Дъжд, дъжд, дъжд...

  • 5 406
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 2 543
 Описанието на Вълчо ми хареса ...А съм за по всички опции  само да не духа , че мразя вятър.

# 31
  • Мнения: 170
Днес искам дъжда да изплаче сълзите ми....няма как да стане....колкото и да вали, в мен вали двойно....все едно съм пустиня....вали, попива...и всякаш нямам нужда от вода....а в един миг имам  нужда от порой....Дъжд, "обичам дъжда, той единствен скрива сълзите...."...беше стихотворение от Някой, който не знам(не помня) кой е, но му благодаря за хубавите стихове.... Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 070
На работа Laughing

# 33
  • Мнения: 12 031
Къде бихте искали да бъдете?

- английско същото


Това ми е най- на сърце.Но ако няма как, може и просто с едно одеялце у дома, с хубава книжка и безкрайно много часове за нищоправене.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 117
Искам да съм в СПА хотел, ама с един много добър детски кът! Mr. Green
Че то иначе където и да сме, в тоя дъжд, децата са при мен и все "Мамо, мамо, мамо, мамо!" #Crazy

# 35
  • Мнения: 285
Напоследък искам да съм точно под дъжда , независимо къде ...
Книга и дъжд звучи добре , но лично аз повече от две страници никога не съм успявала да прочета в такова време - заспивам почти моментално .
Обичам летниете бури и разхлаждащият дъжд , но за нищо на света не искам да живея на място , където дъжда е почти целогодишен .

# 36
  • Мнения: 62
По предложение на приятелката ми, вчера си правихме колаж с нещата, които искаме да постигнем, 1 от тях е къщичка на дърво, суперско ще е там в дъжда, йес! Grinning

# 37
  • Мнения: 18 589
Определено английско имение  Party но и на руското няма да откажа  Grinning

# 38
  • Мнения: 45
Къде е този дъжд? Една капчица не е капнало за съжаление...

Дъждът има свойството да управлява чувствата и емоциите на човека. Може да му напомня за дадени събития от живота или обратното- да измие всички спомени. Дъждът може да пречиства- постойте под него когато чувствате че душата ви е неспокойна.

Бих искала да съм в руско имение на висока скала на брега на морето.

# 39
  • Мнения: 18 589
О, вчера при нас направо на буря да го удари. Аз много обичам дъжда, да си го гледам през прозореца  Grinning

# 40
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Къде бихте искали да бъдете?
- руско дворянско имение
- английско същото
- спа хотел
. палатка на полето
-Във дива вила на върха на планината... Laughing

# 41
  • Мнения: 12 692
Да, вчера валя чудесен дъжд. Замириса на свежо.

# 42
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да идва септември най-сетне! Обожавам дъжда!  Heart Eyes

# 43
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
В средновековен френски замък върху кожа пред горяща камина...

# 44
  • в рока
  • Мнения: 1 119
В английско имение,с книга в ръка или играейки карти.Обожавам мрачното дъждовно време.Разбира се за музикален фон-November rain.

Общи условия

Активация на акаунт