Добър детски невролог в София

  • 9 790
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 986
Здравейте!

Предстои ни в началото на юли отиване в София с цел консултация на детето с различни специалисти. Междувременно проблема му с главоболието притесни педиатъра, който лекува детето и ни даде направление за консултация с такъв специалист, тъй като според нея новооткритите два диоптъра далекогледство не може да са причина за това главоболие. Замислих се, че след като ще ходим в София би могло и с невролог да го консултирам там. Вярно остава неудобството, че ако се наложи контролен преглед е много далеч, но в Бургас са две детските невроложки и във форумите съм попадала на много противоречиви мнения за тях и сега се нуждая от вашата помощ за да реша къде да го заведа за главоболието.

Предварително благодаря на всички които могат да ме посъветват и ще помоля ако имате добри впечатления от някой към името да посочите и телефон за връзка.

# 1
  • Мнения: 5 525
Рори, консултация с детски невролог можеш да нашравиш в клиника Св Наум, където има детско неврологично отделение. Работят с касата, но се обади да видиш какъв талонискат. Аз носих Талон номер 3 за прием в болница, и по този начин могат да направят по касата пълни изследвания на детето. Можеш да се обадиш и в Детската Университетска болница - към поликлиниката им също можеш да посетиш детски невролог по каса.

# 2
  • Мнения: 155
Здравейте, ние сме ходили при д-р Попова - медицински център Санус намира се до ВМА на кръстовището. Друг добър е д-р Литвиненко но при него има много хора. Работят със здравната каса

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
В св Наум, работят със здравна каса също и аз от там съм много доволна.

# 4
  • Мнения: 1 266
Проф. Литвиненко записва часове за след два месеца, работи в поликлиниката на Педиатрията (ул. Найден Геров 2, тел. регистратура 8154239) или в МЦ "Дестко здраве". Мога да препоръчам и д-р Дима Христова в ДКЦ-то на "Токуда". В самата детска болница могат да ви вземат само по клинична пътека, което означава 3-дневен болничен престой.

# 5
  • Мнения: 144
https://www.facebook.com/pages/Болница-Здравето/243234015714920?fref=ts   Д-р Христова приема и тук.Аз съм доволна от нея!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 120
Записвам се да ви следя, защото и ние ще имаме нужда от невролог.
Рори, може ли да напишете имената на двете невроложки в Бургас?
На моя близка от Бургас детето също има проблем и вероятно няма да може да дойде до София.

# 7
  • Мнения: 125
Моля да споделите какво стана с детето ви през това време. С кой лекар се свързахте.Имаме същия проблем. Трябва да разбера къде да го заведа в София , а дори и в чужбина...

Общи условия

Активация на акаунт