LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 919
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Днес пристигат. Утре първо хапче  Peace

# 136
  • Мнения: 6
Пих Лида, Меизитанг, и какво ли не още , за два месеца съм минус 13 кг от Липовона нямам странични ефекти.Взимам го от тук: http://lipovon.alle.bg/

Липовонът който се предлага в този сайт е фалшив, да знаете! #Cussing out

# 137
  • Мнения: 14
Днес пристигат. Утре първо хапче  Peace

Какво стана тук ? Би ли споделила? Simple Smile

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Бели са, отговарят на описанието на оригиналните.
С три хапчета едва ли да търся чак голяма промяна. Промяна в теглото до сега 0. Малка сухота в устата и леко чувство, подобно на моя си махмурлук - сухота в устата, намален апетит и лека разсеяност и отнесеност. Понеже имах и емоционален проблем тези дни не знам, на кое да го отдам. 2-та дни не съм обядвала, но и не подивях от глад до вечерта. Мисля за храна, защото съм си такава, но реално май нищо не ми харесва.
Днес от сега мисля довечера за палачинки или скара, но не знам, какво ще се случи. За обяд имам домати и сирене, но мързела ми надделява на над апетита, ако изобщо имам такъв и навярно за пореден ден няма да ги изям. Обикновено апетита надделява над мързела, но в тези 3 дни не.
Все още ми е рано да кажа дали това се дължи на хапчетата.
апетита за сладко не ми е изчезнал, но може ми е леко намалял, засищам се с по-малко, 2 бонбона и 2 бисквити 2 пъти дневно са ми достатъчни, а преди ми се искаше да продължа с още и ми струваше доста усилия да се огранича.
Ще почакам още за по-подробен коментар. Все пак пише, че има и известен кумулативен ефект.

# 139
  • Мнения: 14
Значи все пак , това за което са предназначени / намаляване на апетита / все пак е истина ... ?  newsm78
Аз умувам все още , но по всяка вероятност в понеделник ще си ги поръчам . От 2 седмици съм спряла сладко , хляб и бира и мръднах с 4 кг. , но аз имам да свалям много ... /след 2-ро раждане съм/ .
С радост ще следя темата , и резултатите ти  Hug
Дано се включат и други желаещи Simple Smile

Поздрави   bouquet

# 140
  • Мнения: 16
   
   Преди време ви казах че си поръчах  LIPOVON и ще споделям резултати  Simple Smile До момента съм изпила 11 от хапчетата, като 2 или 3 дни прескачах (за третия не съм сигурна). Пиенето на  LIPOVON го съчетах с диета (доста тежка) и за момента съм 5 кг. надолу. Килограмите свалих от диетата, но определено хапчетата помогнаха, защото ми убиват апетита, а и като тренирам не се чувствам толкова отпаднала. Първите 3-4 дни за малко да се откажа да го пия заради сухотата в устата, а и  аз самата се чувствах доста нервна  Confused След 4ия ден и това отмина сега просто пия повече вода и спазвам лек режим на хранене тип разделно, като надеждите ми са да сваля още 5 кг., но ще залягам повече на тренировките, за да не се получи ефекта на отпуснатата кожа  Thinking Това е от мен ще пиша след като ги изпия пак  newsm10

# 141
  • Мнения: 517
Аз от три дни спрях хляба и сладкото. От хапчетата ми се убива апетитът за сладко и това ми помогна. Нямах ефект с хапчетата, докато не спрях хляба. Пия около 20 дни хапчетата и едва сега отбелязвам минус 1 кило. От три дни не ям хляб, тестени изделия и сладко. Макар, че вчера си отгризнах малко от една бисквита:)

# 142
  • Мнения: 517
Значи все пак , това за което са предназначени / намаляване на апетита / все пак е истина ... ?  newsm78
Аз умувам все още , но по всяка вероятност в понеделник ще си ги поръчам . От 2 седмици съм спряла сладко , хляб и бира и мръднах с 4 кг. , но аз имам да свалям много ... /след 2-ро раждане съм/ .
С радост ще следя темата , и резултатите ти  Hug
Дано се включат и други желаещи Simple Smile

Поздрави   bouquet


Да, намаляват апетита и това е сигурно! Не е манипулация. На мен ми изчезна апетитът след около 3 дни от приема на хапчетата. Пие се и много вода.

# 143
  • Мнения: 517
Момичета, искам да отбележа, че за да нямате сухота в устата, пийте редовно вода. Ако пиете вода в повечко няма да се стига до тази сухота в устата:) Изпитано!  Peace

# 144
  • свищов
  • Мнения: 23
здравейте.аз искам да ви кажа,че ги пих един месец и напълнях.так,4е....по добре диета...

# 145
  • Мнения: 637
Пия около 20 дни хапчетата и едва сега отбелязвам минус 1 кило.
ЕДНО кило минус/плюс не е показател - това е само водата в огранизма ти.
Ако се премериш сутринта и вечерта може да се окаже, и без да си яла нищо, само вода, че си с две кила отгоре.  Naughty
За периода от 20 дни, трябва да си поне вече 3-4 кила долу. Наблегни и на повече движение, и не гладуване, а равномерно хранене с плодове, зеленчуци, задължително закусвай.

# 146
  • Мнения: 24
Мноогоо ми е интересно как хората само споделят мнение когато го пият Липовона, а след това? някой да разкаже как се чувства след това? Пак ли нямаш апетит или имаш и то зверски ??  Praynig

# 147
  • София
  • Мнения: 389
Писали сме много пъти за ефекта след спирането на ЛИПОВОН.
Аз го пих зимата и след спирането му не напълнях нито килограм.Задържах всички свалени кг.,а не мога да кажа,че съм се ограничавала кой знае колко  Embarassed Grinning

Юли изпих пак 1 опаковка , свалих 5 кг. и ги задържам. Хапвам си и пица, и сладко и сандвичи (от време на време ) Simple Smile
Гледам да не ям късно вечер.

Ако зимата все пак кача,мисля си,че една опаковка ще оправи щетите.  Simple Smile
Само се чудя...това редовно пиене по 2 пъти в годината...дали няма да даде някакви странични ефекти в здравен аспект  newsm78 .. Аз не мисля,че е толкова безвредно...при положение,че съвсем премахва апетита (поне при мен )  newsm78

# 148
  • Мнения: 517
Аз си мисля, че новата опаковка, която купих е фалшива!!!!!!!!! Нито ми се пие вода, нито ми е намален апетитът!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Купих го от lipovon-bg.com. Свалих две кила, откакто спрях хляба и сладкото. Не вярвам, че са от хапчетата! Ще си доизпия опаковката и спирам с Липовон! Пия го от месец!

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 09:25 от Тъжна луна

# 149
  • Мнения: 14
      Здравейте !

Аз си го поръчах от същия сайт като теб Тъжна луна. Днес е ден 1 и наистина нямам никакъв апетит . Рано е още да кажа , все пак едно хапче надали е показателно , но поне за сега съм доволна.
Аз лично не очаквам да отслабна от самото хапче. По-скоро го ползва като добавка към режима на хранене , тъй като изпитвам неописуема нужда да се тъпча.... Сладко/солено - няма значение ....  Embarassed Проблема е в главата ми , знам ... Ще се радвам , ако с хапчето обуздая ламята в мен ...  Embarassed
Ще споделям резултати. Надявам се, че има и други съмишленички , че сама ще ми е скучно...

Отивам на обяд / салата домати +100 гр. сирене/ Simple Smile Не съм гладна, но все пак съгласно инструкциите - трябва да се яде  Naughty

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт