато тръгнаха към летището и в самолета беше с едно късо якенце,бежаво,и когато отидоха в вилата оп с една бяла жилетка дълга,ееее от къде я изкара бе,и гардероба ли си носи с нея Mr. Green
Ми как иначе,тя с тея торби всичко носи,даже и 2-3 чифта обувки,та да са според тоалетите  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 21 201
Чаатай в 23 и в 24 беше на моменти подстриган, защото се подготвяше за ролята си на Ахмет Онур в АО, който започна през лятото на 2011 година и предимно в унито беше с по-дълга коса, защото въпросните сцени бяха заснети предварително.
Даже преди края на първия сезон бяха прекратени снимките в унито, а когато се излъчи 24 серия, финална за сезона, самите снимки на сериала бяха приключили.

# 730
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Ми тя на РД на Корай,когато тръгнаха към летището и в самолета беше с едно късо якенце,бежаво,и когато отидоха в вилата оп с една бяла жилетка дълга,ееее от къде я изкара бе,и гардероба ли си носи с нея Mr. Green
Ако беше Ханде,нямаше да се учудя да е помъкнала целия гардероб  Mr. Green На доста места има разминаване,ако се загледаш

# 731
  • Мнения: 10
Мили приятели,здравейте!  wavey Нищите туита на Ча  Hug
Скрит текст:
Какво се е случило с Ренката...кой е загубила... Weary
Ще имаме ли нова тема  newsm78 Днес имам Рожден ден и исках да почерпя,ама за сега ще се въздържа,за да пестя постове...Само един музикален поздрав...много любим  thumbsup


# 732
  • Мнения: 21 201
Мили приятели,здравейте!  wavey Нищите туита на Ча  Hug
Скрит текст:
Какво се е случило с Ренката...кой е загубила... Weary
Ще имаме ли нова тема  newsm78 Днес имам Рожден ден и исках да почерпя,ама за сега ще се въздържа,за да пестя постове...Само един музикален поздрав...много любим  thumbsup

Скрит текст:



Ето я новата тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=725906.0

Снежи, ЧРД. newsm59

# 733
  • Мнения: 18 785
Ми тя на РД на Корай,когато тръгнаха към летището и в самолета беше с едно късо якенце,бежаво,и когато отидоха в вилата оп с една бяла жилетка дълга,ееее от къде я изкара бе,и гардероба ли си носи с нея Mr. Green
Ми как иначе,тя с тея торби всичко носи,даже и 2-3 чифта обувки,та да са според тоалетите  Mr. Green
а пък на мен все ми беше интересно как излизаше с онази чанта и вътре цялостен тоалет и то с якетата и тем подобни жилетчици и чантата да си изглежда все празна и като ходеше да се преоблича в тоалетните на заведенията после къде и отиваха дрехите  Joy

# 734
  • Мнения: 6
Снежи  newsm59 пожелавам ти много здраве,късмет любов и много усмивки. Весело изкарване на празника  Tada Tada

Общи условия

Активация на акаунт