Китайски капсули /за отслабване и още нещо/ - 10

  • 110 467
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 487
Мейзитанг е най-добре от изброените. 
Чудя се кое да избера  newsm78
Когато само ограничения в храненето не помагат.

# 736
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Да ви кажа - аз съм в средата на 36 -те капсули мейзитанг / от 3,01 до днес/.
Така.
 Не знам дали е от хапчетата, но се посвих след декемврийското плюскане. Естествено рестрикциите в храненето са ми огромни, та не знам от кое е. Но със сигурност капсулата помага да си удариш спирачки! Или е от самовнушение -- Ей на, видиш ли другите слабеят с хапче, значи и на мен ще подейства. Wink
Така че, къде е истината, не знам.
Странични действия  newsm78 нямам.
В началото имах 3-4 нощи  newsm78 без сън, но те пък съвпаднаха с пълнолунието, което задължително ми действа така. Така, че пак не знам от хапчетата ли е....
Сърцебиение, главоболие и разните му други екстри - не.
Пия вода, ама аз по принцип пия 2-3 литра.
Ще ги изпия, пък да видим...

# 737
  • варна
  • Мнения: 13
Еми браво на теб Акеа,аз съм 3ти ден на Мейзито,сама си потискам апетита,по-принцип съм скарана с водата но се пъна да пия,от храната махнах тестеното и сладкото,ям по шепичка или по-малко три пъти на ден,и днес викам да се изтегля и с изненада установих че показва с 0,500 нагоре,ще продължа да ги пия пък да видим  Sad

# 738
  • Мнения: 1 525
Значи да проуча от къде да си поръчам истински мейзитанг.

И виждам, че има различни видове  newsm78. Не е лесна работа отслабването.

Последна редакция: ср, 21 яну 2015, 20:34 от Alleisha

# 739
  • Мнения: 165
когато хапчетата действат и човек се остави само на усещането,по=скоро на липсата на усещане за глад,неминуемо след като ги спре ефекта от отслабването няма да е постоянен.1.се взема решение по какъв начин ще се храниш,т.е.какъв режим на хранене ще започнеш,да си поставиш ясна и дългосрочна цел.независимо дали ще е вегетарианство,плодова,зеленчукова,скарсдейл,вм нвд,или свои си ограничения.хапчетата са помощно средство.ако имаш да сваляш по-малко т 20кила -не виждам защо трябва да се дават пари за хапчета.40лв.разбухай ги-всяка седмица по 10 към бюджета за свясна диета,отгоре говорим.с които месо  ,яйца,извара...или ако щещ плодове и ядки ....започнеш ли да разчиташ само на хапчета ще попаднеш в един омаг.кръг...абе купи си един парфюм и се уважавай повече,не се тъпчи...твоя си работа...ако си го решила твърдо -пробвай...

# 740
  • Мнения: 1 525
piton,   bouquet
Женска суета.
Какво да се прави.
20 кг са ми много за сваляне, ама на 10 ще се съглася Wink
Ако си купя нещо, ще споделя.
За сега - днес си купих парфюм Simple Smile

# 741
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ох , 15 няма да са ми много, ама пусто с годините вече се съобразявам. 10-12 ме устройват.
Едно е на 20 години да си 50 кг, друго след 40 примерно. Иска си малко мръвка ЕГН -то
 Grinning

# 742
  • Мнения: 13
Ето как можете да различавате оригинала от фалшификата


# 743
  • Мнения: 165
охо ..вярно е,на 20 малко диета и движение и веднага се влиза в релси,ама на 40,след 2 раждания..ела да видиш....вече ми писна.....а като ме награби глада....особено ако има лакомства за хлапетата...е не мога да устоя всеки път,не и когато съм станала в 7 и цял ден съм на педал,едното другото хленчене,мрънкане,помагане по английски не знам си кви курсове и уроци,учене на гърне,готвене всеки ден,чистене,пране,подреждане-разхвърляне.....аааааааааааааааааааааа децааааааааааааааааааааааа..........не мога да се погледна в огледалото....и като видя 2шоколада в 12 през нощта,на фона на токущо настъпилата тишина...какъв кеф ,,как няма да ям...после пак хапчета пак глад...няма оправия,няма..пусти 10кила...

