149 Американки наричат за здраве, благоденствие и късмет на мъничката Виктория!

  • 30 738
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 513

Как се намирате по малки имена във фб?  newsm78

Най-лесно става добавянето чрез супер тайния клуб на темата във фейсбук. Но трябват връзки, за да ви въведат там. Peace

Абе знаех си аз  Laughing

Аз съм трила без да ми мигне окото заради тесногръди, хомофобски коментари, спамери и хора, което пращат покани за игри. А и лобиращи за бате Бойко Simple Smile Никой не ме е търсил после да каже, че е обиден. Ако ще се виждам с някой всеки ден + колегите на мм просто ги скирам от нюзфийд.

Като заспи бебо ще ви потърся и останалите. Малкото ми име е Пепа, да ме познаете. Grinning

# 61
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Трия само ако видя, че са ме ограничили т.е. в един момент забелязвам, че нямат нови публикации, албумите са заключени и т.н. За съжаление изчистих и няколко съфорумки заради това явление, което честно казано не разбирам. Добавям хора в социалната си мрежа, защото искам да имам нещо общо с тях, било виртуално или на живо. Това следене тип клюкарски стил не го разбирам.
Съзадала съм си страшно много приятелства чрез Интернет, които съм пренесла и в реалния живот.

# 62
  • Мнения: 1 591
Добро утро и от мен!

Зои, много ми е драго!  Изпратих покана и на Бенс, Хиър и Джейн.  Толкова разпознах.   Grinning  Друго си е като сложиш лице към името   Peace

Цонне, как да се подмажем, че да ни приемат в тайния клуб   Laughing

# 63
  • Мнения: 513
Мишки, аз пък съвсем се обърках кой кой е Simple Smile)))

Уидоу, аз съм много неактивна във фб - чета, лайквам, но радко качвам каквото и да е. Много категоричен метод за отбор имаш Simple Smile

# 64
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Който се е заключил си личи, няма общо с неактивните.

# 65
  • Мнения: 2 674
Добро утро и от мен!
Цонне, как да се подмажем, че да ни приемат в тайния клуб   Laughing


 Не знам какво да те посъветвам. Пробвай с литър ракия, не знам, не знам как да помогна... Laughing

Свържи се с ръководството на клуба и с членовете му, ако ти е толкова важно. Laughing

# 66
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Добро утро и от мен!
Цонне, как да се подмажем, че да ни приемат в тайния клуб   Laughing


 Не знам какво да те посъветвам. Пробвай с литър ракия, не знам, не знам как да помогна... Laughing

Свържи се с ръководството на клуба и с членовете му, ако ти е толкова важно. Laughing



Викаш по-лесно е зелка да получиш от американските власти отколкото да членуваш във Фейсбук клубчето, а?  Joy

# 67
  • Мнения: 2 674
То пък големия зор да членуваш там. Сите дето са там са и тук. Заслужете да ви поканят, и пак повтарям-ракия! И след това лайкване до откат. Laughing

# 68
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Зор нямам аз. Членувам в 2-3 и са ми напълно достатъчни, за повече няма как да смогна, но ми стана забавно просто.  Mr. Green

И аз приемам рушвети от ракия, ще си измисля какво мога да предложа насреща.  Whistling

# 69
  • Мнения: 2 674
За да получиш трябва да дадеш. Ето например, прати ми колет с луканка и аз на драго сърце ще ти дам целия списък с имената на съфорумки, като бонус мога да приложа и истинските имена на тези, които са в дълбока нелегалност. Не бъди скръндза, инвестирай в клюката днес. Grinning

# 70
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
То пък големия зор да членуваш там. Сите дето са там са и тук. Заслужете да ви поканят, и пак повтарям-ракия! И след това лайкване до откат. Laughing
Joy Цоне брех моме, шъ тъ увикат после, че си отворила вратата ... заслужава ли си за една луканка/ракия? Дигай летвата мадам.

Ако някой има желание да се линкне с мен на ФБ да свирне моля. И аз като Джейн, активността ми на ФБ е сведена до лайк, шеър, и в месеца я сложила нещо реколнато я някоя статиика свързана с ФДА или ЕМА.

Сериали докато ги пускат по 1 серия на месец не гледам. Като се съберат сите серии тогава. Не тегля от години.  Crossing Arms Еле пък тук, ще ми тръснат някоя глоба ще ме е яд до откат.

# 71
  • Мнения: 1 591
Цонне, имам една гръцка домашна, отлежава във фризера втора година.  Колети не пращам, заповядай на гости в топлите и влажни страни   Mr. Green

Попаднах на една статия за родния   Слънчев бряг през 60-те.

Джейн, ще ги навържеш   Wink

# 72
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Jane, разглеждахме снимките ти с големия син и аз ахкам на тези от сватбата, колко си нежна и прекрасна, а той ми вика: "и ти си била такава", никаква милост към знойното ми следродилно, кърмаческо, хормонално и най-вече мързеливо тяло Laughing

# 73
  • Мнения: 513
Jane, разглеждахме снимките ти с големия син и аз ахкам на тези от сватбата, колко си нежна и прекрасна, а той ми вика: "и ти си била такава", никаква милост към знойното ми следродилно, кърмаческо, хормонално и най-вече мързеливо тяло Laughing

Хахаха, голяма скица твоят син  Joy

Мерси  Blush

# 74
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Луканка за ракия... Неравностойно ми се вижда.  Joy Сложи още нещо до ракията и ще се разберем.  Whistling

Ако някой иска да се линкне към мен, да ме намери от списъка на приятели на съфорумки... с фамилия  Dimitrov съм.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт