LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 371
  • 1 040
  •   2
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 3 679
Хубаво е че нямаш апетит, но изришно пише,че трябва да се храниш пълноценно.
Яж си на обяд,после лека вечеря и много вода през деня....
Пак ще има ефект
С гладуване най-много да си увредиш стомаха
 Hug

# 181
  • Мнения: 6
Мили мами, появи се още един сайт с липовон менте:
 lipovonimport.com както и my-lipovon.com, lipovonmexico.alle.bg, originalnalida.com бъдете внимателни! Peace

# 182
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Че аз точно от сайта на лида си взех липовон-а и съдейки по резултатите няма как да е менте  newsm78

# 183
  • Мнения: 6
Че аз точно от сайта на лида си взех липовон-а и съдейки по резултатите няма как да е менте  newsm78
От информацията която ми дават е, че слагат лида във фалшивия липовон. Wink

# 184
  • Sofiq
  • Мнения: 267
То хубаво, може и да слагат ама няма страничните ефекти на лидата. Даже никак.

# 185
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Момичета защо си ги поръчвате?Излизат доста по-скъпо.Аз купувам от фитнес магазин,за 40 лв.
Пия ги през ден,и съм много доволна.

# 186
  • Мнения: 164
Момичета защо си ги поръчвате?Излизат доста по-скъпо.Аз купувам от фитнес магазин,за 40 лв.
Пия ги през ден,и съм много доволна.
Laughingсега  остава да ни кажеш поне в кой квартал е магазина

# 187
  • Мнения: 0
Здравейте. Как върви слабеенето? Днес ми е 5 ти ден на прием. Вчера през деня не ядох нищо,не ми се ядеше. Пих към 2 литра вода. Лошото е че започна нервност и безсъние. На кантара нищо ново,че и съм в цикъл .Доста отпаднала се чувствам.

# 188
  • Мнения: 24
Здравейте. Как върви слабеенето? Днес ми е 5 ти ден на прием. Вчера през деня не ядох нищо,не ми се ядеше. Пих към 2 литра вода. Лошото е че започна нервност и безсъние. На кантара нищо ново,че и съм в цикъл .Доста отпаднала се чувствам.
И аз съм ти 5ден...вчера сутрин окей, и следобяд всякаш хапчето спира да действа и ми се отваря много апетита и хапнах малко сладко  ooooh! и кантара не мърда..а ходя на фитнес и тичам по 20 миннутки

# 189
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз си взех втора опаковка,която мисля да приемам през ден два по едно хапче.....
Не съм от стриктните....започнах ги на 23,август....от 64кг. сега съм 59кг.
Бавно и славно наближавам заветните 58
Хапвам всичко,не спортувам....пия поне по литър и половина и то само в дните с хапчето....и пак има ефект
Имам си апетит, но с малко го засищам,дори ако хапна повече ми става лошо
Аз съм от много доволните клиенти,без да съм стриктна.....

# 190
  • Мнения: 0
Аз съм още в началото и 3 кг да сваля ще съм доволна за месеца. По- бавно е по-добре. Интересно днес имам по нормален апетит,тъй като вчера нямах изобщо. Но хапнах малко. С водата малко изоставам, но има време до края на деня.

# 191
  • Мнения: 14
Момичета, аз съм доволна от хапчетата. Като цяло за месец съм смъкнала 6 кг. За жалост обаче , се налага сега да приемам лекарства /за висока кръвна захар / ,  с което приема ми на Липовон се преустановява.  Sad

Последната опаковка , която поръчах от http://www.lipovon-bg.com/ си стои още опакована с товарителницата от куриерската фирма . Шишето е с 15 капсули , ако някой проявява интерес, нека ми пише на лични.

Успех на всички отслабващи ! Simple Smile

# 192
  • Мнения: 5
Хм... всяко едно лекарство има определен процент на плацебо ефект, това също трябва да се отчете. В крайна сметка вярвайте в успеха - и ще го постигнете!  Laughing Иначе и аз вече се замислям дали да не го пробвам това вълшебно хапче  Grinning

# 193
  • Мнения: 0
Момичета, до днес нямах регистрация, но следя темата от 2 години като гост и съм пила Lipovon 3 пъти. Преди съм пила и лида. Реших да пиша по повод ментетата, които сега се предлагат от някои сайтове,  защото преди месец си поръчахме с моя приятелка от originalnalida.com. Добре, ама като започнахме да го вземаме,  такива странични действия имаше, че ги спряхме още на третия ден. Приятелката ми получи аритмия.  А тези проблеми ги имах преди като вземах лида. Та нищо чудно да слагат в ментето Лида.
Тя действа точно така драстично. А като сравних кутийката с тази на Липовон от миналата година(аз си я пазя), тази фалшивата е малко по-висока и капачката е отстрани грапава. Та пазете се от ментетал Опасни са.

# 194
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Нямам такива странични ефекти както при лида от липовон-а точно от тоя сайт, но ми стана интересно. Може ли повече инфо относно опаковката. На най-различни сайтове  пише най-различни неща. Някъде гледах стара опаковка, нова опаковка и съвсем се обърках.... Човек не може да разбере кое право и кое криво...

Общи условия

Активация на акаунт