90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 229

  • 40 313
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
виолетка изкарай си цялата почивка Peace
аз в момента обядвам с още 1,5л вода. Днес май ще докарам поне 4л Laughing
Инка честити покупки  bouquet много са готЕни Hug
Тинки, внимавай с водата...много ти е. 4 литра е прекалено за твоите крехки килограми.

# 46
  • Мнения: 147
Здравейте, от 1 юли съм в почивка, но много ме е страх да не объркам нещо. Стартирах 65кг, висока съм 174см. Сега съм 56кг. на сантиметри не знам колко съм свалила, но успях да закопчая едни стари дънки. Очаквах повече кг, но имах и своите нарушения и затова, че не бях стрикна, не паднаха толкова кг. , колкото желаех. Целта ми е 46, но да видим. Имам въпрос за почивката. Може ли да разбъркам дните, но да си ям едно и също. Така свикнах с режима, че ме е страх да не кача, ако смесвам храните. И при смесените хранения има ли някакъв принцип на смесване или може да се смесват свободно отделните продукти.

# 47
  • Мнения: 4
24 -ти ден от диетата
З-2 Парчета диня
О-4-5 Лъжици макарони и бейкроуз
В-1 Кроасан и  1 пастичка 
Имам  въпросче ориза на Савина се яде за обяд и вечеря или само за 1 хранене newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: пт, 28 юни 2013, 17:58 от Hilary_92

# 48
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 131
Здравейте момичета. Май ще опитам тази диета. Истината е, че не съм изчела всичко /доста материал е/  ooooh!
Иска ми се да попитам, след колко време горе долу започва да се отслабва. Опитвам се от доста време да сваля някакви си 5кг. без резултат, хранейки се почти само със салата, сирене или малко кашкавал, понякога ориз и картофи.

# 49
  • София
  • Мнения: 446
 Някой спомена за биричка и солетки във въглехидратния ден, само тогава ли е разрешена или по принцип може по малко, че бирата много ми липсва в летните дни?

# 50
  • Мнения: 258
bobybontaразбира се че няма да се отказвам,просто сутринта бях бясна на кантарев Е няма май да се разберем с него

# 51
  • Мнения: 6
Някой спомена за биричка и солетки във въглехидратния ден, само тогава ли е разрешена или по принцип може по малко, че бирата много ми липсва в летните дни?
[/quote
Някой спомена за биричка и солетки във въглехидратния ден, само тогава ли е разрешена или по принцип може по малко, че бирата много ми липсва в летните дни?
Бира и алкохол са абсолютно  недопустими. И на мен ми липсва, но...

# 52
  • Мнения: 6
24 -ти ден от диетата
З-2 Парчета диня
О-4-5 Лъжици макарони и бейкроуз
В-1Кроасан 1 пастичка и 1 десертче
Имам  въпросче ориза на Савина се яде за обяд и вечеря или само за 1 хранене newsm78 newsm78 newsm78
и за обяд и за вечеря

# 53
  • Мнения: 6
Здравейте момичета. Май ще опитам тази диета. Истината е, че не съм изчела всичко /доста материал е/  ooooh!
Иска ми се да попитам, след колко време горе долу започва да се отслабва. Опитвам се от доста време да сваля някакви си 5кг. без резултат, хранейки се почти само със салата, сирене или малко кашкавал, понякога ориз и картофи.
Много е относително, зависи от не едно и две неща. Когато става въпрос за 5 излишни килограма, може да отнеме доста време. Аз съм сваляла 5 кг. за две седмици, но имах да свалям 20. Докато не пробваш няма как да разбереш.  Дава смело, 90 дд е много приятна...

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 131
В крайна сметка не разбрах.... храниш се сутрин обед и вечер или така, както прочетох в една статия в Интернет:
" Важното е да се спазват някои правила, когато сте подложени на 90 дневната диета.
За Белтъчният ден: храненията трябва да са през 4-часов интервал
Бобов ден: храненията са през 2-часов интервал
Въглехидратен ден: 2-часа интервал
Плодов ден: интервала е между 1и 2 часа, но изяждането на един плод се счита  за едно ядене "

# 55
  • Мнения: 1 316
храниш се сутрин обед и вечер

това е. интервалите са за тези 3 хранения
4 часа между обяда и вечерята в белтъчен
3 часа между обяда и вечерята във варива и въглехидрати
2 часа м/у храненията в плодов


Успех   bouquet

# 56
  • Мнения: 15 515
Здравейте, от 1 юли съм в почивка, но много ме е страх да не объркам нещо. Стартирах 65кг, висока съм 174см. Сега съм 56кг. на сантиметри не знам колко съм свалила, но успях да закопчая едни стари дънки. Очаквах повече кг, но имах и своите нарушения и затова, че не бях стрикна, не паднаха толкова кг. , колкото желаех. Целта ми е 46, но да видим. Имам въпрос за почивката. Може ли да разбъркам дните, но да си ям едно и също. Така свикнах с режима, че ме е страх да не кача, ако смесвам храните. И при смесените хранения има ли някакъв принцип на смесване или може да се смесват свободно отделните продукти.

Извинявай, но ти 164см. или 174 си?! Ако наистина си 174 за какви 46 кг. мечтаеш?!  #Crazy

# 57
  • Мнения: 6
В крайна сметка не разбрах.... храниш се сутрин обед и вечер или така, както прочетох в една статия в Интернет:
" Важното е да се спазват някои правила, когато сте подложени на 90 дневната диета.
За Белтъчният ден: храненията трябва да са през 4-часов интервал
Бобов ден: храненията са през 2-часов интервал
Въглехидратен ден: 2-часа интервал
Плодов ден: интервала е между 1и 2 часа, но изяждането на един плод се счита  за едно ядене "

при 90ДД има три хранения през първите три дни.
закуска - до 12 ч винаги плод
о и в, като между обяд и вечеря интервала е минимум 4 часа за белтъчен
между обяд и вечеря интервала е минимум 2 часа за варива и въглехидрати
в плодов прием на плодове закуска един вид плод до 12 ч  и после четири приема с интелвал поне час + до 100 грама сурови ядки /без фъстъци/
Да се храним на всеки четири или на всеки два часа е много добра идея, но не става.
На първа страница има обширен материал по темата.

# 58
  • Мнения: 72
Здравейте, от 1 юли съм в почивка, но много ме е страх да не объркам нещо. Стартирах 65кг, висока съм 174см. Сега съм 56кг. на сантиметри не знам колко съм свалила, но успях да закопчая едни стари дънки. Очаквах повече кг, но имах и своите нарушения и затова, че не бях стрикна, не паднаха толкова кг. , колкото желаех. Целта ми е 46, но да видим. Имам въпрос за почивката. Може ли да разбъркам дните, но да си ям едно и също. Така свикнах с режима, че ме е страх да не кача, ако смесвам храните. И при смесените хранения има ли някакъв принцип на смесване или може да се смесват свободно отделните продукти.

Извинявай, но ти 164см. или 174 си?! Ако наистина си 174 за какви 46 кг. мечтаеш?!  #Crazy

и аз това се зачудих  Thinking

# 59
  • Мнения: 2 306
Инке, и аз помислих, че ти с твоите покупки развали времето Wink Якето е страхотно!              
Аз на 17 юни приключих с диетата, но така свикнах тук, че продължавам да ви следя.

Общи условия

Активация на акаунт