LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 489
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 506
Здравейте,
Присъединявам се към вас.
Вече 5 дни пия липовон и съм свалила 3 кг. от 64 на 61. Не чувствам никакъв глад и хапвам малко на обяд и малко към 19 часа.
Засега нямам никакви странични ефекти.
Аз го поръчах от http://www.lipovon-bg.com, на сайта пише, че се доставя до 5 работни дни. Те ми го изпратиха още на другия ден, но от европът ми го доставиха с 3 дни закъснение.
От както съм родила, вече три години не мога да отслабна въпреки диетите които спазвам, сега съм доста обнадеждена. Ще докладвам пак другата седмица.

# 316
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Вече привършвам с втората опаковка Липовон и като цяло съм много доволна от постигнатия резултат.В началото на приема не усещах никакъв глад(нещо,което е абсолютно нетипично за мен),а напротив дори се храних по малко насила,известно време имах и проблеми със съня,дори спрях кафето и цигарите,защото се чувствах много кофти.Всичко това обаче продължи около 10-тина дена,после започнах да се чувствам по-добре,постепенно започнах да си паля пак цигарка две,апетита все още го нямаше.При втората опаковка вече напълно спряха да ми действат,имам същия вълчи апетит като преди,кафето и цигарите вече си ги приемам в предишните количества....за щастие обаче още не съм започнала да качвам,но се опасявам че ако не се спра и това ще стане...искам да попитам някой който е ползвал хапчетата по-продължително време имал ли е същия проблем?Благодаря!

# 317
  • Мнения: 506
От едно и също място ли са купени? Моя приятелка ги пи 3 месеца и свали 15 кг, но през цялото време имаше проблеми със съня. В някои моменти по-слаби в други по-силни. Дори след като ги спря пак доста време нямаше апетит.

# 318
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!Вече привършвам с втората опаковка Липовон и като цяло съм много доволна от постигнатия резултат.В началото на приема не усещах никакъв глад(нещо,което е абсолютно нетипично за мен),а напротив дори се храних по малко насила,известно време имах и проблеми със съня,дори спрях кафето и цигарите,защото се чувствах много кофти.Всичко това обаче продължи около 10-тина дена,после започнах да се чувствам по-добре,постепенно започнах да си паля пак цигарка две,апетита все още го нямаше.При втората опаковка вече напълно спряха да ми действат,имам същия вълчи апетит като преди,кафето и цигарите вече си ги приемам в предишните количества....за щастие обаче още не съм започнала да качвам,но се опасявам че ако не се спра и това ще стане...искам да попитам някой който е ползвал хапчетата по-продължително време имал ли е същия проблем?Благодаря!

# 319
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!Вече привършвам с втората опаковка Липовон и като цяло съм много доволна от постигнатия резултат.В началото на приема не усещах никакъв глад(нещо,което е абсолютно нетипично за мен),а напротив дори се храних по малко насила,известно време имах и проблеми със съня,дори спрях кафето и цигарите,защото се чувствах много кофти.Всичко това обаче продължи около 10-тина дена,после започнах да се чувствам по-добре,постепенно започнах да си паля пак цигарка две,апетита все още го нямаше.При втората опаковка вече напълно спряха да ми действат,имам същия вълчи апетит като преди,кафето и цигарите вече си ги приемам в предишните количества....за щастие обаче още не съм започнала да качвам,но се опасявам че ако не се спра и това ще стане...искам да попитам някой който е ползвал хапчетата по-продължително време имал ли е същия проблем?Благодаря!

# 320
  • София
  • Мнения: 1 358
Здравейте, изчетох темите на един дъх.
Включвам се в клубът на борбата с килограмите. Вчера поръчах въпростните хапчета и ги чакам с нерърпение. Имам да свалям 10 -15 кг. Боря се с тях от 2 години и ми писна вече. Ще съчетая хапчетата с 3 пъти седмично тае бо . Ще пиша веднага щом ги почна за начални кг и прочие.

# 321
  • Мнения: 20
Момичета искам да ви попита относно Липовона,от къде си го поръчахте и колко килограма свалихте

# 322
  • София
  • Мнения: 1 358
Току що получх липивона и изпих първото си хапче. Стартирам с 64кг, висока съм 164см. Целта ми е 10кг. Стискайте палци.
Аз го купих от lipovon-bg.com  доколкото разбрах, този е официалният сайт.

# 323
  • Мнения: 22
Днес си го получих,от сайта lipovon.bg-също от редовните сайтове.Стартирам от 61кг,висока съм 164см,целта ми е 56-57кг.

# 324
  • Мнения: 0
Липовон е поредната простотия.Не е нищо повече от хапче за обезводняване.Но не премахва мазнините.Едно е вярно.Наистина намалява апетита.И до там.Излъгах се да си го купя,защото мой познат каза,че свалил около 8 кг. благодарение на него.За пореден път се убеждавам,че само правилен хранителен режим и спорт е ключа към красивата фигура.Ако се съмнявате за някой продукт просто попитайте мен.Какво ли не пих през последната година.Да не говорим парите които пръснах!!!То не бяха малинови кетони,кафета зелени,червени,жълти,китайски,английски.Кленов сироп,палмов сироп и фетбърнъри.Хапчетата за отслабване винаги са уж билкови,а когато прочетеш етикета разбираш,че има поне 3 съставки с неизвестен произход.Сиропите изяждат мускулите ти и чистят задържаната вода в тялото.Първият път когато пих кленов сироп наистина свалих,но когато започнах да тренирам и повторих процедурата с прословутия мадалбал видях как 7 месеца усилия изчезнаха.Целулита и мазнинките си останаха.Единствено фетбърнъра който пих беше добър.За 1 месец поизчистих наистина подкожни мазнини,а на всичкото отгоре имах толкова много енергия,че тренировките въобще не ми се опъваха.НО...всичко си има своята цена.Моят метаболизъм е многоооо бавен,а след като спрях фетбърнъра стана още по-зле!!!Реших да отида не диетолог.Виждала съм тук във форума да го споменават,Ипократис.Пуф още 5кг. отгоре!!!!Какво да кажа...от 48кг. точно с такива чудодейни боклуци станах 55кг. с натровен организъм до ента степен и страшно отчаяние.Спрях с тъпотиите.Съставих си хранителен режим,който да е поносим за мен.Изчетох абсолютно всичко,съчетах го с наблюденията над моето собствено тяло и ми се получи без да давам и 1 лев.Изтеглих си много програми за тренировки в домашни условия,които не ми отнемат повече от 1ч.Когато нямам време просто едно забавно кардио което е 30 минути!!!!!!!!!Кой няма 30 минути???Наистина става бавно,въпреки,че,който иска да свали 5кг.,ако е упорит с тези 30 минути на ден и правилно хранене става и за месец.След като пръснах над 600лв. за диетолози,хапченца и чайчета мисля,че имам търпението да го направя както трябва.И най вече да не се тровя повече с измишльотини!Плюс това тренировките са много забавни и след всяка една се чувствам страхотно и нямам търпение за следващата.Така,че момичета не се лъжете да си купувате каквото и да е било.Когато видите следващата примамлива рекламка за бързо и лесно отслабване  си спомнете за този пост!!!Мога още много да пиша по темата,но мисля,че до тук ви е станало ясно.Пожелавам успех на всички,които в момента се борят с килограмите и най-искрено се надявам,че мойто преживяване ще спаси поне една от вас от същата грешка!!!!!

# 325
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Трети ден приемам Липовон. Освен зверско главоболие и жажда друго няма. Нито не ми се яде, нито свалям Simple Smile Ама ще си ги изпия, за да съм сигурна дали има ефект или не

# 326
  • София
  • Мнения: 1 358
И на мен ми се яде, но сякаш с по-малко се наяждам. Не ме боли главата, но  е мога да спя и много ми се пие вода. Аз съм 4 ден и уж нямамаше да се меря, но не сдържах. Кантара е -1 кг, което не е зле, но пък не е и фактор...

# 327
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
4-ти ден и нищо свалено. Но от никаква вода, че по принцип не пия, стигам 5 литра. Живея си в тоалетната Simple Smile) Надявам се да мръдне кантара все още

# 328
  • Мнения: 0
Колко време след поръчката от  lipovon-bg.com пристига продукта ?

# 329
  • Мнения: 506
До 5 дни след поръчката. При мен пристигна на 3-я ден.

Общи условия

Активация на акаунт