Черешката на тортата - 4 сезон - 3 тема

  • 40 492
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 338
Как на моменти, тя не спира, цяло чудо ще е ако я видим в по-естествена човешка форма, явно обаче самата тя се е изгубила в актьорското си амлоа ...

# 721
  • Мнения: 11 581
И аз гледам.
Леко дразнеща ми е Латинка с това приповдигнато настроение. Имам чувството, че в ежедневието си не е такава, но за пред камерата "дава всичко от себе си".  Rolling Eyes  

# 722
  • Испания
  • Мнения: 37 503
МанДЖев е по-зле и от Къци Вапцаров.  ooooh!

# 723
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 903
Аз познавам хора като Латинка, от тях струи толкова енергия....Изненадващо, че са хора от тази възрастова група и че са много ерудинари ( контакта с тях ме зарежда неимоверно).

# 724
  • Мнения: 6 604
Аз познавам хора като Латинка, от тях струи толкова енергия....Изненадващо, че са хора от тази възрастова група и че са много ерудинари ( контакта с тях ме зарежда неимоверно).
Мен пък ме заболя главата да я слушам. И не ми е интересна. Crossing Arms

# 725
  • Мнения: 1 266
Емоционална, естествена, весела и център на компанията си е Латинка.По-скоро и в ролите е себе си.Вкусно изглежда менюто.

# 726
  • Мнения: 11 581
Сигурно и Здравка от партера я чу като се разпя.  Mr. Green

# 727
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 903
И какво лошо има в това  newsm78 Жената се чувства щастлива.

Merida , лесно е, изключваш телевизора и си решаваш проблема.

# 728
  • София
  • Мнения: 15 498
  Трудно се издържа, тя не е естествена, тя не спира да играе.Другите се чудят накъде да погледнат.Аз почти не пуснах звука.

# 729
  • София
  • Мнения: 64
Сигурно и Здравка от партера я чу като се разпя.  Mr. Green

Ако ми беше съседка, щях да се изнеса, честно. Не знам дали е вкусно, освен Люси никой не се докосва до храната. Масата може да е хубава, но като ги гледам двамцата на диванчето как замятат ръце нагоре към чиниите ме заболяват моите ръце.
Нека си е позитивна, ама все пак са й на гости не на представление.

# 730
  • София
  • Мнения: 7 972
Тия па ако не са праили две обикновени и една генерална генерална репетиция - па на. Как па мъжът ѝ пропя в точния момент и на точното място бе.

# 731
  • Мнения: 3 958
И мен ме дразни много преиграването на Латинка. Никога не съм я харесвала. На 15 минута смених канала.
И все пак колко точки и дадоха Grinning

# 732
  • Мнения: 11 607
Признавам си, че предпочитам вечер с подобно пеене, отколкото разговори разни за секс и пр.

Последна редакция: пн, 22 юли 2013, 21:03 от Мама Цоцоланка

# 733
  • Мнения: 11 581
И какво лошо има в това  newsm78 Жената се чувства щастлива.

Merida , лесно е, изключваш телевизора и си решаваш проблема.
Разбира се, че няма нищо лошо стига наистина да е от щастие.  Peace
Не знам защо, но на мен ми се струва, че се държи по този начин защото това се очаква от нея.
Всъщност някой от тук пишещите познава ли я лично?

# 734
  • София
  • Мнения: 15 498
  И тези са се наговорили.

Общи условия

Активация на акаунт