Ейвън - нова тема ІІ

  • 14 528
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Чудя се обаче дали мога с дневния да се мажа и около очите, нали е със сленцезащитен фактор, нямат околоочен с такава защита..Какво ще кажете?
Аз знам, че не трябва, но все пак се мажа по цялото лице с дневния крем. Отчасти от чист мързел, отчасти заради фактора.

# 256
  • Мнения: 5 577
ПОдариха ми новия каталог.  Sunglasses (хиляди благодарности на Доминика за което   bouquet)

Сега ще разгледам, ще харесам, ще видя вашето мнение за продукта и ще поръчвам за 8 Март.  Peace

# 257
Някой виждал ли е на "Живо" колието от стр.106 "Treasures", че съм му хвърлила око,но е много скъпо и не знам дали си заслужава.И ако си го поръчам и не ми хареса,може ли да го върна.Иначе си взех гривната от стр.106 и ми харесва.

# 258
  • Мнения: 5 577
Момичета - лосиона за 4.90 лв от стр 78 и този за 3.90 лв от стр. 128 не са ли еднакви?

# 259
  • Мнения: 1 798
Чудя се обаче дали мога с дневния да се мажа и около очите, нали е със сленцезащитен фактор, нямат околоочен с такава защита..Какво ще кажете?
Аз знам, че не трябва, но все пак се мажа по цялото лице с дневния крем. Отчасти от чист мързел, отчасти заради фактора.
Добре, защо не може , ами Ейвън нямат околоочен със слънцезащита?!?Лошо ли е ако се мажеш около очите с дневния?

# 260
  • Мнения: 2 922
Да, наистина са еднакви  Mr. Green

# 261
  • Мнения: 36 043
а защо махат серията с водорасли на Планет Спа? Ще има нещо ново ли? издайте малко тайни от "кухнята' Simple Smile

# 262
  • София
  • Мнения: 1 626
И защо го няма маслото за коса Тайните на Индия! Наканих се аз да го взема и те го скриха. Дали ще пуснат пак?  newsm78

# 263
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Някой виждал ли е на "Живо" колието от стр.106 "Treasures", че съм му хвърлила око,но е много скъпо и не знам дали си заслужава.И ако си го поръчам и не ми хареса,може ли да го върна.Иначе си взех гривната от стр.106 и ми харесва.

Виждала съм колието, моя колежка си го поръча и си го носи.Не е лошо и стои добре, стига да си  подходящо облечена. Тя го носи с пръстена, а сега си поръча и обиците, които в каталог 04 са над него/9,90 лв./. Аз лично не бих си го поръчала, защото не е в мой стил, но нали сега тези неща излизат на мода и много се носят.... Simple Smile

# 264
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета - лосиона за 4.90 лв от стр 78 и този за 3.90 лв от стр. 128 не са ли еднакви?

Еднакви са разбира се но в различни опаковки., като този от 128 стр. е от Коледния каталог и ако решиш да си поръчаш него, защото е по-ефтин Wink има вероятност дане дойде изобщо, защото е до изчерпване на количествата...[/i]

# 265
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
а защо махат серията с водорасли на Планет Спа? Ще има нещо ново ли? издайте малко тайни от "кухнята' Simple Smile

Сега прегледах панорамата,но няма нищо нова от тази серия за следващия път.И аз се чудя защо ги спират,много са хубави.
Цитат на: Вергилия

link=topic=72742.msg1330481#msg1330481 date=1140259172
Момичета - лосиона за 4.90 лв от стр 78 и този за 3.90 лв от стр. 128 не са ли еднакви?

Еднакви са,но този от стр.128 е със стара опаковка и сигурно имат бройки за изчистване,затова е по-евтин.
Чудя се обаче дали мога с дневния да се мажа и около очите, нали е със сленцезащитен фактор, нямат околоочен с такава защита..Какво ще кажете?

Не е желателно,защото крема за очи е "по-лек" от този лице,а там кожата е по-нежна.Може да се ползва понякога инцидентно(ако ти е свършил околоочния),но не е подходящ за ежедневна употреба около очите.

# 266
  • София
  • Мнения: 10 325
Давам отчет за сенките  Mr. Green
Сините са прекрасен светло син цвят, моного ми хареса и от тях ще си взема.
Биси, зелените са точно като на картинката жълто-зелени... замислих се че колкото и да са хубави като цвят, няма на какво да ги сложа...

# 267
  • Мнения: 5 713
Моми4ета, 4удя се между 4-ри продукта от серията Naturals /144-145стр /.
Почистващ кремообразен гел с чаено дърво и грейпфурт или този дето е 2 в 1?
Изобщо това 2 в 1 сполучливо ли е или да взема отделно гел и отделно тоник с праскова и бадемово мляко?
Благодаря предварително.   bouquet

# 268
  • Мнения: 1 645
Аз съм за поотделно Peace

# 269
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Защо днес никой не е писал нищо в темата.... Аз какво ще чета? newsm78 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт