iHerb- Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 45-та тема

  • 51 598
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 534
Момичета,получих първата си поръчка за около две седмици към нея имам пакетче салвия и нещо подобно на химикалка с гумичка от пред.Някаква идея за какво точно служи????

# 736
  • Мнения: 19 037
Момичета,получих първата си поръчка за около две седмици към нея имам пакетче салвия и нещо подобно на химикалка с гумичка от пред.Някаква идея за какво точно служи????


химикалката и аз я получих

трябва да я отвъртиш отгоре и самата химикалка е вътре

не знам дали обясних точно

Код за отстъпка при първа поръчка в iherb - SDB331

# 737
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Здравейте , химикалките могат да се използват както за хартия ,така и за тъч телефони ,таблети и т.н. .. за това е гумичката   Peace

Въпрос за ДЕНИС -Получих  коластрата на 21 century (500 мг ,120 капсули ). Поръчах си я за кожа .. как и по колко се приемаше - сутрин на гладно с колагена и много вода или ..  newsm78

П.П. Вече се обърках кое с кое ,след кое и по колко  Mr. Green

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 534
благодаря

# 739
  • София
  • Мнения: 36 080
Здравейте , химикалките могат да се използват както за хартия ,така и за тъч телефони ,таблети и т.н. .. за това е гумичката   Peace

Въпрос за ДЕНИС -Получих  коластрата на 21 century (500 мг ,120 капсули ). Поръчах си я за кожа .. как и по колко се приемаше - сутрин на гладно с колагена и много вода или ..  newsm78

П.П. Вече се обърках кое с кое ,след кое и по колко  Mr. Green

Да, Коластрата може и с колагена - сутрин на гладно с повече вода и поне 1 час след това не приемаш храна
Дозата е 2-3 грама на ден.
Ако е на капс.  - аз ги отварям и смесвам с малко вода / хладка/ и така я пия.  Може да я смесиш и с Колагена
Добре е да пиеш повече вода - заради Колагена, поне 2-3 л. на ден





iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 740
  • Мнения: 498
Ей дали заради отпускарския сезон ми се бавят толкова пратките. Края на миналия месец, пуснах 3-4 заедно, едната дойде още преди две седмици, оттогава ни вест ни кост за останалите((

И аз имам такава "химикалчица", но нещо не се сработвам с нея с моя телефон. Явно не става на всеки. АКо на някой е проработила да каже как?)))



CUG302 - код за 10$ отстъпка при първа поръчка

# 741
  • Мнения: 3
Здравейте! Намерих тема за този сайт, който разглеждам от известно време и понеже търся добавка за пикочните пътища, т.к. страдам от хроничен цистит исках да попитам дали някой е поръчвал от iherb нещо подобно, ако може да ми препоръча, т.к. има доста продукти за това. Мерси!

# 742
  • Мнения: 498
Здравейте! Намерих тема за този сайт, който разглеждам от известно време и понеже търся добавка за пикочните пътища, т.к. страдам от хроничен цистит исках да попитам дали някой е поръчвал от iherb нещо подобно, ако може да ми препоръча, т.к. има доста продукти за това. Мерси!

Точно за хроничен цистит не съм пила, но имах проблем миналата година с бъбреците и оттогава всеки сезон си взимам по една опаковка от червена боровинка и си я изпивам.
http://www.iherb.com/Nature-s-Answer-Super-Cranberry-2-60-Veggie-Caps/8065 Предполагам си се консултирала с гинеколог и/или нефролог?


CUG302 - код за 10$ отстъпка при първа поръчка

# 743
  • Мнения: 3
многократни консулатации съм провеждала с гинеколози, нефролози, уролози...просто вече е хронично и ми се иска да се опирам само на добавки, а не на антибиотици. Ще съм благодарна, ако и други, които имат опит с това да ми препоръчат нещо изпитано, т.к. съм чела и за червената боровинка, и за д-маноза, и за различни листа от бяла бреза, от мечо грозде и т.н. и съм малко разколебана

# 744
  • Мнения: 467
Ей дали заради отпускарския сезон ми се бавят толкова пратките. Края на миналия месец, пуснах 3-4 заедно, едната дойде още преди две седмици, оттогава ни вест ни кост за останалите((

И аз имам такава "химикалчица", но нещо не се сработвам с нея с моя телефон. Явно не става на всеки. АКо на някой е проработила да каже как?)))



CUG302 - код за 10$ отстъпка при първа поръчка


Моя мъж много хареса стилусчето. Закача се, по точно мушка се в изхода слушалките 3,5мм жак и си виси. Работи си без проблем. Пробвано на Сони експерия и НТС. А да и като развъртиш отгоре си е химиклче. Пише в черно.
Аз пък бях изненадана от една бърза доставка. В петък ми пристигна пратка от 8 август.

# 745
  • Мнения: 498
krasi_kyneva, ще пробвам довечера, но изобщо не се и сетих, че трябва да се пъха някъде  Mr. Green

CUG302 - код за 10$ отстъпка при първа поръчка

# 746
  • Мнения: 467
krasi_kyneva, ще пробвам довечера, но изобщо не се и сетих, че трябва да се пъха някъде  Mr. Green

CUG302 - код за 10$ отстъпка при първа поръчка


То се пъха, за да си виси там. Да ти е под ръка, а не за да работи.

# 747
  • Мнения: 498
krasi_kyneva, newsm78 хъм... явно на АйФон не сработва.

# 748

Общи условия

Активация на акаунт