отслабване с 8-9 кг. за 10 дни

  • 74 408
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
Здравейте момичета,
В събота намерих една диета, която започнах в неделя и днес като се премерих установих - 1.8 кг. Мисля че ефектът е повече от добър, поради което реших да я споделя с вас. Ето и самата диета:
1 и 6 ден - 2 кофички кисело мляко
2 и 7 ден - зеленчуци на корем
3 и 8 ден - 5 варени картофа
4 и 9 ден - 5 твърдо сварени яйца
5 и 10 ден- 800 гр. варено (без сол) пилешко или телешко месо
Надявам се в края на 10-тия ден наистина да съм с 8-9 г. по-лека. Началото е обещаващо, пък ще видим какво ще се получи.

# 1
  • Мнения: 1 280
Това е монодиета, иди при мацките от темата за Монодиетките,  там те имат най-голям опит с тях !  Hug   Аз ти пожелавам успех, но едва ли ще свалиш чак толкова много кг за 10 дни!  Това да не те натъжава, колкото-толкова...все ще е по-добре, отколкото  без да си направила нищо  !

# 2
  • Мнения: 2 786
Дано не засегна някой, но това ми звучи като гладуване. Относно отслабването - ако човек тежи да кажем 60 килограма, едва ли ще свали 8-9 за този период (а и първите 1-2 ще са просто вода от обезводняването). Но ако тежи 80-90, може и да се стигне до тази цифра (пак най-вече заради загубата на вода). Пък и какво става, когато желаното тегло се достигне и човек отново започне да се храни нормално? Килограмите се връщат.

Това е моето мнение, но в крайна сметка всеки сам избира пътя.  Peace

# 3
  • Мнения: 134
Дано не засегна някой, но това ми звучи като гладуване. Относно отслабването - ако човек тежи да кажем 60 килограма, едва ли ще свали 8-9 за този период (а и първите 1-2 ще са просто вода от обезводняването). Но ако тежи 80-90, може и да се стигне до тази цифра (пак най-вече заради загубата на вода). Пък и какво става, когато желаното тегло се достигне и човек отново започне да се храни нормално? Килограмите се връщат.

Това е моето мнение, но в крайна сметка всеки сам избира пътя.  Peace
Тереза, според мен отслабването е строго индивидуално. Както бях писала и в друга тема, преди 3 г. отслабнах 12 кг. с японското чудо, след което качих само 2 кг. и така 2 г. до забременяването ми. Това всъщност беше първата диета, която съм спазвала в живота си. Никога не съм била пълна, камо ли с повечко килограми за сваляне. Тогава бях натрупала излишните килограми, тъй като си бях сменила работата с такава, в която седях по цял ден на бюро и нямах никакво движение.
Сега излишните ми 7 кг са от бременността и се надявам също така след като ги сваля, да задържа постигнатия резултат. Иначе не съм от мното ящните, но при определени обстоятелства всеки качва килограми. Мисля, че точно защото настоящите ми кг. не са типичното ми тегло, след като сваля 7 кг. и стигна обичайните си параметри, няма да имам йо-йо ефект.
Иначе не мисля, че в началото се губи тегло само от обезводняване, защото сутринта пробвах една пола, в която едвам се вмъквах, а сега я и закопчавам. Разбира се не е както преди, все още е тясна, но в края на диетата предполагам, че ще се чувствам комфортно в нея.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 14 084
Това е монодиета, иди при мацките от темата за Монодиетките,  там те имат най-голям опит с тях !  Hug   Аз ти пожелавам успех, но едва ли ще свалиш чак толкова много кг за 10 дни!  Това да не те натъжава, колкото-толкова...все ще е по-добре, отколкото  без да си направила нищо  !

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=725957.0

Общи условия

Активация на акаунт