Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 17 тема

  • 44 315
  • 724
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 372
Почти абсурдно е да имаш резултат под 40 секунди наййййй-много.  Naughty Определено нещо или играта не е в ред, или се е използвал софтуер спиращ времетраенето.  Whistling
Е не е абсурдно, аз ги докарах до 17 сек, ама за 7-8 незнам как става

# 346
  • Мнения: 65
И аз ги докарвам до 20 секунди, та не е абсурдно както беше писал някой по-долу.  Като не можем дай да обвиним в измама  Naughty

От Jonnie Walker и аз нямам писмо.

# 347
  • Мнения: 1 175
Имам две бележки за играта на бисквитките. Има ли значение в колко часа ще ги регистрирам?
И друго да ви питам - дали може с една бележка да се играе от няколко телефонни номера, което би увеличило шанса за печалба.

# 348
  • София
  • Мнения: 559
То пишеше май до седмица че ще пращат, Иначе Аз Съм С 4 Профила, Имаам Заявени 2 Портфейла И Една Химикалка Получих За Тях, ще Се Пробвам За Тениска Сега но Незнам Дали Ще Стане

За трите награди три отделни имейла ли получи? И аз съм заявила три, но до този момент имам само един имейл.

В играта на Ейвън за 14 сек. успявам да върна спиралата обратно в чантата и то като вече знам със сигурност коя е, не се налага да налучквам. Не знам как успяват за 7-8 сек.

# 349
  • Мнения: 2 558
25 неща има в чантата, за всяко изваждане отива секунда горе-долу, не виждам как се прави резултат под 15-20 секунди  Rolling Eyes Това си е мое мнение, не ми се обиждайте, ако някоя от вас прави такъв резултат. Шапка свялам!  Peace

# 350
  • Мнения: 9 441
Аз успявам да върна спиралата за 52 сек. Rolling Eyes Как успяват за 8 сек. незнам Thinking

# 351
  • Мнения: 65
Бързи ръце и бърза мишка  bowuu

# 352
  • София
  • Мнения: 559
Аз не мога да разбера на бележка от Пикадили кой е кодът.
Има един номер малко над надписа "фискален бон" в ляво (който е от 11 цифри) и малко под надписа в дясно(8 цифри). От друга страна най-горе пише номер на бон (3 цифри)... някой регистрирал ли код от Пикадили? Кой код от бележката регистрирате?

# 353
  • София
  • Мнения: 13 154
От 4 фейсбук профила играя и не съм получила мейл за нито една от наградите. Започвам да си мисля, че още при приемане на приложението е трябвало да сложа отметката, че съм съгласна да получавам мейли от тях. А аз отметнах само, че се съгласявам с правилата.

Аз също имам отметка само за правилата. Винаги отказвам да получавам имейли, стига да е позволено в игрите. Не е това причината, защото получих имейл за химикалката, която заявих.

Не се ли оплаквахте при минала игра на Avon, че досаждат след това? Защо тогава отново се включвате?  Или бъркам? newsm78

Радостна, най-долу на касовия бон има "Благодарим ви" и брой артикули. Веднага под тях в ляво е номера на бона от 11 цифри (въвеждаш го без интервала) и вдясно -  датата и часа на покупката.

Последна редакция: нд, 07 юли 2013, 18:05 от Тaня67

# 354
  • Мнения: 392
То пишеше май до седмица че ще пращат, Иначе Аз Съм С 4 Профила, Имаам Заявени 2 Портфейла И Една Химикалка Получих За Тях, ще Се Пробвам За Тениска Сега но Незнам Дали Ще Стане

За трите награди три отделни имейла ли получи? И аз съм заявила три, но до този момент имам само един имейл.

В играта на Ейвън за 14 сек. успявам да върна спиралата обратно в чантата и то като вече знам със сигурност коя е, не се налага да налучквам. Не знам как успяват за 7-8 сек.

На 3-те Профила По 1 Писмо, Да За Трите Получих

# 355
  • София
  • Мнения: 559
От 4 фейсбук профила играя и не съм получила мейл за нито една от наградите. Започвам да си мисля, че още при приемане на приложението е трябвало да сложа отметката, че съм съгласна да получавам мейли от тях. А аз отметнах само, че се съгласявам с правилата.

Аз също имам отметка само за правилата. Винаги отказвам да получавам имейли, стига да е позволено в игрите. Не е това причината, защото получих имейл за химикалкта, която заявих.

Не се ли оплаквахте при минала игра на Avon, че досаждат след това? Защо тогава отново се включвате?  Или бъркам? newsm78

Радостна, най-долу на касовия бон има "Благодарим ви" и брой артикули. Веднага под тях в ляво е номера на бона от 11 цифри (въвеждаш го без интервала) и вдясно -  датата и часа на покупката.

Благодаря Simple Smile
Датата само за ориентир да разбера кой код трябва да въведа ли ми я казваш, или трябва и нея да я напиша някъде? Защото на страницата за въвеждане няма поле за въвеждане на час и дата. Simple Smile

# 356
  • Мнения: 0
Здравейте, в Johnie Walker заявих портмоне. Как да спечеля още точки поне за химикал?

# 357
  • София
  • Мнения: 13 154
Радостна, като ориентир.  Wink  В тази игра още не съм участвала и не знам точно какво се вписва, но пък номера го знам от предишните си участия за кравички, одеялца, бисквитки и подобни.  Laughing 

# 358
  • Мнения: 1 970
Здравейте!
Крекерите на Победа имат игра от утре: 08.07.2013 до 01.09.2013г. Изисква покупка на крекери и регистрация на касовата бележка - без изискване за ст-ст на закупените продукти с 1 бележка се играе за моментна награда - кутия крекери, а при закупуване на крекери на обща ст-ст поне 5 лв. (независимо на колко бележки) се играе за седмични награди - таблети и почивки. Сайтът е www.krekeri.pobeda.bg

И един въпрос малко встрани от темата: профилът ми във фейсбук е блокиран от около седмица; подаде ми в началоно опция да си посоча тел.номер за изпращане на код с СМС; съответно аз пробвах около 5-6 пъти, но не ми изпрати никакъв код и сега при последните ми опити вече ми съобщава, че много пъти са правени опити за изпращане на код - неуспешни и затова да се обърна към страницата им с инструкции за помощ. Аз им изпратих сигнал с молба за помощ, но вече 5ти ден нямам отговор, а видях освен това, че предварително са обявили, че не отговарят на всяко съобщение до тях. Идеи или съвети да ми дадете да си възстановя профила? Извинявайте отново, че описвам казуса в тази тема, но често тук се коментират игри във фейсбук...

# 359
  • Мнения: 1 350
Да не те разочаровам, но преди и аз имах абсолютно същия проблем...какво ли не правих, къде ли не писах и нищо. Накрая зарязах този профил и си направих нов, доста неприятно е, но лично аз не намерих друг изход.

Общи условия

Активация на акаунт