Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 213

  • 44 763
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 293


Да свикваме...

# 16
  • Мнения: 630


Е, не мога да не сложа и тази снимка...
Красота...

 newsm10 newsm10 От където и както и да го погледнеш! Peace Peace

# 17
  • Мнения: 4 966

Често казано, няма нужда да свиквам. Simple Smile Единственото, за което се размислих, е как ще изглежда този път неговия влюбен герой. Simple Smile)) До тук ни показа няколко абсолютно различни в изразяването си вллюбени... ако и сега успее да даде ново лице на любовта, окончателно ще ме срази. Simple Smile))

# 18
  • Мнения: 2 293


Eто разговор от преди 1 час между композитора Тойгар Ишъклъ и Engin Akyurek Lovers в Туитър:

Въпрос от Engin Akyurek Lovers:
Здравейте, г-н Тойгар, бихте ли ни казали ще напишете ли музиката към филма „Малка есенна история”? Желая ви приятен ден…
Тойгар: Все още не сме говорили.
EAL: Добре! Благодаря, че ни отговорихте. Ако го направите, ще ни съобщите ли? Желаем ви късмет!
Тойгар: Мисля, че до 15 дни ще мога да ви отговоря.
EAL: Благодаря много.

# 19
  • Мнения: 3 240
Да ни е на късмет новата тема с ново име! И нека скоро да имаме възможност да обсъждаме след "Каква е вината н Фатмагюл?" както сега обсъждаме преди "Каква е вината на Фатмагюл"
Пожелавам си също да се разсее мъглата около Енгин Акюрек и да имаме информация за него като човек, да се радваме на интервюта и участия в тв предавания.
Скрит текст:
тук чак аз се изненадах от оптимизма си  Joy

                                           

# 20
  • Мнения: 4 966


Eто разговор между композитора Тойгар Ишъклъ и Engin Akyurek Lovers в Туитър:

Въпрос от Engin Akyurek Lovers:
Здравейте, г-н Тойгар, бихте ли ни казали ще напишете ли музиката към филма „Малка есенна история”? Желая ви приятен ден…
Тойгар: Все още не сме говорили.
EAL: Добре! Благодаря, че ни отговорихте. Ако го направите, ще ни съобщите ли? Желаем ви късмет!
Тойгар: Мисля, че до 15 дни ще мога да ви отговоря.
EAL: Благодаря много.



Ах, тези фенове! Simple Smile)) Какво ли не правят за мъничко информация. Simple Smile Не е лесно името ти да е свързано по някакъв начин с Енгин, явно... А пък самият Енгин... само той си знае какво му е всеки ден...  ooooh! ooooh! ooooh!

# 21
# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 34 125


Eто разговор от преди 1 час между композитора Тойгар Ишъклъ и Engin Akyurek Lovers в Туитър:

Въпрос от Engin Akyurek Lovers:
Здравейте, г-н Тойгар, бихте ли ни казали ще напишете ли музиката към филма „Малка есенна история”? Желая ви приятен ден…
Тойгар: Все още не сме говорили.
EAL: Добре! Благодаря, че ни отговорихте. Ако го направите, ще ни съобщите ли? Желаем ви късмет!
Тойгар: Мисля, че до 15 дни ще мога да ви отговоря.
EAL: Благодаря много.


Ееее, браво. Феновете вече си правят разузнаването. А Тойгар е страхотен. Важно е, че колелото се завъртя. Любов, много ти благодаря за превода и на тази новина.

# 23
  • Мнения: 2 293


Остров Бозджада, където ще се снима филмът "Малка есенна история"





Пристанището за фериботи...

Островът се намира В Егейско море, в западната част на Дарданелите, Турция. Старинното му име е Тенедос. Площта му е около 40 кв км и е под формата на триъгълник. Населението се препитава с риболов и туризъм

Последна редакция: сб, 29 юни 2013, 19:49 от loveofmine

# 24
# 25
  • Мнения: 1 097

феновете не спират въображението си

# 26
  • Мнения: 4 966


Ако можеше мечтите да се сбъдват, бих си помечтала за едно пространно интервю с Енгин Акюрек с подбрани въпроси на зрители относно ролите му. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 293



Невероятна песен с интресен текст,
ако искате да й сложим и български субтитри?

# 28
  • Мнения: 4 966


Например - какво го е затруднило в образите? какво е научил от героите си? какви характери би предпочел да изгражда занапред на екрана?... Ей такива неща ме интересуват. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 293


Творят феновете...

Общи условия

Активация на акаунт