# 744
  • Мнения: 1 780
 Купих си цяла кутия сибутрамин хидрохлорид с надеждата че най-накрая ще постигна ефект от свалени 5 или 6кг. Наистина намалява апетита, но незнайно защо в началото отслабнах в 3кг и Край.  Обяснявам си го и аз с ЕГН-то, защото съм намалила драстично храната, пия стриктно хапчетата, но килограмите не мърдат.  hahaha  старост нерадост и за капак и менопауза, с всичките си екстри иде ми да се  #2gunfire

Последна редакция: чт, 22 яну 2015, 14:06 от Glamur

# 745
  • Мнения: 165
нямам нищо против редуса,но не само намалянето на апетита е важно за хора над 40год. в добавките трябва да има вещества които да бият шут на заспалия метаболизъм,по-скоро задрямалия...да го забързат,както и много витамини и микроелементи.трябва фитоестрогени,малко лтирозин,малко хром,калций,вит.с,рибено масло,келп....и да стоим гладни с дни не става нищо.

# 746
  • Мнения: 1 780
Много правилно си отбелязала piton, аз не стоя гладна, просто не ми се яде, но и не отслабвам заради МП - явно е мноооого голяма пречка. По-напред в темата бяха пуснали линк от фейсбука за тирозина, но засега ще поизчакам за отзиви.

# 747
  • Мнения: 165
те ще те анатемосат ако ги питаш директно ...истината е,че в 50процента от добавките за отслабване във фитнес сайтовете и магазините им,в т.н.фет бърнари има или терозин или едно друго вещество,което си е същото,това е за да се забърза метаболизма,другото е едно лекарство,използващо се от диабетици,но никъде не ги пише /знаят го хората,занимаващи се от дълги год.със спорт.също и кленбутерола/той е за астма/,но по схема се използва и за сваляне.увеличава телестната темп.,отваря бронхите и може да се спортува дълго време,а при мъжете има още един ефект,но няма да задълбавам.мисълта ми е,че л тирозина действа,отслабва се с него,но е нож с две остриета.не е като анатемосанания сибутрамин.....с лтирозин може да си направиш направо харакири на хормоналната система.аз лично бих го ползвала,ако имам да свалям много и съм над 50год.раздели табл на 2,пий половина.след една седмица-2пъти по половинка,но до 4 следобяд и се наблюдавай .ако нямаш сърцебиене,учестен пулс ,тремор и изпотяване,значи вс.е ок.но питай личния си лекар.....прецени си..

# 748
  • Мнения: 1 780
То ако питам личния си лекар за това той направо ще ме гръмне, нищо че сме първи приятели.  Кленбутерола съм го пила навремето като студентка, за да съм "Х"елегантна 50кг мацка, струваше стотинки на фона на Мейзитанга, Редуса, Лидата ......но и тогава когато бях в перфектно здраве щях да се гътна от него. Сърцебиене, треперене, пълно безсъние  / но пък ми помогна за изпитите да чета през нощта/, ама нали съм слаба  Embarassed .... Пих и Синефрин 50мг от Хая лабс, за последно, но пак нищо.

# 749
  • Мнения: 1 780
...с лтирозин може да си направиш направо харакири на хормоналната система.аз лично бих го ползвала,ако имам да свалям много и съм над 50год.раздели табл на 2,пий половина.след една седмица-2пъти по половинка,но до 4 следобяд и се наблюдавай .ако нямаш сърцебиене,учестен пулс ,тремор и изпотяване,значи вс.е ок.но питай личния си лекар.....прецени си..

Ако нивото на тиреоидните Ви хормони е в границите на нормата, приемът на тиреоидни хормони ще намали теглото Ви
Хора които искат да опитат Л-Тирозин, би трябвало да започнат с дози от 500-1000мг.  приети 2-3 пъти на ден на празен стомах 30-40 минути преди хранене за най-добри резултати.     newsm78 Shocked Shocked   - 27лв
може ли да се замести с ЕУТИРОКС табл. 25 мкг.  - 4лв


Общи условия

Активация на акаунт