Лято в Албена 2013г. - (Тема 3)

  • 51 772
  • 756
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 767
Мами, кажете ми, през коя агенция правите резервации? През Визит е малко по-скъпичко Thinking

Пробвай през Booking.com или през Albena.bg. Двете агенции предлагат най-ниски цени и отстъпки.  newsm10
След седмица и ние сме в Магнолията. За женени с деца това е един от най-добрите варианти в Албена - сравнително спокойно, отдалечено от повечето хотели и шумотевицата, далече от плажа, освен това ол инклузивът включва и обяд на плажа. Така че ако се чудиш къде - това е хотелът   grinning039

О, много благодаря! Значи няма да се чудя повече. Там ще е, ако има места Laughing

# 661
  • Мнения: 6
Здравейте,

чудим се къде точно да отидем да почиваме тази година на Албена. Дали да е в Магнолия или Панорама. Вие какво бихте ни посъветвали? Нямаме дете, искаме да отидем за 4 нощувки да си починем добре. Благодаря!!

# 662
  • Мнения: 8
Миналата седмица се върнахме от Магнолия и останахме много доволни. Басейните са прекрасни и два от общо трите стават за малки деца. Всички стаи са с климатици. Ежедневно чистене и за 10 дена ни смениха бельото 4 пъти .Голям плюс е обедното изхранване на плажа . Автобус на всеки половин час до плажа и обратно, винаги имаше места, но и прави да стоите  пътя е 5 мин.Освен това ми направи впечатление и това , че са  по ниски и дори бебешките колички влизат много лесно.  Доколкото разбрах басейните на Компас и Панорама са общи и за това заложих на Магнолия  и не сгреших.

# 663
  • София
  • Мнения: 937
Миналата седмица се върнахме от Магнолия и останахме много доволни. Басейните са прекрасни и два от общо трите стават за малки деца. Всички стаи са с климатици. Ежедневно чистене и за 10 дена ни смениха бельото 4 пъти .Голям плюс е обедното изхранване на плажа . Автобус на всеки половин час до плажа и обратно, винаги имаше места, но и прави да стоите  пътя е 5 мин.Освен това ми направи впечатление и това , че са  по ниски и дори бебешките колички влизат много лесно.  Доколкото разбрах басейните на Компас и Панорама са общи и за това заложих на Магнолия  и не сгреших.

Така ме обнадеждаваш като те чета  Hug И ние ще сме там и сме с количка, и много се притеснявам как ще стигам до плажа. Дори си мислех да ходя с малкия на ръце. Ще пробвам с автобуса, пък ако не стане ще си ходим пеш.

# 664
  • Мнения: 9 767
Ох, да ви се оплача, няма места в Магнолия след 20 август, когато искахме ние Sad

# 665
  • София
  • Мнения: 1 658
Тези чадъри са пред Мура/Славуна. От няколко дни са тук. Сейфът е левче. За сега не съм видяла някой да ги ползва.

# 666
  • Мнения: 9 767
Тъй като няма места там, където искахме, накрая остава Алтея. Кажете нещо оптимистично за него. В момента е на 47.3 лв. на ден Rolling Eyes

# 667
  • Мнения: 76
Здравейте, първо се извинявам ако въпросите ми са засегнати преди това в темата, но нямам възможност да изчета всичко Praynig
Утре заминаваме за Хотел Боряна- Албена, за първи път ще почиваме в Албена и не съм запозната с курорта. Та въпросите ми са са към тези които са били в Боряна: 1/ Как стои въпроса с паркинга-платен ли е, има ли достатъчно места; 2/Пише че има интернет достъп из целият хотел, вкл. в стаите, но срещу заплащане- каква е цената?; 3/Има ли банкомат в близост; 4/Има ли такса за влизане в Албена, ако да каква и еднократна ли е за летуващите ?
Предварително ви благодаря за инфото  Praynig

# 668
  • Мнения: 6 582
Тъй като няма места там, където искахме, накрая остава Алтея. Кажете нещо оптимистично за него. В момента е на 47.3 лв. на ден Rolling Eyes

За тези пари каквото и да е, все ще си струва.

