ФЕВРУАРИ е далече, но те чакаме с трепет мъничко човече ! Тема 2 !

  • 22 898
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Аз знам, че не трябва да се киснем в много горещи вани и сауни. За душа не знам, а аз си се къпя с откровено вряла вода (особено както е зима тука, си е голям кеф под врялата вода).   Embarassed bouquet

# 661
  • Мнения: 398
Злати точно така е с охлаждането. Не напразно в горещите климатични условия хората пият и чай, за да изравнят външната температура с вътрешната. Simple Smile

# 662
  • Мнения: 17
леле благодаря ти ДжиДжи, спирам с горещите душове, буквално по 30 мин с гореща вода се къпя ooooh!

# 663
  • Мнения: 5
Аз като прокървих първия път беше непосредствено след един такъв много горещ душ. Не знам дали има нещо общо, по скоро си го обяснявам с това, че пътувахме много с колата този ден. Но от тогава за всеки случай ползвам по-хладка вода.

# 664
  • Мнения: 17
Значи вече със хладни душчета мами  bath

# 665
  • Мнения: 21
Здравейте Simple Smile Сега се обадих за час за лекаря и в сряда ще ми направи изследвания за пръв път.
Иначе относно гаденето слава Богу поне това нямам, не ми се гади, даже напротив, имам си много голям апетит и само се тъпча, но ще трябва да понамаля малко, че не искам да стана 100 кила Simple Smile
За високото кръвно помага вода със захар на момента, лъжица оцет, лимони и банани, аз така се оправях като имах този проблем преди. Водата със захар става и при ниско ипри високо, нормализира се кръвното, затова го предпочитам.
Ами това е от мен за сега, пожелавам ви приятен и усмихнат ден Simple Smile

# 666
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!
Моето съкровище спи и аз влизам да се разпиша.Ей, що ого написах-разрева се.
Такааа, да си допиша все пак.
За толите душове- аз знам, 4е не се препоръчват за бременни, защото разширяват вените.
И аз искам да се присъединя към групичката във фейса.

# 667
  • Мнения: 409
С предната ми бременност ме караха да взимам горещи душове за да предизвикам раждане след като ми дойде термина,а не раждах,а бебето беше станало над 4кг.

# 668
  • Мнения: 172
Аз понеже преносих 7 дни (така практикуваха  в Шейново тогава да чакат 7 дни ) и да видите килими тупах,пердета перях ,качвах се по стълбите всеки път- не и не...не искаше да излиза...

# 669
  • Мнения: 6
Здравейте момичета Simple Smile

На видеозон ме гледаха 3 пъти досега ,следващия преглед ми е на  26.08 ЖК и на 27 видеозон.
Предната бременност пак ме гледаше всеки месец ,безплатно и допълнително 4 пъти ходех на 3 и 4 Д за мое успокоение,любопитсво .
В 12-13 сед.и 15-17 задължително 3-4 Д.

# 670
  • Мнения: 19
Сещам се за една мама с подона история.Когато ме приемаха в болницата много ме болеше коремчето а една мама подскачаше в коридора да излиза бебето...но то инат когато ме изписваха след 4 дни тя тогава роди, беше много забавна  #Milti #Milti

# 671
  • Мнения: 17
хахаха Деси, признавам си разсмя ме. Аз пък се сетих за обратен случай - идва лекаря и ѝ казва" хайде ще раждаш", а тя му вика "ааа не докторе, още не, утре утре" Grinning

# 672
  • Мнения: 2
добър ден на всички)  bouquet
За душове и вани- не в гореща вода! не в ледена! в нормална вода !
за кафе- спирайте да пиете кафе. на бремени вредно да пие ме кафета.

за Окръжна болница- там само 1 доктор, който води женска консултация. на втория етаж 25 кабинет. от понеделник излиза отпуска

# 673
  • Мнения: 13
 Момичета, не мисля че топлата вода под душа, би навредила с нещо, ако има нещо да става то ще стане с каквото и да се къпем. Леле, на колко от вас са им казали пола, честито май до сега повече момиченца се знаят Simple Smile. Аз мисля тук в Стз, да си запазвам час за 3д, за фетална морфология,  в 12-та седмица. Този път ще правя и Бхс, пак тогава Simple Smile

# 674
  • Мнения: 2
  Леле, на колко от вас са им казали пола, честито май до сега повече момиченца се знаят Simple Smile.

 Shocked  на колко казаха?? нали сме още малки за да се види пола?? или ?? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт