Отговори
# 660
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Да кажа и изчезвам не малко ми доста се разочарова ако питате мен Joy Joy
Ти си от снайперистите,ще ни пазиш гърбовете от абли разни,да не ни изскочат в засада Joy Joy

# 661
  • Мнения: 1 117
 Heart Eyes


И аз се отправям към леглото. Лека нощ.  newsm46

# 662
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 113
А, така! Въоръжени ви искам! Joy

Ох, нали сте на ясно, че за да съществуват някои кадри Ча гледа влюбено не нещо друго, а камерата!  hahaha

# 663
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
И аз я виждам за първи път. Peace

Днес следобед гледах "Един прекрасен ден" с Джордж Клуни и Мишел Пфайфър. Еми, не вярвам някой да се съмнява в класата на двамата, филмът е прекрасен, играта им е на ниво, ама ... няма химия! Просто и дума не може да става за сравнение с това, което сътвориха Фемир! Crazy

Габи, точно така стояха нещата! Даже Ферито, като че ли малко се разочарова.



Аха, някак в това "Емир!", което каза, все едно му каза "Но защо, Емир? Не излизай!".

# 664
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
А, така! Въоръжени ви искам! Joy

Ох, нали сте на ясно, че за да съществуват някои кадри Ча гледа влюбено не нещо друго, а камерата!  hahaha
Хади сега камерата гледал,те холивудските актьори що не я гледат така камерата.Значи ако бяха изиграли филм в Америката,по този начин тия двамата,не знам колко оскара щяха да вземат  Peace
И един Мико за разкош

# 665
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
А, така! Въоръжени ви искам! Joy

Ох, нали сте на ясно, че за да съществуват някои кадри Ча гледа влюбено не нещо друго, а камерата!  hahaha

Е така е, то иначе как ще му снимат очото Joy Joy
Ама с едното очо гледа Хазал, а с другото камерата, за да може да черпи любов от Хазал и да гледа влюбено камерата Laughing

# 666
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
А, така! Въоръжени ви искам! Joy

Ох, нали сте на ясно, че за да съществуват някои кадри Ча гледа влюбено не нещо друго, а камерата!  hahaha
Хади сега камерата гледал,те холивудските актьори що не я гледат така камерата.Значи ако бяха изиграли филм в Америката,по този начин тия двамата,не знам колко оскара щяха да вземат Peace
И един Мико за разкош
Скрит текст:


Най-малко за главна мъжка и главна женска роли, както и за виновници за Фемирската/Хазатайската побърквация на бая народ, който сега е у диспансера ни Joy Joy Peace

За Мико   love001 Ама и за клипа с наште муцунки  love001

# 667
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 113
Уууу, чудничко! Веднага си го свалих това клипче. Ама пусти му Мико, няма слаб текст бе! Crazy

...
Ама с едното очо гледа Хазал, а с другото камерата, за да може да черпи любов от Хазал и да гледа влюбено камерата Laughing

Уби ме!  Joy  Пък тя през това време цъка смс-и.  Mr. Green

Майтапът на страна, Ренката я няма, дали да не се позапрем малко?!

# 668
  • Мнения: 2 787
По тоя аптал няма да се уморя да стрелям, аз преди няколко теми и други орУжия му бях приготвила,  всичко е в бойна готовност, имам подкрепата и от други градове и държави:2gunfire:
Профи, добре помня поста ти за приказката, подкрепих те с 2 ръце, ама аз все ще си я искам, нали знаеш мечтите са безплатни,  Hug
Лека и кпокойна ФЕмирска нощ, и сладки сънища и от мен

# 669
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
уф, бе...спираха тока сто пъти, бурята мина и замина уж, пък ток - йок....не мога да се напамуча и да ми се доспи начи.. Ко спорите? Няма Хазатай  Mr. Green не се е родил , споко  Whistling  Да ма трепете със зарзават, няма ,няма и няма..пък....  Joy Виж за Фемир съм с две ръце. Добри бяха Ча и Ха, свършиха си работата перфектно, за това спор няма!

# 670
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
По тоя аптал няма да се уморя да стрелям, аз преди няколко теми и други орУжия му бях приготвила,  всичко е в бойна готовност, имам подкрепата и от други градове и държави:2gunfire:
Профи, добре помня поста ти за приказката, подкрепих те с 2 ръце, ама аз все ще си я искам, нали знаеш мечтите са безплатни,  Hug
Лека и кпокойна ФЕмирска нощ, и сладки сънища и от мен

Джейн, и аз си искам приказката с хубав край Heart Eyes
Лека и спокойна Hug

# 671
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
уф, бе...спираха тока сто пъти, бурята мина и замина уж, пък ток - йок....не мога да се напамуча и да ми се доспи начи.. Ко спорите? Няма Хазатай  Mr. Green не се е родил , споко  Whistling  Да ма трепете със зарзават, няма ,няма и няма..пък....  Joy Виж за Фемир съм с две ръце. Добри бяха Ча и Ха, свършиха си работата перфектно, за това спор няма!

Е, хубу де, няма Хазатай, има Чагизал  smile3533
Икси Hug Peace

# 672
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 113
ИКСИ,  Naughty ти сега кво? Искаш да обърнем оружията срещу тебе ли? Като намеря емотикон с ръце на кръста, ей тука шъ го турна.

# 673
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Уууу, чудничко! Веднага си го свалих това клипче. Ама пусти му Мико, няма слаб текст бе! Crazy

...
Ама с едното очо гледа Хазал, а с другото камерата, за да може да черпи любов от Хазал и да гледа влюбено камерата Laughing

Уби ме!  Joy  Пък тя през това време цъка смс-и.  Mr. Green

Майтапът на страна, Ренката я няма, дали да не се позапрем малко?!

Представяш ли си, значи, ква любов е това, дори и смс-и както си цъка, успява да му влее любов #Crazy

Ох, хайди, да ходя да си взимам хапчетата, май newsm78
Да си мерна хубавите ми муцунки преди заспиване Heart Eyes

Лека нощ от мен Hug

# 674
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 113
В знак на протест отивам да видя Чагизал какви ги творят в ня`къв филм. Mr. Green Може да сте го чували? АФК. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт