Нощно хранене при бебе на 2 мес.

  • 1 942
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 173
Само можеш да се радваш.
Нашата почти 8-месечна дама няма никакво намерение да се отказва от нощното хранене, аз и не напирам де.

# 16
  • Мнения: 161
Радвайте се, че са се отказали. Моя ставаше по 2 пъти на вечер да яде до 1г и 5м

# 17
  • Мнения: 204
И моята на 11 месеца става по 2 пъти да яде...

# 18
  • Мнения: X
Възползвай се.. Нашата дъщеря още първият месец беше готова да спи цяла нощ, но понастояванена педито в будехме още месец.... После него послушах и престанах да мъча детето

# 19
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Бебето ми е на почти 2 месеца (без 6 дни), само на кърма е, но от две вечери след хранене в 21 ч. и заспиване около 22 ч. се буди чак към 6 ч. сутринта. Нормално ли е толкова малко бебе да откаже нощното хранене??
Абсолютно нормално си е .
И двете ми деца по това време сами се отказаха от нощното хранене.
Детето се нагажда към един ритъм и свиква с него.Може и да е инциденто,само бебока ще го покаже  Hug

# 20
  • Мнения: 1 656
радвай се! и ние сме на два месеца ама колко пъти става няма да ти казвам,, щото и аз им губя бройката  ooooh!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
и ние сме на два месеца ама колко пъти става няма да ти казвам,, щото и аз им губя бройката  ooooh!

Първите два месеца и на мен ми беше почти невъзможно да преброя по колко пъти на нощ ставаме... Crazy

Сега вече, на 3-4 месеца, започна да се ограничава до 2 пъти на нощ  ooooh! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт