Каква козметика използвате за бебето?

  • 5 494
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 949
Ние ползва ме Бюбхен и съм доволна.

# 76
  • Мнения: 2 631
Смятам да използвам Sebamed Peace

# 77
  • Мнения: 1 425
Ползвам Бюбхен и Себамед. Много съм доволна от олиото на Бюбхен, крема за студено време и лосиона за слънце, страхотни продукти.
На Себамед ползвам сапуна и едно мляко.

# 78
  • Мнения: 3 360
Пенатен и Нивеа!От олиото на Джонсън се изрина... #Crazy

# 79
  • Мнения: 2 804
Нивеа и Бюбхен. От вторите съм по-доволна!

# 80
  • Мнения: 4 362
Много ви благодаря за отговорите насочих се вече,но искам да попитам разбрах,че повечето не използват пудра,а само кремчета Rolling Eyes- не е ли хубаво? Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 169
Хмм, и аз да попитам, че тъкмо харесах този комплект на Авент (малките опаковки от всичко необходимо):

шампоан за коса и тяло 100 мл., лосион 30 мл., тоалетно мляко 100 мл., балсам 50 мл. и масажен гел 50 мл



Някой ако е ползвал тези продукти, моля да сподели мнение (става дума за втория сет, бебешкия. първият е за майки)

Благодаря.

# 82
  • Мнения: 5 577
За мен пудрата е незаменима - поддържа кожата сухичка.

Кремчето овлажнява, а пудрата напротив.

Вземи си и двете.  Peace

# 83
  • Мнения: 730
Бюбхен  Peace

# 84
  • Мнения: 523
от както се е родил синът ми за къпане позлюваме душ гел за тяло и коса на "Poupuna" creme mousse:) много съм доволна, икономичен, хубаво мерише, не сме имали никакви проблеми с него. Ползвах и крема за подсичане на попината, но вече не, големи сме:) За след баня само зехтин:) А лятото слънцезащитния крем на Виши. А сега мажем бузите с кремче на Флоран, специално за лошо време. Друга козметика не ползваме Laughing

# 85
  • Мнения: 1 878
Ние не къпем със сапун, а с гел на Мустела - предпазва от изсушаване. Олио вече не се препоръчва - противно на доскорошните практики води до изсушаване на кожляка, ползваме само хидратиращи и хипоалергенни тоалетни млека и кремчета на Клоран и Мустела

# 86
  • Мнения: 1 930
Много ви благодаря за отговорите насочих се вече,но искам да попитам разбрах,че повечето не използват пудра,а само кремчета Rolling Eyes- не е ли хубаво? Rolling Eyes
Не я препоръчват педиатрите, защото запушва порите и кожата на бебо не може да диша

# 87
  • Мнения: 2 309
Лале,козметиката на Авент според мен е най-добрата.Ползвала съм какво ли не докато се спра на нея.Препоръчвам ти я горещо bowuu

# 88
  • Мнения: 208
Аз използвам Себамед и Клоран/шампоан/ много съм доволна. Flutter

# 89
  • Мнения: 1 190
В началото преварен зехтин, след това Бюбхен, но имаме много чувствителна кожа и сега ще пробваме Линола Фет Peace

Общи условия

Активация на акаунт