У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И - 19

  • 25 236
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 10 858
О, тегля! Даже HD качество ще си изтегля, въпреки, че 97 г. ми е странно как ще е заснет така, но ... да видим.
Благодаря Алегра  Heart Eyes

# 706
  • София
  • Мнения: 4 910
О, тегля! Даже HD качество ще си изтегля, въпреки, че 97 г. ми е странно как ще е заснет така, но ... да видим.

Не е заснет така, бъди сигурна. По-скоро е обработван следварително или просто от торент-сайта правят евтина реклама за качеството  Wink .

# 707
  • София
  • Мнения: 10 858
О, тегля! Даже HD качество ще си изтегля, въпреки, че 97 г. ми е странно как ще е заснет така, но ... да видим.

Не е заснет така, бъди сигурна. По-скоро е обработван следварително или просто от торент-сайта правят евтина реклама за качеството  Wink .

Няма как, и аз така си мисля. Така или иначе няма значение, защото не мърда и не се сваля. Пуснах друг торент и той тръгна.
Грях, Стъклената къща и още няколко други филма вече сума ти време ми стоят на 0,0 %  #2gunfire

# 708
  • Мнения: 5
И аз "Грях" го свалям от около седмица.Исках да си го припомня,ама си стоя на свалени 60 процента  и не мърдам Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: X
Момичета,Frailty знаете ли аз откъде го гледах? От VBOX  Mr. Green случайно попаднах на него. Ако не ви се занимава с теглене,гледайте го там.

# 710
  • София
  • Мнения: 10 858
Мерси Алегра  Hug
Ами в крайна сметка става, като няма риба и рака е риба  Mr. Green
Ще почакам да видим дали ще тръгне все някога, но просто движението е умряло преди да е почнало  hahaha

# 711
  • Мнения: X
Е,моля ти се Hug важното е да изгледате филма,защото наистина си заслужава.

# 712
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Сега ще ме карате да преговарям.  hahaha

# 713
  • Мнения: X
Новак в темата съм ,но ми допадна атмосферата тук и реших даопитам да се включа . Последните две седмици гледахме :
After Earth 2013
Byzantium 2012
Iron Man3 2013
Killing season 2013
No strings attached 2011
Oblivion 2013
Pawn shop chronicles 2013
Redemption 2013
The big wedding 2013
The great Gatsby 2013
The Colbert report 2013
The Wolverine 2013
World War Z 2013
Всеки ми хареса с нещо , заглавията много не ги помня , но помня усещането и емоциите ,които са ми оставили..

# 714
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Някой от тях съм си ги набелязала, чакам хубаво качество.  Twisted Evil

# 715
  • Мнения: X
Някой от тях съм си ги набелязала, чакам хубаво качество.  Twisted Evil
Мъжът ми не знам от къде ги изнамира все най- новите и интересни за нас филми с много добро качество ,но ползва много и различни торент сайтове. Е , някои като този с Уил Смит _След земята е май- не беше със супер качество ,но не беше и заснет с камера от киното също Simple Smile
Иначе следим и сериалите Haven 2010 , Supernatural , The Grimms  i Eureka 2006 Simple Smile
Kakто се вижда сме фенове на Стивън Кинг Simple Smile)

# 716
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ох, абе как може да има такъв филм, бе! Piranhaconda  smile3532 smile3532 smile3532

# 717
  • Мнения: 5 892
Аз ще гледам тези вечер "Леденият "  http://www.imdb.com/title/tt1491044/ Peace

# 718
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
И аз тъкмо го изтеглих.

# 719
  • Мнения: 5 892
Засекли сме се някъде из Замунда  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт