Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 97

  • 47 976
  • 745
  •   1
Отговори
# 345
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 346
  • Мнения: 18 549
Зиз  Heart Eyes Joy Joy Joy айде, милички, аз ще се паркирам вече. Лека нощ! Hug

# 347
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зиз  Heart Eyes Joy Joy Joy айде, милички, аз ще се паркирам вече. Лека нощ! Hug
Айде мило Heart Eyes потапяй...само внимавай с перископа. Joy hahaha Joy hahaha
леко с прожекциите, че пожарната тази вечер е заета.  Joy hahaha Joy hahaha Hug

# 348
  • Мнения: 0
Добро утро!  bouquet
Ако е вярно,че деня се познава по сутринта
днес ни очаква един прекрасен ден! Grinning






Хубав и усмихнат  ден! Hug

# 349
  • Мнения: 186
Добро утро, мили момичета, фенки на най-прекрасния сериал /за мен/! Hug
Кикито , със сигурност ще е прекрасен ден !
Обичам числото 9 !
Знам, че за теб ще е специален ден !
От сърце ти желая вълшебството, което очакваш, да се сбъдне !
May The Force Be With You !


Момичета /Дидка, Софи, Кампанулка, Тинтириу или или, Лор и всички, които съм пропуснала/, където и да сте, знайте, че ви чакаме тук в темата.
Има още толкова много за споделяне. Hug



# 350
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Добър ден дами.
При мен е някаква невероятна жега явно се опитва да ме подготви за БГ и реших да дам да ми измият колата ама не как а ето така...


Скрит текст:

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 76
Здравейте  byeЛеле ,къде сте момичета,някъде на сянка с коктейл в ръка и хубава книга надявам се!

Аз за съжаление съм на тръстиката,ама няма как Mr. GreenСкучно е без вас ... smile3507

# 352
  • Мнения: 5 267
Добър ден дами.
При мен е някаква невероятна жега явно се опитва да ме подготви за БГ и реших да дам да ми измият колата ама не как а ето така...


Скрит текст:
PeaceСмело и безотговорно заявявам,че и моята кола иска такава автомивка.... #Crazy #Crazy #Crazy     И другото което искам да споделя е натрапчивото ми усещане,че нашият любим филм не е свършил... newsm78 Някакси имам нужда от още 1 сезон....  PeaceСамо при мен ли е така.... newsm78 newsm78 newsm78

# 353
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Добър ден дами.
При мен е някаква невероятна жега явно се опитва да ме подготви за БГ и реших да дам да ми измият колата ама не как а ето така...


Скрит текст:
PeaceСмело и безотговорно заявявам,че и моята кола иска такава автомивка.... #Crazy #Crazy #Crazy     И другото което искам да споделя е натрапчивото ми усещане,че нашият любим филм не е свършил... newsm78 Някакси имам нужда от още 1 сезон....  PeaceСамо при мен ли е така.... newsm78 newsm78 newsm78


И на мен ми се гледа още ...  Peace

# 354
  • Мнения: 3 371






Последна редакция: вт, 09 юли 2013, 13:18 от gospojata

# 355
# 356
# 357
  • Мнения: 186
Ох, момичета, и на мен ми се гледа още...
Този филм ми носеше много хубава емоция...
Имаше партенка в англ. форум, защото много фенове искат още, че Едже и Мелек са обещали само още една серия, в която да изяснят неизяснените съдби на героите, но явно е партенка, желание на някой фен...

Поне някоя телевизия да го купи, ще бъде жалко да не го излъчат , поне по Диема Фемили, нямам надежда за по.добро представяне. Еуфорията от т. сериали заглъхва...


# 358
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 359
  • Мнения: 186
Мерси за кафето , Лудостче   bouquet
Отивам сега и реално да си взема едно.
Изгледах чак сега на работата, понеже съм сама, последните 15 минути от филма.
Не знам , но така ме е стегнало гърлото...
Краят е този, който желаех, но повече го няма филма...
Много силно го осъзнах сега със заминаването на Кузей и Джемре.
Така сладко Кузей й казва Джемреееее, и току вижте наистина я изхвърлил от колата като плаче.
Но това момиче така предава чувствата си , че и мен разплака на сбогуване.
Много , много си я обичам Йойку...

Общи условия

Активация на акаунт