# 669
  • Мнения: 2 813
Здравейте, първо се извинявам ако въпросите ми са засегнати преди това в темата, но нямам възможност да изчета всичко Praynig
Утре заминаваме за Хотел Боряна- Албена, за първи път ще почиваме в Албена и не съм запозната с курорта. Та въпросите ми са са към тези които са били в Боряна: 1/ Как стои въпроса с паркинга-платен ли е, има ли достатъчно места; 2/Пише че има интернет достъп из целият хотел, вкл. в стаите, но срещу заплащане- каква е цената?; 3/Има ли банкомат в близост; 4/Има ли такса за влизане в Албена, ако да каква и еднократна ли е за летуващите ?
Предварително ви благодаря за инфото  Praynig
На входа на курорта има бариера.От там ще си вземете едно билетче, което трябва да дадете на рецепция при настаняването.По принцип таксата е 6лв на ден, но понеже сте гости на някой хотел, ще платите 6лв за целия си престой.Ако по време на почивката ви се наложи да излизате извън курорта, на рецепцията ще ви направят магнитна карта, с която можете да влизате и излизате, без да плащате.Места за паркиране сигурно ще си намерите трудно.В Албена е доста пренаселено, особено през почивните дни.Интернетът в цяла Албена се заплаща - 2 лв. за 24 часа. Simple Smile

# 670
  • Мнения: 76
Здравейте, първо се извинявам ако въпросите ми са засегнати преди това в темата, но нямам възможност да изчета всичко Praynig
Утре заминаваме за Хотел Боряна- Албена, за първи път ще почиваме в Албена и не съм запозната с курорта. Та въпросите ми са са към тези които са били в Боряна: 1/ Как стои въпроса с паркинга-платен ли е, има ли достатъчно места; 2/Пише че има интернет достъп из целият хотел, вкл. в стаите, но срещу заплащане- каква е цената?; 3/Има ли банкомат в близост; 4/Има ли такса за влизане в Албена, ако да каква и еднократна ли е за летуващите ?
Предварително ви благодаря за инфото  Praynig
На входа на курорта има бариера.От там ще си вземете едно билетче, което трябва да дадете на рецепция при настаняването.По принцип таксата е 6лв на ден, но понеже сте гости на някой хотел, ще платите 6лв за целия си престой.Ако по време на почивката ви се наложи да излизате извън курорта, на рецепцията ще ви направят магнитна карта, с която можете да влизате и излизате, без да плащате.Места за паркиране сигурно ще си намерите трудно.В Албена е доста пренаселено, особено през почивните дни.Интернетът в цяла Албена се заплаща - 2 лв. за 24 часа. Simple Smile

Много ви благодаря!

# 671
  • Мнения: 2 813
Здравейте, първо се извинявам ако въпросите ми са засегнати преди това в темата, но нямам възможност да изчета всичко Praynig
Утре заминаваме за Хотел Боряна- Албена, за първи път ще почиваме в Албена и не съм запозната с курорта. Та въпросите ми са са към тези които са били в Боряна: 1/ Как стои въпроса с паркинга-платен ли е, има ли достатъчно места; 2/Пише че има интернет достъп из целият хотел, вкл. в стаите, но срещу заплащане- каква е цената?; 3/Има ли банкомат в близост; 4/Има ли такса за влизане в Албена, ако да каква и еднократна ли е за летуващите ?
Предварително ви благодаря за инфото  Praynig
Няма защо Simple Smile Приятна почивка! Simple Smile)
На входа на курорта има бариера.От там ще си вземете едно билетче, което трябва да дадете на рецепция при настаняването.По принцип таксата е 6лв на ден, но понеже сте гости на някой хотел, ще платите 6лв за целия си престой.Ако по време на почивката ви се наложи да излизате извън курорта, на рецепцията ще ви направят магнитна карта, с която можете да влизате и излизате, без да плащате.Места за паркиране сигурно ще си намерите трудно.В Албена е доста пренаселено, особено през почивните дни.Интернетът в цяла Албена се заплаща - 2 лв. за 24 часа. Simple Smile

Много ви благодаря!

# 672
  • Мнения: 519
Тези чадъри са пред Мура/Славуна. От няколко дни са тук. Сейфът е левче. За сега не съм видяла някой да ги ползва.


Лонита, вие в Мура ли сте? Я дай пресни отзиви за хотела, че скоро заминаваме и ние.

# 673
  • София
  • Мнения: 2 296
Интернетът за хотелите с УОИ е безплатен и се хваща абсолютно навсякъде, дори в морето.
Шалтетата също са безплатни за УОИ.

# 674
  • Мнения: 6
Тъй като няма места там, където искахме, накрая остава Алтея. Кажете нещо оптимистично за него. В момента е на 47.3 лв. на ден Rolling Eyes

къде гледаш тези цени,че вече откачам с ровене по разни сайтове и все няма места Sad

Общи условия

Активация на акаунт