НЕ ХОДЕТЕ В ХОТЕЛ АКРАТОС БИЙЧ (AKRATHOS BEACH) НА ХАЛКИДИКИ !!!

  • 12 417
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Съжалявам за преживяванията ви, но Ол Инклузив в Гърция не е добър избор.
Те не са силни в тази част. Затова повторете в Гърция, но само с нощувка някъде. Ще ви бъде доста по-добре., предполагам.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 0
Съгласна съм с Фам- по-добрият вариант е да имаш избор дали да се храниш в хотела или някъде другаде, а там има достатъчно възможности. Иначе хотелът е три звезди - това не трябва да се забравя. Била съм там и мисля, че предлаганото качество на всичко - от стаите , до храната и развлеченията, е абсолютно нормално и съответства на цената, която е доста ниска, дори по българските стандарти. Ние платихме по 63 лв на ден ол инклузив. За такава цена едва ли може да имаме кой знае какви претенции. Иначе не съм съгласна, че там няма какво да се прави- районът е прекрасен и спокоен. Е, ако търсите див нощен живот- това не е мястото, там е по-скоро за кротка почивка.

# 17
  • Мнения: 0
И аз не съм съгласна, че в района няма какво да се прави- може и разходка с корабче около Света гора да се направи и на остро Амуляни да се отиде. А хотелът си е съвсем ок- като за три звезди. На мене лично ми хареса, че е извън населено място и слава богу няма тълпи туристи, тихо и спокойно е, плажът е прекрасен. Е, плащат се чадърите- доста по-евтино от нашето море все пак. А който не иска да плаща, може да не ползва шезлонг и чадър. За храната нямам особено мнение защото само закусвахме в хотела, а закуската си беше стандартна. Иначе в самия хотел има малък супер-маркет, ако някой закъса за ядене, може да го ползва. Наши приятели бяха в четиризвезден хотел в Урануполи, мисля че Теоксения се казваше,и условията бяха приблизително същите- и по отношение на качество, и на платените услуги.

# 18
  • Мнения: 8
Здравейте, пиша до всички, които ги интересува актуална информация относно този хотел. Върнахме се преди няколко дни. Първо изобщо не е зле цялостната обстановка. Това, което е важно за някои, може да бъде незначително за други. Изхранването е на схема пълен пансион - закуска, обяд и вечеря + местни напитки постоянно. Информация за това има подробна на страницата на хотела. Плажа е много добър и не далеч от хотела, недостатък е, че има ивица от около 1,5 метра с камъчета на влизане във водата, 2 шезлонга+чадър са 3 Евро/ден независимо дали консумирате нещо от кафето на плажа /срещу заплащане/. Да се върна на храната няма да останете гладни в никакъв случай, но за повече не съм сигурна. Идеално е за семейства, защото все пак разполагате с избор от различни храни за децата. Има и два басейна за онези, който не им се слиза на плажа. Това, което е въпрос на късмет е стаята на нас ни дадоха много добра с изглед към басейна и морето на последния - 2-и етаж. Другото, което не може да се контролира са гостите предимно сърби, румънци, македонци и малко руснаци с тъпите им ранни ставания да си хвърлят хавлия за да запазят шезлонги край басейна, сякаш сме изминали 450км за да стоим на басейна, но все пак бъдете подготвени. Паркинга е голям и покрит с навес, има барове към хотела, който са на свободна безплатна консумация на местни напитки, сок, кафе. ТВ за феновете и детски кът, който е малък и недостатъчно оборудван. Може да се разхождате до близките села, но с кола. Нямам никакви генерални забележки, все пак плащатате толкова, колкото получавате. Това, което може да ви скапи кефа са споменатите гости - ниска прослойка с простия манталитет на споменатите националности, на нашият етаж никой не боравеше успешно с така нареченият уред "дръжка" на врата.

# 19
  • Мнения: 11
Точно едно от нещата които могат да ви скапят тотално почивката са мизерните им стаи, някои от които са на кота -1 или кота 0 и прозореца ви гледа директно и буквално към ауспусите на паркиралите на паркинга автомобили и когато някой запали автомобила си става много "задушевна" обстановката в стаята... Да не говорим ,че за си вземеш безплатна напитка от плажа , трябва да се изкачиш през един мост над улицата за да отидеш до безплатния бар при басейна и накрая ти сипват бира в чаша от 200 мл.за безалкохолно !! Има още доста тъпотии и простотии ,които развалят приятното изкарване и почивка в този хотел и отново ще посъветвам всички да НЕ избират това място за своята почивка, независимо от по-ниската му цена !!

Общи условия

Активация на акаунт