У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И - 19

  • 25 238
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 607
Имам вродената способност да забравям филмите, които съм гледала, особено техния край. Rolling Eyes Трябва филмът да е мега-хипер-дупер хубав, че да го запомня. Tired

# 676
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ех, да не бяхме гледали Седем, а? Ееех, да забравяхме филмте, като Бебето, а?

# 677
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Ех, да не бяхме гледали Седем, а? Ееех, да забравяхме филмте, като Бебето, а?
Късно е, белязани сме...урочасани и прокълнати да гледаме рейтинги по-високи от на 7. Tired

# 678
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А такива са рядкост...

# 679
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Да не остана назад и да попревъзнеса "Седем". Ебаси манията беше, гъзария голЕма! Sunglasses Долу-горе по него време, май малко след туй де,  много се кефех и на "Боен клуб" и бяхме много възмутени от други възмутени граждани на излизане от салона, които обсъждахa колко глупав бил и как си изгубили времето. Laughing

# 680
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Пффф, "Боен клуб" е институция! Там и 25-ти кадър може да види човек. Ама кво да обясняваш.

# 681
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Пффф, "Боен клуб" е институция! Там и 25-ти кадър може да види човек. Ама кво да обясняваш.

 Sunglasses

# 682
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
А такива са рядкост...
В тази връзка гледах
The Deep End , и ..не, и Тилда не помогна особено. Наивен. Неадекватни реакции, нереални даже на героите.
Сега видях и да си кажа: За пръв път филма ми хареса повече от книгата. За ''Боен клуб'' иде реч.

# 683
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз май съм го гледала. Живяха близо до едно езеро? Само тва помня. Thinking

# 684
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Гледах Identitet anonym , но странно не мога да намеря линк към него. Или нещо не го изписвам правилно  newsm78, но филма е интересен!

И аз го изгледах днес,хареса ми много!  Simple Smile И докато съм на вълна-скандинавско кино,изтеглих няколко от жанра-Headhunters ,Those Who Kill и False Trail.
 По-късно ще дам отзиви.

# 685
  • Мнения: 48
Гледах "The Bone Collector" и просто нямам какво да кажа - страхотен. Та, като го пуснах и си спомних, че преди време съм го хващал по телевизията и съм гледал първите 20 минути, до сцената с влака. Но защо съм го спрял?  Shocked Колко ли се лежи за такова престъпление?
"Taking Lives" и "Kiss the Girls" ми изглеждат много познати, но покрай поправителния сигурно ще мина и тях. А пък Кейдж... ми немЪ пък. Не ми се гледа.  Crossing Arms

# 686
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Фенче,няма как да не си го хващал.  Laughing Въртят ги често и 3-те филма по тв. Ще лежиш 4ч. и ще гледаш.Тва е наказанието!  Laughing
Ех този Кейдж,бе! Аз си го харесвам,пък.  Crossing Arms Рей Лиота,също ми е любим актьор(като млад беше и симпатяга  Laughing).Много готини трилъри с него съм гледала.  Simple Smile

Гледах Uncovered.Много приятно трилърче.  Simple Smile

Последна редакция: вт, 13 авг 2013, 03:51 от contessa24

# 687
  • Мнения: 87


Снимки  от режисьорската версия на Event Horizon (1997), от които се вижда колко брутален е бил филмът, преди да се намеси голямата ножица на цензурата.

# 688
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А пък Кейдж... ми немЪ пък. Не ми се гледа.  Crossing Arms

Гледай!  Crossing Arms

# 689
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Аз гледах "Плюя на гроба ти" - средна работа, но покрай него се сетих за един дет ме беше много изкефил с Кевин Бейкън, нещо май синът му ли пребиха, не съм много сигурна и той после ги изрина всичките, ма брутално. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт