Отговори
# 690
  • Мнения: 34
Гюнайдън къзлар Wink Wink Wink Winkстрахотна закусчица и кафенца на страхотни местенца Winkегати римата
Гледам не сте били много буйни тая нощ  Blush
Днес ще ви надничам от време на време  Hug

                                                                      







всички ви    love001  love001  love001  love001  love001

# 691
  • Мнения: 141


Ренка, Hug Heart Eyes Снежи, Hug Heart Eyes Ирка, Hug Heart Eyes Звезде, Hug Heart EyesРомантичка,  Hug  bouquet Рилаксче, Hug  bouquet

Джейн, Hug Heart Eyes

Профи, Hug Heart Eyes преди самото започване на конкурсите за красота кандидат-миските живеят повече от месец в елитни хотели. Естествено, че семействата им не са там. Развратът е уникален. Предварително е ясно кои са фаворитките.
Ако бях много млада, сигурно бих се вързала,че Ча е много скромен и срамежлив и не знае как да се държи с жените.
Няма как да не се занимава с абли, защото колкото и да е европеизиран Истамбул, останалата част от страната е с анадолско мислене и традиции, та дори и голяма част от живеещите в Истамбул. Никое свястно момиче от добро семейство не би се съгласило на секс без обвързване, с изключение на дамите от артистичните среди, а и те доста внимават, за да не останат неомъжени. Ахуто затова е взела този тулуп.
И не е задължително, когато младите много се обичат веднага да скокнат в леглото и да правят секс.
Могат само да се гушкат известно време и пак да им е хубаво. А мъжът, колкото и голям женкар да е, ако е истински влюбен, изчаква, колкото е необходимо,без да му тежи.

Габи, Hug Heart Eyes снощи мартинито ти е изпито от комшиите.

Жана, Hug Heart Eyes и аз от няколко дни имам проблеми с нета.

Последна редакция: нд, 07 юли 2013, 11:22 от MrsPetrova

# 692
  • Мнения: 11 820
„Ако си способен да видиш красотата, това е само, защото носиш прекрасното вътре в себе си. Светът е като огледало, в което всеки вижда собственото си отражение.”
 

# 693
# 694
  • Мнения: 16 938
Здравейте момичета. Hug
Извинете че не се включвах вчера но бях на гости и на маса и не можах да се докопам до лаптоп дано ме извините.Много хубави снимки,клипове и всичко което е от вас момичета е готино.

# 695
# 696
  • Мнения: 18 785
оххх като видя на Габчето аватара и ми става едно мило като ги гледам  Praynig много са сладки Емко се вихри а Фери гледа като жално коте  Wink

# 697
# 698
# 699
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Хайде ставайте поспаланки  Hug Hug Hug
Прекрасно ФЕмирско кафе, Heart Eyesа здравейте. bye
Откога е този туит на Хазал,  newsm78защото като влезнах в профила й и видях, че не е писала от 29 Юни?!

# 700
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Zhana Georgieva,  Hug колажчетата са много красиви...  bouquet

Петрова, Hug  bouquet

Релаксче, Hug  bouquet

Галя, Hug Наде, Hug

Гледам повечето са се прехвърлили в новата тема, но за да не остане тази неизписана да си постна какво ми душа иска... Joy

 Чаги пита: - Красив съм, нали? Joy



И Хазатай естествено... Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 107

Феновете искат да гледат Хазал и Къванч отново заедно.


И аз,и аз,и аз искам да ги видя отново заедно  bowuu

# 702
  • Мнения: 1 117
Здравейте, момичета.  Hug

Благодаря за всички кафенца, закуски и ФЕмирски красоти.   bouquet

Гледам, че вече сте се преместили в другата тема, но нека първо изпишем тази и тогава да се местим.  Laughing

Хазал с Биркан Соколлу-предполагаемия Сет, но няма да стане тази работа. Mr. Green

# 703
  • Мнения: 1 117
Не го оставя този телефон, с кой ли си пише?!  newsm78 Mr. Green

# 704
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Райче Hug и аз съм тук,ей сега ще я запълня темата Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт