90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 229

  • 40 314
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 536
Здравейте и от мен Sunglasses, и аз поразредих с писанията,ама ви прочитам редовно де Wink
Почивката си ми върви горе-долу добре, не съм сваляла, но пък си варирам около 49-50 килца, снощи си хапнах повечко, а и то нормално, че чакам и мц и съм се надула яко, за апетита да не говорим , налитам на сладко като бик на червено Crazy , иначе смесени хранения рядко правя.
Началото на август ми свършва почивката и мисля да направя още една врътка,може да поувелича порциите, че още много не ща да отслабвам, ще преценя,... майка ми като чуе лошо ще и стане, казва ,че съм станала много слаба и трябвало да кача малко Crazy  Crossing Arms, аз пък си се чувствам супер Whistling

Вчера и днес по изключение закуските ми бяха по 2 домата, че нямах друго под ръка.

Вчера: з - два домата
            о - краставица + сърмички и чушки с ориз
            в - кексчета със сладко от къпини и соленки, смесих сладко и солено
            4 л вода


Днес : з - два домата
           о - краставица + сърмички и чушки от вчера, че имам останали
           в - шопска салата мисля да бъде
           3-4 л вода


Уф, тоя варен ориз сега събота или неделя трябва да си го направя и аз, че все отлагам, но мисля да си взема кафяв.

Природата се изврати:
Скрит текст:
в София има гларуси, по Красно село кръжат и чайки,може и по-дребни гларуси да са де, преди малко прелетя един покрай офиса, но определено беше едър и беше гларус Crazy, не се шегувам наистина Mr. Green, ама някои от вас може и да знаят....и не мога да разбера, предполагам някой ги е донесъл и развъдил,не знам как може така да се гаврят с природата  Crossing Arms, съмнявам се да прелетят до тук...., при свекърва ми в Плевен има отдавна, ама там е по-близо до морето, по-ми се връзва да прелетят.

# 31
  • Мнения: 1 316
сигурно няма да мога да ги наравя в скрит текст, затова се извинявам  Crazy
п.п. Танче, ем баш за сезона са, такъв студ ,времето ме подкрепя  Laughing
чак ме е страх да си купя ботуши, да не завали сняг  smile3534

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=jdv1372404458i.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=rgh1372404519i.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=viu1372404632c.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=arx1372404697d.jpg

и за да не е тотален спамец - менюто днес ще е печени чушки, сирене, кисело мляко, домати, за мъжете месна добавка

# 32
  • Мнения: 4 356
Влизам да се запиша набързо и да отивам на изпит. закусих с 10 кайсии, дребнички, не знам много ли са, малко ли са, но ме заситиха. Изядох ги преди почти 2 часа и още не съм огладняла. За обяд не знам какво ще е - нещо от магазина. За вечеря имам един останал сладолед и някакви бисквитки. Ще си хапна от тях. Успешен ден на всички  Hug

# 33
  • Мнения: 6
inka2001 много хубави покупки

# 34
  • София
  • Мнения: 4 894
Момичета,привет и благодаря за новата тема Hug

Може ли да се яде черен дроб в белтъчен ден (въобще как стои въпросът със субпродуктите)?

Вчера ми беше плодов ден,но бях и 2ри ден от сикъла ми,който като за пръв от доста месеци насам се оказа тежък.Оплесках целия дневен режим,но ми беше много лошо  Cry Все пак обаче съм -100гр днес,направо чист късмет.Днес вече без прегрешения Peace

# 35
  • Мнения: 6
Момичета,привет и благодаря за новата тема Hug

Може ли да се яде черен дроб в белтъчен ден (въобще как стои въпросът със субпродуктите)?

Вчера ми беше плодов ден,но бях и 2ри ден от сикъла ми,който като за пръв от доста месеци насам се оказа тежък.Оплесках целия дневен режим,но ми беше много лошо  Cry Все пак обаче съм -100гр днес,направо чист късмет.Днес вече без прегрешения Peace
Черен дроб може да се яде в белтъчен.
Така е, лесно майка не се става  bouquet
 Затова говоря аз, че до шестия месец диети не се правят. Така може да е и през следващите няколко месеца МЦ -то, но ще се регулира.

# 36
  • Мнения: 367
Тинки, мерси за темата и честито за стажа! Дано да е ползотворен  Hug

Аз съм плодов преди воден  Crazy Та за днес съм приготвила повечко сушени плодове, портокали и грейпфути. Утре планирам да я карам на чайчета, че топлата вода лъже като за пълен стомах  Laughing

Аз си признавам, че изобщо не съм доволна от кантара. Имам да свалям доста (поне 25 за идеалната фигура, 10 съм си сложила като цел за 3те месеца), а кантара изобщо не мърда. Досега (28 дни) съм свалила 2кг. и имам 2 изключително плаващи килограма - днес са тук, утре ги няма. Отказване няма, но си налагам да намаля порциите за следващия месец  Crossing Arms

# 37
  • София
  • Мнения: 4 894
Мерси,Нелката Hugда,верно избързах аз,ма сторено вече,обаче съм -4 кг от началото на диетата newsm68В

# 38
  • Мнения: 13
Здравейте!
След плодовия съм свалила 300гр.
За днес пилешко месо и салата зеле.
Времето е страхотно, не е жега и подухва приятно. От сутринта с бебка сме по разходки, така ще е и до вечерта. Добре, че е тя и вървя доста, събират ми се минимум 7-8км на ден Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 293
Тинки, много ти благодаря, значи решено ще почивам малко и после нова врътка.

# 40
  • Мнения: 1 887
виолетка изкарай си цялата почивка Peace
аз в момента обядвам с още 1,5л вода. Днес май ще докарам поне 4л Laughing
Инка честити покупки  bouquet много са готЕни Hug

# 41
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Здравейте    bouquet Честита нова тема . Тинки - знаеш си- голяма китка за тебе   bouquet Днес съм плодова по график . От сутринта  ям   пъпеш , ма вече свърши и за вечеря не знам , може би - кайсии . Вчера не се отчетох , и по- добре . Няма да ви казвам каква ми беше вечерята .Не знаех че имам странен вкус . МЦ - го няма , трябваше днес да е , но затова пък ламята Спаска снощи  яде филии с горчица и краставица отгоре - безброй филии Shocked . Обаче като не е яла сладко , след половин час забърка палачинки -тесто  за 10 броя Shocked . Добре че изяде само 2 с мед , не щя повече . Та така .

# 42
  • Мнения: 261
 Embarassed Embarassed Запис , извинете , но не ми е удобно с известия.

# 43
  • Мнения: 22
Здравейте,измислих днешното меню в движение
з 2 ябълки
о боб консерва и салата краставица
в незнайно какво
Като чета вашите резултати не знам какво ми е сбъркано на мен,но с малко повече търпение се надявам да станат нещата
Хубав петък Simple Smile

# 44
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Добро утро и успешна нова темичка!Аз си седя в застой.Дано днес след плодов да ръпна надолу, че съм на път да се откажа на 53 -я ден Praynig
Сега прочетох намерението ти . Да не си посмяла да се отказваш  Hug Втория месец се губят сантиметри . Почти всички имаме мижави постижения 2 рия цикъл . А и си близко до желаното тегло - малко по- тегави са нещата , но като си постоянна , ще се получат . Виж Инка - 3 месеца се е борила за 4 кила само . Гледай напред .Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт