„Съла”/ Sila /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 5

  • 142 554
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Мар-мил,

Връщай лентата назад, в еп.22 на Ръфкъ трябваше да му търсят изгора, защото имаше любовни вълнения

Да в 22 епизод е.



Последна редакция: ср, 17 юли 2013, 23:13 от vania_e

# 76
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Чудя се да седна ли до него или да отивам да лягам.

# 77
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 78
  • Мнения: 162
Цитат
Чудя се да седна ли до него или да отивам да лягам.

Честно казано Ваня, аз при такава дилема, бих избрала първата Joy Joy

За сладка раздумка и за чаша кола де  hahaha hahaha

# 79
  • Мнения: 162
 
eva6516, Първият ден на света Кн.1 от Империята
Автор:  Беязът Акман
  е вече в ръцете ми.


Ще споделя мнението си след няколко дни.

# 80
  • Разград
  • Мнения: 8 243
“Fatih” Dizisi Provalara Başladı
Fatih Sultan Mehmed'in hayatını anlatacak olan "Fatih" dizisi için oyuncular kamera karşısına geçti.



Yapımcılığını MEDYAPIM'ın, yönetmenliğini de Merve Girgin'in üstlendiği, Kanal D'nin yeni dizisi "Fatih"in oyuncuları provalara başladı. Osmanlı'nın "beylikten" "imparatorluğa" geçişini konu alan dizinin oyuncu kadrosunda,  Mehmet Akif Alakurt ( Fatih Sultan Mehmed), Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Hande Soral, Birkan Sokullu, Seda Akman, Salih Bademci ve Androjen Model Andrej Pejic yer alıyor. "Fatih" yeni sezonda Kanal D'de yayınlanacak

http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=217641

Започнали са пробните снимки за сериала./ другото се повтаря като информация/

Последна редакция: чт, 18 юли 2013, 14:44 от vania_e

# 81
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 82
  • Мнения: 76
Изгледала съм вече 52 епизода от сериала - голям маратон направих пак. Очите ми подпухнали и съня ми е по няколко часа, но докато не го изгледам няма да се откажа. Героите играят страхотно, само Боран ми е малко в повече сериозен.....

# 83
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 84
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 85
  • Мнения: 76
Как пък все сценаристите го измислят да има сцени под душа- нищо му няма на момчето, но в тези жеги може да нечие сърце да не издържи  Rolling Eyes

# 86
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 87
  • Мнения: 106
Дано феновете в Турция пратят спешно нота  до  госпожа Мерве ,Фатих да бъде подстриган и обръснат както подобава на един 21 годишен младеж!!!
--------------

В Съла ме впечатли още една жена, за която трябва да споделя с Вас ,колкото и да сме малко
И тази жена е … Джерен
Джерен е от онези жени, които на пръв поглед не блестят с някаква външна красота, но опознаеш ли ги и ако са като Джерен, стават най-красивите
Говоря за вътрешната красота на един човек, която на пръв поглед е невидима, но с общуването така заблестява…
Джерен направи добър един човек
И това е Дилавер…
Когато разбра, че Дилавер може да има нещо общо с преследването на Съла, Джерен веднага го отряза, и му каза , че с такъв човек не иска да има нищо общо
И … Дилавер  изведнъж поиска да стане добър в нейните очи,започна да се замисля какво прави
Докато преди следваше брат си Джихан във всичките му лошотии,след като се влюби в Джерен, Дилавер започна да се променя
Не че беше лош съвсем по начало, с Уму той постъпи като джентълмен
Много сладко ухажваше Джерен
След една вечеря с нея как плахо каза ,като я изпращаше, че му се пие кафе…, но тя го отряза и му каза да се отбие на ъгъла да си го изпие в близкото кафене
Накрая спечели сърцето и.../...Гаспожо адвокат, цял ден ме мъчиш, ако не искаш да останеш млада вдовица кажи ми ???
Добре, ще ти кажа, не искам сама  да отгледам нашето дете .../

# 88
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 89
  • Мнения: 2 492
Как пък все сценаристите го измислят да има сцени под душа- нищо му няма на момчето, но в тези жеги може да нечие сърце да не издържи  Rolling Eyes
rotfImbo rotfImao rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт