ЯНУАРче лази и бърбори, с морков и картоф се бори - 4

  • 43 583
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 782
Благодаря ви, момичета!!!  Hug

И понеже нали вече е на цели 6м, моето диване реши, че е крайно време да падне днес от спалнята... Сакън, да не остане по-назад от другите  Mr. Green За щастие за 1-2мин. ѝ мина рева и уплахата, хапна си и доволно взе да говори и пее  Laughing А аз се състарих с 10 години  hahaha
Стели, радвам се, че нищо ви няма! Ужасно е това падане, най-вече за майката  Joy И ние вчера се изтърсихме за първи път от дивана и как не ревнах и аз заедно с Косара не знам  Crazy
А баща й щях да го пречукам, уж я гледаше!  #Cussing out

# 46
  • Мнения: 27
И ние преди два, три дена имахме близка среща със земята Simple Smile , но не бих казала, че се стреснах кой знае колко. Но всяка майка по различен начин ги преживява тези емоции. Само се надявам да не му стане навик. Иначе ние вече правим опити да седим сами (разбира се подпрени с няколко възглавници). Казваме вече ма ма, ба ба, та та, но абсолютно несъзнателно Wink
И така лека вечер.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Здравейте,

Аз за бързо само да кажа - супер яките бебета са тука, честно! Добре дошъл на Ники, той като типичен мъж е вкарал загадъчен поглед Simple Smile Стеле, дъщеря ти има много приятно и чаровно излъчване. Ще бъде трудно да й откаже нещо човек, но да му мисли баща й  Wink

Симеон оня ден се обърна най-накрая от корем по гръб! То уж по-лесното от двете, пък зор виждаше до сега. Отделно започна да вкарва съгласната Б и сега сме на абу-бу и буаааа, направо се разтопявам от кеф като го слушам. А, и го забелязах, че като е по корем, вече си придърпва играчка и тази поза си играе едно известно време, без да кльофне  Grinning А като му се доспи, започна да си чеше главата и да си мачка ушите, вместо да си търка очичките, както преди.
И дето се разправяхме наскоро, за това, че като сучат си протягат ръчичките и хващат нос и тн...Симеон дере! Както драска по повивалници, маси, гимнастики и тн, така зверски ме надра днес, а не са му големи ноктите, просто няма как до дъно толкова да ги отрежа...ужас е. Принудих се да си покрия деколтето с един тензух за да мачка него, ама мн горещо стана. Утре смятам да пробвам да си сложа един гердан с дървени топчета, да се занимава с него.

Тука аверките с по-големички бебоци ми викат "Ще видиш, тоя скок на разтежа в 6-ти месец е много ярък. Една сутрин ще се събуди и вече няма да е същото дете!". Викам си въххххх, какво ли ще се случи...сега тръпна  Laughing

Аз уж за бързооо, па то станА 100 реда Simple Smile

Лека нощ!  smile3531

# 48
  • Мнения: 27
А като си придърпва играчките, прави ли опити да пълзи? Нашия много смешно си надига дупето, но до там горкия. Иначе като червей може да се приплъзва. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 107
А като си придърпва играчките, прави ли опити да пълзи? Нашия много смешно си надига дупето, но до там горкия. Иначе като червей може да се приплъзва. Simple Smile
И Ивони така подига дупе, върти се като часовникова стрелка и се обръща от корем на гръб и обратното, като по този начин се придвижва по леглото. И естествено онзи ден падна. Май тея дни са били дни на падане на януарчетата. Слава Богу, че не са се ударили сериозно Praynig
Аз уж изтръпнала от първото, ама пак се разтреперих от ужас и страх.

# 50
  • Мнения: 27
Разбира се разтреперването си го имаше, но само като си помисля, че това ме чака, гледам да ги приемам хладнокръвно нещата... Simple Smile

# 51
  • Мнения: 27
А аз иначе може ли да помоля да бъда добавена в списъка с родените малчогани.... Само кажете какво информация ви трябва... Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 107
Ами кога си родила, името на мъника и евентуално мерките при раждане.

