ако теста ми е отрицателен вазможно ли е да сьм бременна

  • 2 611
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 428
И все пак отново да ви питам:1.Възможно ли е да съм бременна ,а тестовете да не го отчитат?2.Може ли да имам овулация на 10 ден от началото на цикъла/тогава стана белята/,при положение,че интервала между циклите никога не е по-малък от 35 дни? newsm78

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И все1.Възможно ли е да съм бременна ,а тестовете да не го отчитат? - ДА 2.Може ли да имам овулация на 10 ден от началото на цикъла/тогава стана белята/,при положение,че интервала между циклите никога не е по-малък от 35 дни? - ДА

# 17
  • Мнения: 1 428
Хера,надявам се да няма бременност,но като се знам що за карък съм.... TiredМай аз разбивам всички писани правила.И с дъщеря си забременях по най -невероятния начин,но се случи и бях адски щастлива.Но сега няма да мога да го понеса.Не искам да преживея 9 месеца в стрес да не съм увредила от тия антибиотици бебчето си.Винаги ще се радвам на бременност,но сега....след тези лекарства.

# 18
  • Мнения: 2 120
Не бъди такъв песимист. Има лекарства, които не вредят на плода.
по-добре тичай на лекар и той да каже има или няма бременност и какво да правиш. Успех.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 434
При мен и двата пъти теста беше отрицателен, а аз бях бременна. Чак вторият тест който си го направих към края на 1-вия месец беше положителен. Така, че е възможно.

# 20
  • София
  • Мнения: 611
и при мен два бяха отр.чак след 2 седмици даде пол и то слаба черта

Общи условия

Активация на акаунт