По-рано бях доста стриктна, следях новопоявили се, зписвах ги на първа страница. Но сега е лято - работа, разходки, домашни задължения + две пикли, и времето ми е кът, по набързо преглеждам темата.

Май си личи, че последните дни имах малка "отпуска", а? А и времето е едно такова -всеки ден прегърмява и вали.

# 53
  • Мнения: 496
Привет-мривет!

Гледам, че падат вашите бебоци тези дни, та за да не останем по-назад, да се включим и ние при тупналите на земята. Преди няколко вечери и Митачето се изгърмя от спалнята на земята, но всичко мина бързо, аз имам опит с каката и не съм се стреснала кой знае колко. С нея бях по-уплашена. Simple Smile Но всичко това иде да каже, че е време вече да се обезопасяваме много сериозно.  Wink

Митака също има проблем с шишетата, опитвам се с тях да му пробутвам вода, но за момента абсолютно безуспешно. Полива се с тази вода,става целия мокър, но в устата - нищо... Положението със захранването ни още е в някаква такава нулева фаза, защото с такъв зор пробутвам 30-40 гр, че направо ми се отщява всичко. Да не говорим за тоталната мизерия, която става около нас, че и той, и аз естествено.  Mr. Green

Мерки според прегледа от миналата седмица - 7940гр, 67см. Класическо кюфте.

По повод на споровете, аз ги считам за нормални, нека всеки се чувства свободен да изразява себе си, както намери за добре. Във форумите тези неща са неизбежни...  Wink

Кости, благодаря отново за прекрасната тема, ти си супер просто!   bouquet

# 54
  • Мнения: 27
Kosty, малкия се роди на 5.01.2013, кръстихме го Крум. Беше 52 см и 4,200 кг. Благодаря.

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 11:57 от Pina Colada

# 55
  • Мнения: 12
     Здравейте момичета  Hug,
искам да ви попитам нещо ,че ми е любопитно ...ние когато ходихме да ни вземат кръв (за профилактиката) въпреки направлението ,ме таксуваха 2 лева,не че съм заради 2 лева ...ама искам да знам дали по закон е така,да се заплаща и при децата...или просто лаборантката е решила да се почерпи ...
   Да ви се похваля, днес за първи път баткото успя да преспи малкия  ...сложил му бибата ,залюлял го и след малко ме викна да ми покаже резултата .
   Кости заглавието е доста подходящо за момента,ние едвам  успяваме да се преборим с пюретата, само веднъж до сега е изял 50 мл . от картоф,иначе сме под това количество.
   От последната консултация сме 7.900кг/67см , остана другия месец ваксината за 7 месец и после почивка .
 

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 12:08 от petiu6a

# 56
  • Мнения: 74
Петюша , по принцип 2-то лева е клиентска такса , ама все си мисля че децата бяха освободени от нея  newsm78

# 57
  • Мнения: 0
Момчиета, вашите бебчета подгъват ли си ушите докато спят? Емил си ги подгъва и ме подлудява-по цяла нощ се занимавам да му ги оправям и слухтя дали ще се завърти и ще се наложи моята намеса пак... ooooh!
Ние в петък сме за кръв и урина и ще споделя дали са ме глобили и мен 2 лв Simple Smile

# 58
  • Мнения: 83
Момчиета, вашите бебчета подгъват ли си ушите докато спят? Емил си ги подгъва и ме подлудява-по цяла нощ се занимавам да му ги оправям и слухтя дали ще се завърти и ще се наложи моята намеса пак... ooooh!

Мартин по същия начин си подгъва ушите като спи и понеже съм си вкарала параноята, че е с щтръкнали уши му слагам лента като спи...не че има файда от нея, но поне за мое успокоение.


Може ли и аз да се запиша за първата страничка  Simple Smile  Мартин е роден секцио по спешност на 30.01. с мерки 3490 гр., 51 м. Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 13:22 от muratto

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Аз мисля, че тези 2 лева са редовни и не ви лъжат. Те не са като потребителската такса от 2.90лв при ДжП. Те са за лабораторията. Вземат се и от бременни, когато се ходи за нормалните там изследвания. Някой друг ако знае повече, да се включи...

Общи условия

Активация на акаунт